New Posts New Posts RSS Feed - IIFYM
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

IIFYM

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 15:05
Mislim da ljudi previse paznje posvecuju tim teorijama, koje drze vodu, a malo toga primjenjuju.. svi sad razmisljaju dal pojest navecer Uh ili ne, a to sto imaju mozda 20kg viska i u debelom kalorijskom deficitu, nije vazno... kad se sve dovede u red, i kad se vec dovoljno smrsavi, onda se moze pocet postepeno izbacivat Uh... a i to ima smisla (ovo je moje osobno misljenje, iako ga ne primjenjujem na sebi) samo ako se pripremate za nekakvo natjecanje (fitness, bodybuilding), al inace je dovoljno srezat kalorije i paziti na glikemijski indeks..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 15:06
neki kazu da i whey moze dic inzulin i bez glukoze.
Back to Top
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 15:14
gym girl, koji ti whey koristis?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 16:09
Multi-Phase Whey - 2,3 kg


Upravo sam ovog skršila.

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 16:12
odakle ga nabavljas? ne vidim ga u web shopovima.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 16:13
Originally posted by slavnoac96 slavnoac96 wrote:

neki kazu da i whey moze dic inzulin i bez glukoze.

Može, pa nije funkcija glukoze samo dizanje inzulina.

Inace, ja volim uvijek gledat širu sliku....nije beznacajno ni kakav je obrok prije treninga...koliko uopce traje trening, kako izgleda, kako prehrana inace izgleda..pa i ciljevi.....mislim da je zamaranje oko wheya, glukoze i svega ostalog nepotrebno dok bar neke osnove nisu rješene.


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 16:15
Kako ne, tu ti je u web shopu :) Prošvrljaj po proteinima ili idi direktno dole na brand...drugi vodoravno :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 19:38
Izgleda kao vreca cementa :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 20:57
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Kako ne, tu ti je u web shopu :) Prošvrljaj po proteinima ili idi direktno dole na brand...drugi vodoravno :)


pa,kud sam ja gledala??!!
taj mi se cini ok,i dobra je cijena za tu kolicinu!
sad sam narucila gold whey, onda je ovaj slijedeci na redu!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
medeni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2012
Location: Kutina
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medeni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2013 at 10:19
gledala si dobro...ja uzimam Optimum dokle god mogu
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2013 at 14:23
Dakle cijeli koncept ovoga je uklapanje u kalorije? Logicno...
Al ja cisto sumnjam da ce neko ko puni potrebne kalorije iz bijele tjestenine, slatkisa, pice i bureka imati isti sastav tijela kao i neko ko kalorije uzima iz povrca, dobrog mesa, voca, punih zitarica itd.
Tezina ce biti ista, al struktura/sastav tijela sasvim sigurno nece. Mislim na dobru vecinu ljudi, ne govorim o onim kojima je genetika toliko podarila da i sa picama i sladoledima mogu imati six pack kroz cijelu godinu.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2013 at 01:43
tare, istina ali ko kaže da se kalorije pune samo iz toga? 

Nije to šturo uklapanje u kcal, onda cemu svo ovo naguravanje zdrave hrane :), mislim da se nitko nebi na dnevnoj bazi igrao sa takvim smecem od hrane, ako ništa drugo radi zdravlja. Uostalom, znamo koliko je lako nabit kcal sa junkom...nekima bi 1 obrok bio dovoljan da dostignu svoje kcal :) 

Poanta je da se uz sve ostalo dobro i korisno, može odredjeni broj kcal ostavit za nešto po guštu...i dalje bit u dobroj formi (ja bih rekla, nekad cak i boljoj jer cesto kad je glava mirna, i tijelo bolje reagira :) Ja bih to uspredila sa onim 80/20 pravilom....dok je veci postotak na strani kvalitete, nije toliko bitno što uleti sa strane...uglavnom. Sad bih mogli o tome kome bi to bilo bitno, u kojim slucajevima i tako to...ali...znaš i sam...long story, i svatko mora sebi naci najbolji nacin.

Dobra stara fleksibilnost i umjerenost je najcešce najbolji recept za uspjeh, uz strpljenje i dosljednost. Upravo radi onih koji se tresu nad svakim zalogajem, dobro je da nešto ovako postoji. Meni je samo žao mi to nije netko rekao pred više od 10 god....u biti je...samo nisam slušala Big smile




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
medeni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2012
Location: Kutina
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medeni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2013 at 10:02
mmm ne zelim nikom kontrirat ali mislim da se previse komplicira oko prehrane mislim ne ide se na natjecanje ali zna se sta je dobra hrana a sta je losa..relax
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2013 at 10:10
ja na moru i probudim se, skuzim da nemam nist pametno za pojest osim wheya..trgovina kilomentrima daleko i maznem 2 hanutte (pripremljene za punjenje prekosutra) i whey i bacam se na ramena..2 su jer IFMN
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2013 at 10:17
Originally posted by tare tare wrote:

Dakle cijeli koncept ovoga je uklapanje u kalorije? Logicno...
Al ja cisto sumnjam da ce neko ko puni potrebne kalorije iz bijele tjestenine, slatkisa, pice i bureka imati isti sastav tijela kao i neko ko kalorije uzima iz povrca, dobrog mesa, voca, punih zitarica itd.
Tezina ce biti ista, al struktura/sastav tijela sasvim sigurno nece. Mislim na dobru vecinu ljudi, ne govorim o onim kojima je genetika toliko podarila da i sa picama i sladoledima mogu imati six pack kroz cijelu godinu.


A što bih rekao buraz ...kada bih ti priznao da koristim šecer bijeli svaki dan u kavi? Kada bih ti rekao da kruh i to bijeli papam i bijelu tjesteninu i bijelu rižu  :D... Na kojem je visokom negativnom glasu da nikako ne trebamo ga konzumirati....i ostale namirnice koje nisu po želji da koristimo....

Ako je vecinski dio zdravija hrana kao što je Gymka rekla možemo ubaciti koju "negativnu" namirnicu da popunmio kcal.... Dali misliš cijeli život vrtiti na mjestu? Proci pored trgovine sa sladoledom primjer i ne dopustiti si barem malo uživancije? :)

Moramo svi mi i ja sam se stime borio i dan danas zna me nekada takva faza uhvatiti...mi nismo robovi svoga tijela...Moramo nauciti razliku izmedju uživanja...i opsesije ....
A najviše uživati u životu! :)



Edited by mettasttaza - 17 Kolovoz 2013 at 10:20
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2013 at 10:19
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

ja na moru i probudim se, skuzim da nemam nist pametno za pojest osim wheya..trgovina kilomentrima daleko i maznem 2 hanutte (pripremljene za punjenje prekosutra) i whey i bacam se na ramena..2 su jer IFMN

:))) Jel se radi kardio u sobi hhihihi :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.