New Posts New Posts RSS Feed - cišcenje organizma
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

cišcenje organizma

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: cišcenje organizma
    Posted: 05 Sijecanj 2009 at 04:29
 što bi mi savjetovali za cišcenje organizma? sad ne znam koliko je post pametan izbor? jer sad za blagdane sam fakat puno jela - svega i svacega i što je najgore zamijenila dan za noc i pretrpavala se u 3,4,5 ujutro tako se prenatrpano osijecam da je to strašno...
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2009 at 15:24
Back to Top
Vein View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vein Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2009 at 20:20
Originally posted by Helenita Helenita wrote:

Ljudi moji ocistite tijelo uz pomoc pravilno izbalansirane prehrane i necete se osjecati oprenatrpano.A kad smo vec kod cijene zdravog obroka on vam ispadne š5 kn-zar je to puno? 
Kako š5kn?
Back to Top
Odin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Odin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2009 at 21:50
Originally posted by Helenita Helenita wrote:

Ljudi moji ocistite tijelo uz pomoc pravilno izbalansirane prehrane i necete se osjecati oprenatrpano.A kad smo vec kod cijene zdravog obroka on vam ispadne š5 kn-zar je to puno? 

I ovdje si se nastanila sa svojim điđi-minđama...

Imam dojam da samo cekaš priliku da netko nešto pita a ti bez obzira ima li to veze s temom ili ne pocneš reklamirati herbalife.
I ajd da ti napišeš nešto konkretno, pa da se možemo smijati tome, ali ne..ništa.

Moram sve ponavljat jel..ne znaš šta je whey a tu nam trpaš to smece koje nije proteina vidilo ko studentski hamburgeri mesa. Ocajno..


Ajde shvati vec više, to što radiš je krivo!
...a ja nisam pod tom vrstom ja pokazujem i prstom
ja kazem glasno i jasno ja kazem dok nije kasno
ja cu reci jednom, dvaput, triput i opet cu ponovit
uvijek cu to govorit a vi me probajte oborit..
Back to Top
Odin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Odin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2009 at 21:55
@jedna_mala

Ne vjerujem u cišcenje organizma, jer vjerujem u to da je organizam dovoljno pametan da se sam ocisti - vecina viška kg koja se dobila u ovom kratkom periodu je navucena voda i toga se lako rješiti pod uvjetom da si se vratila na prehranu koju si inace konzumirala prije blagdana.

Dakle nikakve kerefeke sa dijetama, detoksikacijama i ostalim, pa nisi jela olovo i spužvu iz madraca, unijela si nešto više kalorija i to je sve. Kako brzo si unijela tako brzo ceš se i riješiti toga - ponavljam, vecinom je to zbog vode.

Npr. u mom slucaju, za 4 dana oko božica sam dobio cca 4-5kg, i za isto toliko dana poslije sam se opet vratio na staru kilažu, tocnije izgubio tih 4-5kg.


...a ja nisam pod tom vrstom ja pokazujem i prstom
ja kazem glasno i jasno ja kazem dok nije kasno
ja cu reci jednom, dvaput, triput i opet cu ponovit
uvijek cu to govorit a vi me probajte oborit..
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2009 at 04:12

Originally posted by Odin Odin wrote:

I ovdje si se nastanila sa svojim ðiði-minðama...


 sme&clig;e koje nije proteina vidilo ko studentski hamburgeri mesa. Oèajno..



Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2009 at 21:23
 

Da, da.... lud je....

Ali šta jest, jest, reklamice, reklamice.....


Mene je stara uspjela jedan dan prikucati na svoju prehranu pa sam bolovala 3 dana nakon toga. Par dana, hrpa voca i povrca, ribe i sve 5!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2009 at 21:23
  @Lega

Malo smo se popravili (avatar)?
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2009 at 13:32
Originally posted by Theia Theia wrote:

  @Lega

Malo smo se popravili (avatar)?


a malo sam poceo jesti
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2009 at 01:07
  šTA TO JEDEš?! Podijeli s ostalim forumašima!
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2009 at 13:57
 
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2009 at 11:54
nadam se da je ova helenita dobila ban
živciraju me ti ljudi koji nemjau pojma, a prave se d aznaju nešto pa pametuju okolo..
Back to Top
mediterraneo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mediterraneo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2009 at 13:58
Neki sirup.. - provjereno



edit: izbrisana reklama


Edited by Fitness.com.hr
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2009 at 14:37
Originally posted by mediterraneo mediterraneo wrote:

 Madal bal- provjereno

ma da?? ajde dokaži!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2009 at 20:44
Originally posted by evica evica wrote:

Originally posted by mediterraneo mediterraneo wrote:

 Madal bal- provjereno

ma da?? ajde dokaži!

Ja sam uvjeren u ucinkovitost. cim mi netko kaže da je nešto provjereno automatski povjerujem jer nemam izbora, da je drukcije on ne bi rekao/rekla da je provjereno.

:antilolsmajlic
Back to Top
josipzekic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote josipzekic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2009 at 14:36
  cišcenje organizma

uzet 25 g medicinskog ugljena u prahu istopljenog u vodi i ijekom dana popiti 2 l toplog soka od rajcice i sto vise vode

ponoviti tri dana uzastopce

pokusajte te dane uobicajne obroke zamijeniti vocem i povrcem u neogranicenim kolicinama

Prije spavanja obavezno pojesti LGG i AB kulturu, dva manja.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.