New Posts New Posts RSS Feed - Idealno vrijeme za trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Idealno vrijeme za trening

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2007 at 21:48

[QUOTE=exploziv]ok ok ok.....zakljucili smo da je ipak niski tlak

lijen?

a cuj...ako radije odem u teretanu navecer nego ujutro, ako se to zove lijenost onda sam lijen!

inace u teretanu zadnjih nekoliko tjedana idem najmanje 4 puta tjedno, a nekad i 6.
sad cete reci da je to previse ali pricao sam o tome s ljudima u teretani i rekao sam im da mi tijelo gotovo i ne reagira na 3 put tjedno, tj. to mi je vise za odrzavanje nego za napredovanje. slozili smo se da je to vjerojatno zbog toga sto sam se bavio nogacom 7 godina i organizam mi je navikao na jak tempo i zato se misici puno brze oporavljaju nego kod ljudi koji se nisu "gazili" kao klinci.

jel ima tko od vas mozda slicnih iskustava? 

                                                                                                                                             Da nije u pitanju krvni secer ili si osoba koja nevoli jutro...Nakon budjenja secer u krvi je nizak pa ako ne jedemo dorucak brzo budemo razdrazljivi pospani umorni jer nemozemo snadbjeti mozak sa  dovoljnom kolicinom secera...Kako mislis nereagira na tri treninga,(preporuka svima koji koriste stimulanse typ caj,kafa ,cigarete itd u kombinaciji sa doruckom je da odvoje to na jedno mjesec dana a onda da ih postepeno uvedu)....,,,,najbolji nacin treniranja je slusanje sopstvenog tijela bez pretjerivanje onda nesto drugo sto je bitno mozda su tvoji misicni fiberi imaju osobine jednog TRKACA  a ne graditelja tijela pa nereaguju u zeljenom pravcu......



Edited by emilio
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2007 at 00:35
 ja idem navecher 20-22 ... mozhda i nije tako dobro, al nazhalost ne mogu birat.. tad su zhenski termini.. i to samo 3 puta tjedno ima =( ja bi barem 4.. bitno da decki mogu tam visit kad god zhele.. grrrr..
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2007 at 17:27
Molim? Pa sta ne smiju bit zajedno cure i decki??? Kakve su to gluposti!!

U mojoj teretani, a i u svim teretanama u Rijeci za koje ja znam, mozes doc kad oces i decki i cure, pa jos najbolje da ima termin kad mogu doc i kad ne!

A i da nema cura u sta bi gledao dok treniram
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2007 at 00:03
Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:

Molim? Pa sta ne smiju bit zajedno cure i decki??? Kakve su to gluposti!!

U mojoj teretani, a i u svim teretanama u Rijeci za koje ja znam, mozes doc kad oces i decki i cure, pa jos najbolje da ima termin kad mogu doc i kad ne!

A i da nema cura u sta bi gledao dok treniram
 
 
Pa ima puuuno ljudi, a teretana nije bash jaaaako velika.. Previshe je chak i kad se sve zhenske okupe, a ne josh i oni.. Jednim djelom je tako mozhda i bolje, ne bi ja pred dechkima  ..
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2007 at 12:00
A daj molim te zasto ne bi pred deckima sta si tako sramezljiva?

Pa nece te decki pojest, a i zabavnije je uvijek kad ima suprotnog spola di god da jesi barem meni

A i cega se imas sramit, vjezbas svoje i ko te sta pita , jedino mozda bace koji pogled na tebe a to ti vjerojatno ne smeta, pa nisi gola u teretani

Malo sale

A i cekaj sta si rekla da decki imaju vise termina nego cure?
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2007 at 00:41
Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:


A i cekaj sta si rekla da decki imaju vise termina nego cure?
 
 
da..  diskriminacija! :(
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2007 at 14:04
A da sta ces tako je to , al ima i puno stvari di smo mi muski diskriminirani a govori se uvijek o zenskoj diskriminaciji a one u biti svugdje sefuju  
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.