New Posts New Posts RSS Feed - idealna teretana/fitness centar
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

idealna teretana/fitness centar

 Post Reply Post Reply
Author
henry14 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote henry14 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: idealna teretana/fitness centar
    Posted: 12 Prosinac 2011 at 14:14
Pozdrav!

Evo provodim jedno istraživanje za moguce otvorenje nove teretane/fitness centra, pa me zanima kako bi za vas izgledala idealna teretana/ fitness centar?? što bi to bilo u toj "idealnoj teretani" od sprava do izgleda, usluge, dodatnih sadržaja, sve što Vam padne na pamet. što vas do sada smeta u vašoj teretani ili što vam je super tamo gdje vec idete. U želji da otvorim što bolji fitness centar, volio bi vaše mišljenje, naravno i ženske i muške populacije foruma.

Hvala!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2011 at 14:29
strucno osoblje prvenstveno, i sa malo sprava i utega je lako napraviti dobar trening kad znaš kako... Iako znam...teško je naci klijentelu koja bi platila da ih netko vodi... No ako je osoblje educirano i samo se zna nenametljivo nametnuti i dati savjete je idealan recept da se ljudi uvijek vracaju. što se izgleda tice, toplo i ne prefancy mjesto. Negdje di se mogu opustiti i vježbati ne misleci na to da cu potrgat pod ako padne uteg.... ;) Unesi sebe u prostor. 
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2011 at 17:48
Moj prijedlog, nemoj nuditi klasicnu teretanu sa spravama, vec ubaci bugarske torbe, kettlebelle, bosu lopte, puno sprava za zgibove, konope za penjanje i njihanje i sl.

Klasicna teretana je vec dosadna i imas je na svakom uglu. Core Gym u Zagrebu mi se svidja. Nema nista klasicno, vec hrpa crossfit rekvizita za kvalitetan trening. Thumbs Up
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2011 at 17:08
Originally posted by dalila dalila wrote:

strucno osoblje prvenstveno... ako je osoblje educirano i samo se zna nenametljivo nametnuti i dati savjete je idealan recept da se ljudi uvijek vracaju.


Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Moj prijedlog, nemoj nuditi klasicnu teretanu sa spravama, vec ubaci bugarske torbe, kettlebelle, bosu lopte, puno sprava za zgibove, konope za penjanje i njihanje i sl.
Klasicna teretana je vec dosadna i imas je na svakom uglu.  Thumbs Up


Ukratko


p.s. Core Gym
LiveStrong
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2011 at 18:16
'Zakup' ormarica tako da se može ostaviti tenisice, rukavice, bocu, šampon, dezodorans... da ne potežem stalno sa sobom.

Ostalo se slažem sa Zokijem i Dalilom
Back to Top
sugarfree View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sugarfree Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2016 at 12:10
Jedno pitanje!! Da li su fitness centri obvezni imati trenera u dvorani? Naime, idem u jedan centar u Zagrebu već neko vrijeme i oni uopće nemaju osobu koja je pretežno u dvorani, stručnog trenera koji bi mogao odgovoriti na pitanja korisnika, pokazati pravilno korištenje sprava, izvođenje vježbi itd.?
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2016 at 12:18
Ako ih nije propisalo Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja, nisu obvezni biti u inventaru dvorane. Ima li ti dvorana energetski certifikat za nestambene zgrade?

Ako si početnik, ne bi bilo loše da nađeš pravog trenera za odraditi koji trening da te usmjeri na pravu stranu, no na kraju sve ovisi o tebi. Imaš ih tu nekoliko na forumu.
Back to Top
sugarfree View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sugarfree Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2016 at 12:30
Naravno, ne moram ići u tu teretanu, to je moja osobna odluka, samo me zanimalo da li je to negdje propisano. Inače, to je dosta velik fitness centar i stvarno mi je neobično da nemaju nikoga u dvorani u kojoj stalno imaju dosta vježbača.  Ali i tako planiram promjeniti centar čim mi istekne ovomjesečna članarina.

Početnica sam, treniram nekoliko mjeseci, i istina, tek kada sam si (nedavno) našla nekoga tko će mi sastaviti program i pomoći mi oko prehrane sam počela vidjeti napredak.

Hvala.


Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2016 at 12:59
Da je stvarno propisano, većina bi ih mogla zatvoriti vrata, jer to u Hrvatskoj jednostavno nije ekonomski održivo. Kolko para, tolko muzike.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.