New Posts New Posts RSS Feed - Ide li tko? -- Skok
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ide li tko? -- Skok

 Post Reply Post Reply
Author
Dr. TidRRa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dr. TidRRa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ide li tko? -- Skok
    Posted: 07 Ožujak 2010 at 12:46
  Evo ja upadam s pitanjem
Ima li zainteresiranih i ide li tko s foruma???
Ja planiram pa ono....
http://www.skok.in/

Nisam sigurma da sam vidla rasprave na konto ove teme pa evo pitam
Mens sana in corpore sano
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 20:05
  Ja idem.... ako sve bude po planu....gore sam..jedino ne znam jel cu moc i u petak ici......
Back to Top
Dr. TidRRa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dr. TidRRa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 20:34
Originally posted by dalila dalila wrote:

  Ja idem.... ako sve bude po planu....gore sam..jedino ne znam jel cu moc i u petak ici......

Ja isto necu u petak no kako ti kažeš ako bude sve po planu u sub. i ned. sam tamo
Ajd nadam se da ce se još netko javit pa da se i vidimo

Mens sana in corpore sano
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 20:41
  može...dogovorimo se u inboxu pred polazak...;)
Back to Top
PoleDancer View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PoleDancer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 17:07
  ajme,svida mi se ovo jako,izgleda zanimljivo...ja cu najvjerojatnije doc :P
Work, work, work, work!
Work, work bitch, you better work!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2010 at 18:33
  ajde onda...tko je sve tamo??? sutra?
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2010 at 10:45
Ja sam bio u petak i vise sam ocekivao  od toga svega...sajam je premali...ima par firmi / brandova izlozenih koje obiđes za 3 minute i to je to...vani je uvijek nekakvo natjecanje...na konvenciju ne mislim ic ali vise sam ocekivao od samog sajma.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2010 at 13:28

 Ja nisam bila na sajmu....bila sam jucer na pilates konvenciji.... Meni je bilo ok....malo je onaj Levin udavio sa lošim engleskim....ali ok... Istezanje kao cijeli sat mu je bila tema....samo je malo drugacije istezamnje nego u praksi, mene osobno je podsjetilo na nacin na koji ja pristupam u terapiji pacijentu....ali dobro...nije loše za ubaciti malo..... ;)

Coleen Craig je bila izvrsna....detaljno je razradila vježbe sa boso-om....od pocetnickih do naprednijih vježbica....dovoljno je pricala i dovoljno je pokazala...taman onako koliko je i trebala za jednu radionicu....Uglavnom sam zadovoljna i dobila sam dovoljno ideja..... što i je cilj jedne takve radionice...

Posebno sam oduševljena sa Amikom..ona je Flow conection napravila izvrsno...povezala je pilates i crobic.....mislm da smo sve koje smo radile bile oduševljene...meni je malo radi balansa bio problem...kako još to stopalo ne koristim kako trba...ali kako tako sam to odradila...i dobila sam novu viziju pilatesa.... U principu...kako godine idu....sam pilates je postao jako zabavan i može se primjeniti bilo gdje i bilo kada...pa cak i u gym-u..... fantastic.... Zadnje nije bilo ono šta sam ja htjela...pa nisam ostala...jer sam morala na buss.....

 

 Sve u svemu...moje skromno mišljenje je da nije trebao skupa napraviti pilates i fitness/crobic konevnciju...nego je trebao malo to razdvojiti...ili jedan dan jedno..a drugi dan drugo...masa ljudi nije znala di bi....i ono...nisu mogli i jedno i drugo..... Inace....svaka cast organizatoru...to je puno posla...i trebalo je doveti sve te ljude u HR....

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2010 at 23:09
Bio sma na fitness kongresu i bilo je odlicno i stvarno je bilo vrhunskih predavaca, iako su isto postojali mali problemi u organizaciji!

S obzirom da se po prvi put održao baš fitness kongres, ne zamjeram previše
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.