New Posts New Posts RSS Feed - I za cure, molit cu lijepo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

I za cure, molit cu lijepo

 Post Reply Post Reply
Author
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: I za cure, molit cu lijepo
    Posted: 01 Listopad 2009 at 13:23

citam malo clanak za muške ektomorfe.

Sigurno nisam jedina tu na Forumu koja treba slican savjet i smjernice, ali u ženskoj verziji, pa ako je netko od stalnih suradnika-novinara ili netko s Fita opcenito, a strucan, voljan napisati ovako nešto i za nas cure, bila bih zahvalna.

Thank U
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2009 at 16:20
Probat cemo sve obraditi što naši dragi FITovci žele! 

Želja je uzeta u obzir!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2009 at 16:44
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Probat cemo sve obraditi što naši dragi FITovci žele! Želja je uzeta u obzir!



Thank You
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2009 at 17:24
podržavam Kate malo i na nas cure mislite
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2009 at 17:58
Originally posted by Kate Kate wrote:


citam malo clanak za muške ektomorfe.

Sigurno nisam jedina tu na Forumu koja treba slican savjet i smjernice, ali u ženskoj verziji, pa ako je netko od stalnih suradnika-novinara ili netko s Fita opcenito, a strucan, voljan napisati ovako nešto i za nas cure, bila bih zahvalna.

Thank U


Zašto milsiš da ste vi cure drugcije? i među curama ima ektomorfa I što bi htjela znati u vezi "ženskih" ektomorfa?

Edited by Iluvatar
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2009 at 18:24
Originally posted by dianna dianna wrote:

podržavam Kate malo i na nas cure mislite




Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


Zašto milsiš da ste vi cure drugcije? i među curama ima ektomorfa I što bi htjela znati u vezi "ženskih" ektomorfa?


Illy, mislim da cure možda ne bi mogle odradit neke vježbe za decke, možda bi utege i broj ponavljanja trebalo ipak malo prilagodit krhkijoj ženskoj , pogotovo ektomorfnoj građi.

Zanima me jedna opcenita preporuka za trening,npr. kako bi trebao izgledati tipican trening, kakve vježbe se preporucuju i kak bi trebalo malo sredit prehranu za izgradnju mišicne mase i jedno lijepo oblikovanje-zategnutost, cvrsto, ne-mlohavo vitko tijelo, a da nije rijec o natrpavanju junkom.

Naime, prije par godina sam bila na freaky "režimu" jednog "renomiranog" Dr-a iz "ugledne" klinike koji je ukljucivao totalno mirovanje, natrpavanje cijeli dan svim i svacim, uglavnom najunkijskim junkom
a tijelo je zamisli cuda još više gubilo na težini!
Nažalost, tada nisam imala dosta znanja, a zbog zdravlja je trebalo malo ojacat organizam. šta da ti kažem, od te hrane i prežderavanja su mi organi tako stradali da su mi se želudac i jetra skoro uništili.



Edited by Kate
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2009 at 19:12

Originally posted by Kate Kate wrote:

Originally posted by dianna dianna wrote:

podržavam Kate malo i na nas cure mislite




Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


Zašto milsiš da ste vi cure drugcije? i među curama ima ektomorfa I što bi htjela znati u vezi "ženskih" ektomorfa?


Illy, mislim da cure možda ne bi mogle odradit neke vježbe za decke, možda bi utege i broj ponavljanja trebalo ipak malo prilagodit krhkijoj ženskoj , pogotovo ektomorfnoj građi.

Zanima me jedna opcenita preporuka za trening,npr. kako bi trebao izgledati tipican trening, kakve vježbe se preporucuju i kak bi trebalo malo sredit prehranu za izgradnju mišicne mase i jedno lijepo oblikovanje-zategnutost, cvrsto, ne-mlohavo vitko tijelo, a da nije rijec o natrpavanju junkom.

Naime, prije par godina sam bila na freaky "režimu" jednog "renomiranog" Dr-a iz "ugledne" klinike koji je ukljucivao totalno mirovanje, natrpavanje cijeli dan svim i svacim, uglavnom najunkijskim junkom
a tijelo je zamisli cuda još više gubilo na težini!
Nažalost, tada nisam imala dosta znanja, a zbog zdravlja je trebalo malo ojacat organizam. šta da ti kažem, od te hrane i prežderavanja su mi organi tako stradali da su mi se želudac i jetra skoro uništili.

 

Svašta... svatko se danas može nazvat doktorom...cccc...

Kate, mislim da Illy hoce rec da u biti trening za njih i nas ne mora nužno izgledat puno drugacije, a s tim se i ja slažem. Iako se slažem i s tobom da je ovaj clanak možda malo neodređen za cure. Ok cucnjevi, njih uvijek preporucujem ali sumnjam da bi svaka cura koja tek dođe u teretanu mogla izvest npr. zgibove.

Ono što je bitno kod ektomorfa je, prvo puno jesti, i to pogotovo uh-e, ali složene naravno, a kod treninga koncentracija na vece težine i više odmora između serija. Normalno da neceš dizat 50 kg odmah :) Kreneš s kolko možeš i povecavaš. Necu sad tu ic u off previše, nadam se i ja jednom dobrom tekstu o treningu za cure, takvih primjera nikad previše  ...iako pokušavam i sama nešto složit

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2009 at 21:04
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Svašta... svatko se danas može nazvat doktorom...cccc...


Kate, mislim da Illy hoce rec da u biti trening za njih i nas ne mora nužno izgledat puno drugacije, a s tim se i ja slažem. Iako se slažem i s tobom da je ovaj clanak možda malo neodređen za cure. Ok cucnjevi, njih uvijek preporucujem ali sumnjam da bi svaka cura koja tek dođe u teretanu mogla izvest npr. zgibove.


Ono što je bitno kod ektomorfa je, prvo puno jesti, i to pogotovo uh-e, ali složene naravno, a kod treninga koncentracija na vece težine i više odmora između serija. Normalno da neceš dizat 50 kg odmah :) Kreneš s kolko možeš i povecavaš. Necu sad tu ic u off previše, nadam se i ja jednom dobrom tekstu o treningu za cure, takvih primjera nikad previše  ...iako pokušavam i sama nešto složit

 



Na žalost, ne bi vjerovala na kakve sve šarlatane moš naic...

Kad si naivan i neinformiran svašta ti mogu prodat.

Bilo bi super kad bi ti osobno srocila neki tekst na tu temu, ti stvarno imaš smisla za prilagodit treninge i tipu građe i individualnoj osobi. citam kako strucno i pažljivo sagledavaš probleme Forumaša, uzimaš u obzir sve bitne detalje i non stop naglašavaš razlicitost ljudi i individualan pristup. To mi ulijeva povjerenje i kuži se da znaš o cemu govoriš, imaš strpljenja s ljudima i njihovim problemima.

ma, sigurno uživaš u svom poslu i zato garant briljiraš u njemu. Samo tako nastavi.
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2009 at 23:06
Ja sam endomorf nažalost, pa eto osmislite i za našu građu nešto
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2009 at 23:13

 

ma uživam jako i imam masu strpljenja ali ipak mi fali malo strucnosti , zato i više volim takve clanke prepustit onima koji znaju svoj posao, a ja mogu samo dat neki primjer treninga koji meni izgleda ok pa ga prepustit drugima na komentiranje :) Ali, evo kažem, potrudit cu se srocit nešto

Originally posted by dianna dianna wrote:

Ja sam endomorf nažalost, pa eto osmislite i za našu građu nešto
  

još jedna endo ruka gore

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 15:28
ja sam isto endomorf :(
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.