New Posts New Posts RSS Feed - I need help
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

I need help

 Post Reply Post Reply
Author
ketygirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ketygirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: I need help
    Posted: 16 Studeni 2010 at 18:17
Pozdrav ,moze li neko da mi pomogne,imam 84 kg,visoka sam š70cm,idem na crobik vec 2 mjeseca 4 puta tjedno ali nema nikakvih rezultata,ni u obimu ni na vagi.Ako moze neko da mi napise kako bih trebala da se hranim i sta jos da radim da smrsam.POZZ
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2010 at 19:34
Pošto je Zoki stavio onaj clanak u post preuzet s body.ba, malo sam prošvrljala po stranici i našla
vodic za mršavljenje

Odlicno je napisano, procitaj si i prelistaj malo po forumu!

Može bit puno razloga jer ne mršaviš, od najbitnijeg, a to je prehrana do toga što bi trebala ukljuciti i neki trening s utezima; s ovako malo informacija, nemam neku drugu ideju trenutno!

LiveStrong
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 11:48
Originally posted by ketygirl ketygirl wrote:

Pozdrav ,moze li neko da mi pomogne,imam 84 kg,visoka sam š70cm,idem na crobik vec 2 mjeseca 4 puta tjedno ali nema nikakvih rezultata,ni u obimu ni na vagi.Ako moze neko da mi napise kako bih trebala da se hranim i sta jos da radim da smrsam.POZZ


Evo, danas smo pokrenuli projekt - transformiraj se!

Ukoliko te zanima, poticemo ekipu na napredak - pogledaj više ovdje:
Pokreni svoju temu - transformiraj se!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.