New Posts New Posts RSS Feed - I DID IT!! - donekle
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

I DID IT!! - donekle

 Post Reply Post Reply
Author
zer0 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Srpanj 2012
Location: Split
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zer0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: I DID IT!! - donekle
    Posted: 29 Srpanj 2012 at 23:45
Evo, za sve koji imaju zelju izgubiti nezeljenu kilazu, malo motivacije od mene.
Necu otvoriti temu bas po pravilu, nadam se da se moderatori nece ljutiti jer je ovo ipak motivacijska tema.

Evo da kazem malo o sebi.

Imam 16 godina, idem u srednju skolu.
Visok sam otprilike 185cm i imam 83kg.
Redovito trcim i idem u teretanu.

Eh, sada neki bi od vas rekli da sam predebeo za svoje godine, ili mozda da sam taman... ja osobno smatram da moram bar jos 5kg izgubiti cistog sala i da cu biti ok.

No, ono sto je bitno je to, da sam prosle godine u ovo vrijeme bio visok otprilike 182cm i bio tezak 115kg.
Krajem 8. mjeseca prosle godine reko sam sam sebi: Dosta je vise! Od sada pocinjes!!
i tako je i bilo, taj dan sam poceo trcati i paziti na prehranu. U pocetku sam trcao cca 1,5km, poslje 2,5km, sada otrcim 8km za otprilike 40-50min.
Doveo sam se do katabolickog stanja, dosao sam na 79kg, sto se tice misicne mase, hehe nje nije ni bilo. Nisam nikada moga pomislit da cu iz onakve mrcine postati takav zgoljo, nazalos imao sam vise sala nego misica.
Tamo oko 2-3 mjeseca ove godine poceo sam sa teretanom, malo sam se zapustio sto se tice prehrane, poceo uzimat i proteine i dosao sam na 86kg. Prije par dana sam opet poceo raditi na definiciji i planiram se izdefinirati do nove godine.

Ovo sam ja prosle godine(ovaj desno, crn) sa otprilike 110kg


Ovo sam ja sada (slikano u 7 mjesec) sa cca 85kg



Kao sto vidite ako sam ja uspio skinuti 36kg sa 15 godina mozete i vi!
Ja tada nisam znao za ovaj portal i nisam imao savjete, osim trcanja i pazenja sta jedem!

Pobijedite zudnju za hranom!
Pokreni se!
Ne sutra, ne iduci tjedan vec SADA!

Ja se sada ne osjecam lose i sramotno kada se nazderem.
Jer znam da cu se iskupiti u teretani ili na brdu dok budem trcao!

Nije tesko onome tko ima volje!




Sometimes people are beautiful.
Not in looks, not in what they say.
Just in what they are.
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2012 at 09:11
Svaka cast majstore!
Ovaj drug lijevo ko iz americkih filmova :DD


Edited by Mjauk - 30 Srpanj 2012 at 10:14
Back to Top
zer0 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Srpanj 2012
Location: Split
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zer0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2012 at 10:26
Originally posted by Mjauk Mjauk wrote:

Svaka cast majstore!
Ovaj drug lijevo ko iz americkih filmova :DD


haha, da, taj drugi lijevo sad ima 180cm i tezinu od 130kg najmanje ;)
Sometimes people are beautiful.
Not in looks, not in what they say.
Just in what they are.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2012 at 10:37
Bome....Clap

..iako si tu kilažu mogao skinuti i na pametniji nacin ali dobro, svi smo radili greške Wink Glavno da si se trgnuo na vrijeme - vjerujem da je na toj kilaži vec i zdravlje patilo, o samopouzdanju da ne govorim. Svaka cast na odluci, trebalo je imat puno hrabrosti i volje Thumbs Up

Samo...spominješ defku...ja bi prvo ozbiljno poradila na mišicnoj masi Wink Ne moraš neke mase odradjivat, sa dovoljno intezivnim treningom i sredjenom, dobro tempiranom prehranom možeš puno napravit ali ne pomišljaj na neke dijetice opet jer neceš puno toga napravit - defka podrazumijeva da se ima što defkat Smile
Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zer0 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Srpanj 2012
Location: Split
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zer0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2012 at 15:22
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Bome....Clap

..iako si tu kilažu mogao skinuti i na pametniji nacin ali dobro, svi smo radili greške Wink Glavno da si se trgnuo na vrijeme - vjerujem da je na toj kilaži vec i zdravlje patilo, o samopouzdanju da ne govorim. Svaka cast na odluci, trebalo je imat puno hrabrosti i volje Thumbs Up

Samo...spominješ defku...ja bi prvo ozbiljno poradila na mišicnoj masi Wink Ne moraš neke mase odradjivat, sa dovoljno intezivnim treningom i sredjenom, dobro tempiranom prehranom možeš puno napravit ali ne pomišljaj na neke dijetice opet jer neceš puno toga napravit - defka podrazumijeva da se ima što defkat Smile
Wink


pa da, nisam na nekoj posebnoj djeti, samo pazim sta jedem,
sto se tice misicne mase, na njoj radim samo na nacin da skidam salo a nabacujem misice u isto vrijeme, znam da neki kada radu na masi zderu sta vise mogu, ali ja smatram da dovoljno unosim u sebe s obzirom da pijem i whey...

ah, da ti kazem iskreno kada imas visak kila ne brines se jeli pametno ili ne odabrat takav nacin mrsavljenja, bitno ti je samo da skines to, bez obzira koliko bi to tvoje zdravlje trpilo...
sta se tice samopouzdanja, ono nije patilo jer sam imao i vremena i volje...
preko ljeta se uvijek opustim malo u prehrani, ali to nadoknadjujem stim sto sam skoro svaki dan u teretani pa...
Sometimes people are beautiful.
Not in looks, not in what they say.
Just in what they are.
Back to Top
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2012 at 17:14
Svaka cast, ti si ocit primjer da se može dotjerat linija ako se malo potrudi ;) Isti sam ti i ja bio, prošle godine skinuo oko 20 kg al opet se sve vratilo jer nisam pazio na prehranu a i slabo se kretao...

Ko nije skidao 20+ kg nece nikad shvatit koja je to muka riješit se tih kila... I ovo što govoriš za mišice, ista je situacija i kod mene bila kad sam skino salo... Ispostavilo se da mišice nikad nisam ni imao koliko sam mislio LOL 




Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2012 at 20:12
Zilla vidi,svi deblji ljudi imaju misice samo ih krije salo koje pravilnim topljenjem moze otkriti te misice.Ali svi ljudi koji su krenuli sa mrsavljenjima pomocu razno-raznih dijeta koje skidaju puno kilograma za malo vremena su se mnogo zeznuli a medju njima sam ja a koliko vidim i ti :).Ti misici prilikom takvih djeta nestaju te dolazi do skinny-fat izgleda gdje ti ostane malo sala na pojedinim mjestima a u principu si mrsav.
Tako da bi sad vise volio da sam debeo i da imam ovo neko znanje koje sad imam o nutricionizmu i treninzima :)
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2012 at 23:26
Kao što je sve vec napisano. Svaka cast, ali eto da si se ranije tu javio vjerovatno biš zadržao veci postotak mišica i bio puno zadovoljniji (ne kažem da sada nisi) al s obzirom da si imao viška kilograma znaci da ti dobivanje mase nebi trebalo biti problem. Udri snagu povecaj malo unos kalorija (protein i UH) i mišici ce doc :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
zer0 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Srpanj 2012
Location: Split
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zer0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2012 at 13:26
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Kao što je sve vec napisano. Svaka cast, ali eto da si se ranije tu javio vjerovatno biš zadržao veci postotak mišica i bio puno zadovoljniji (ne kažem da sada nisi) al s obzirom da si imao viška kilograma znaci da ti dobivanje mase nebi trebalo biti problem. Udri snagu povecaj malo unos kalorija (protein i UH) i mišici ce doc :)


a cuj, trudim se...
pazim na prehranu, unosim proteine, pijem kreatin..
ma i nije toliko tesko smrsaviti tko ima strpljenja :)
Sometimes people are beautiful.
Not in looks, not in what they say.
Just in what they are.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.