New Posts New Posts RSS Feed - hrana kao lijek
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

hrana kao lijek

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: hrana kao lijek
    Posted: 28 Svibanj 2013 at 10:11
pozz,ovo sam gledala na TV,moram to podijeliti,možda ste vec vidjeli.
meni se cini zanimljivo i vrijedno za prouciti



http://foodhospital.channel4.com/

you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 11:24
Zanimljivo je ima bar recepata dobrih e da je još i materijala :D
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 11:33
slažem se
za svaku bolest i tegobu postoji prehrana,ja sam to gledala na Tv,pa sam i tu našla.

mislim,da sam ja primjer kako prehranom riješiti neke tegobe,da ne kažem i bolesti
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 11:41
Stime se i ja slažem....Hrana je lijek za sve....prvi puta me uvjerila...kada sam okrenio se na drugaciju prehranu...više energije...više snage...psihicki jaci...sretniji...voljan za sve...hrana je cudo :D
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 12:00
Zanimljiva temaSmile
Ja baš citam ovo    http://2012-transformacijasvijesti.com/alternativna-medicina/dr-warburg-kiselost-organizma-je-uzrocnik-raka-i-ostalih-bolesti
Mi mislimo da živimo u svijetu,fizickoj sredini,a zapravo živimo u svojim umovima.Fizicka sredina se oblikuje prema slici iz našeg uma da bi se napravila ravnoteža,svemir.svemir je u našem umu.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 12:00
ljudski organizam je savršena mašina,samo ga mi trujemo i time kocimo procese.
ne trebaju nam cudotvorni napici za detoksikaciju,za to vec imam jetru.
pa samo kad pogledamo cudesan proces izgradnje mišica,organe kako su povezani,stanice,žlijezde,sve savršeno funcionira,ali mi uvijek nadjemo nešto da taj proces poremeti
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 12:12
Upravu si :) .... Kako pratim proces razvijanja sve sam više u cudu!...kako ? na koji nacin? Koliko još mogu daleko dogurati :D....jednostavno nismo ni svijesni što možemo od sebe napraviti...koliko granice pogurati daleko :D
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 12:20
Originally posted by kokodak kokodak wrote:

Zanimljiva temaSmile
Ja baš citam ovo    http://2012-transformacijasvijesti.com/alternativna-medicina/dr-warburg-kiselost-organizma-je-uzrocnik-raka-i-ostalih-bolesti


je,vec sam citala o kiselosti organizma!
evo,ja razmišljam ovak:
ljudsko tijelo je takvo kakvo je,od postanka,dakle funkcionira jednako,fiziologija i anatomija se nisu promijenile?!
kak su ljudi prije jeli i živjeli,jeli su ono kaj su ulovili,dakle meso,dakle proteine,i onda ono kaj raste u zemlji,voce,povrce,biljke!
sa napretkom civilizacije i svega ostalog,dostupno nam je previše preradjevina,i tu je problem.
nažalost,nemamo baš previše mogucnosti doci do svježih,domacih proizvoda,a bit ce ih sve manje.
kupujemo po ducanima,gotove proizvode pune aditiva,i konzervansa,i tu leži bolest.
ja mogu samo iz svog iskustva reci,da od kad sam izbacila preradjeno,puno bolje funkcioniram. svjesna sam da nemam baš izbora,ali ono kaj mogu je da odbijam jesti sve kaj je konzervirano i preradjeno. iako sad vec ludujem kad kupim npr. paradajz,i onda skužim da može stajati u frižideru dva tjedna,i izgleda nepromjenjeno, a trebao bi istrulit. i tak,vec sam pomislila da sam skrenula s uma, a možda jesam.
ugl.imam vec poznate i uhodane šeme,gdje i šta i od koga kupujem hranu.
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 12:31
A jbga draga...to je tako....cekaj još u uniju kada udjemo...biti ce veselo..ovako barem nešto mogu znati da je domace....ovako kada mi stigne kupus sa jamajke...tko zna kakva je kemija uvalita u njega....da naraste...ma sve je gore...tvrdim sto posto....da koliko mi mislimo da se zdravo hranimo...da nije ni upola toliko zdravo....ali barem je kvalitetnije od ostaloga....ja gledam kupujem sada neki bakin kruh...pokušavam bijeli izbjeci....jer ima neke sjemenke....pa to je sve samo ne kruh...bijeli kruh npr 100g ja ne osjetim da sam pojeo...jednom sam imao priliku domaceg zrnatog kruha probati 100g...zasiti te koda si pojeo 3 puta više bijeloga....mislim truju nas nismo ni svijesni koliko....
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 12:38
a,da,šta ceš,nemamo izbora previše.
odoh ja u mlin po brašno,i sama cu raditi kruh
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 12:41
haha jao ja bih domaci kada moji ne žele :((((( E da smo si blizu ne bih me mogla otjerati iz kuce lud sam za dobrim kruhom haha
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 12:49
e,super kruh radim ,moji ga obožavaju
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 12:52
Neka ja cu kupovati ofarbani kruh iz pekare :(
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 13:18
Ja sam jedna od onih sretnika kojima starci žive na selu - domace meso, domaca jaja, hrrrpa domaceg povrca, vocnjak sa trešnjama, marelicama, kruškama, jabukama.

Ali problem je i u mentalitetu ljudskom - pazite, frendica mi komentira kak joj je bolja i kvalitetnija salata koju je kupila u Konzumu, nego ona koju je kupila na placu kod neke tete. A zašto? Zato jer joj je ova s placa vec drugi dan uvenula, a ova iz konzuma joj stoji u frižideru vec nekoliko dana i izgleda kao nova!
Ljuta sam bila kao ris na tu izjavu! I svi za stolom kao kimaju glavom i slažu se da je puno bolja ta iz Konzuma jer duže stoji. Pa gdje mi živimo?

Edited by Irija - 28 Svibanj 2013 at 13:18
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 13:27
i ja se to pitam,Irija!



a,kaj ceš,boli te, ti znaš kaj jedeš,i imaš srece kaj su ti tvoji na selu.
ja imam par kumica na placu,i tak kupujem sir i vrhnje,i povrce,piletinu,itd.
a,ak moram u ducan,onda stvarno biram, i pomno citam deklaracije
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 13:48
Irija ... Dobro ti je baba rekla....šta te boli briga za njihova mišljenja....živi po svome ti znaš šta je najbolje za tebe :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.