New Posts New Posts RSS Feed - Hola!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Hola!

 Post Reply Post Reply
Author
Krostula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Krostula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Hola!
    Posted: 01 Studeni 2012 at 01:44
Bok svima. Ja sam Kroštula i pridružujem vam se iz zasigurno najoriginalnijeg razloga koji ste dosad culi - želim postati (i ostati) fit. 
Imam 24 godine, visoka sam 1,77 i teška 74 kg. Iako mi je BMI u granicama normale, lakše sam gradje i imam dosta špeka, prvenstveno na trbuhu i bokovima. U struku trenutno imam 82 cm... Hranim se loše iz ciste lijenosti, a kondicije nemam. 

Operativni cilj? Odraditi 2 mjeseca nekog Beachbody programa (vjerojatno BBL-a) i skinuti, ajmo reci, 3 kilograma u tom vremenu, a u struku pasti ispod 80 cm. Necu ni na kakvu redukcijsku dijetu, ali ukidam sve škrobno, šecerno i pohano (a pogotovo kombinacije navedenog). 

Otvorih si temu na pdf-u Transformiraj se, jer se želim transformirati. :D

Vidimo se! SmileStar


Edited by Krostula - 01 Studeni 2012 at 02:27
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2012 at 18:21
Pozdrav i tebi:))
A da probaš 5 tjedana program od extremefita skinuti 5kg u 5 tjedana?
Ne brini tu ti nitko nece ni reci da moraš ici na redukcijsku dijetu. Uglavnom u tom programu je objašnjena i prehrana, jedi 5-6 obroka i jedi kvalitetno.

Sretno
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.