New Posts New Posts RSS Feed - hocu opet da stanem u svoju vjencanicu :-
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

hocu opet da stanem u svoju vjencanicu :-

 Post Reply Post Reply Page  <1 891011>
Author
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 15:27
  dobila sam mjesecnicu danas.dosla je 9 dana prije nego sto je trebala,moze bit da sam i zbog toga naduvena bila i nisam gubila kile
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 21:51
  sigurno je to bilo... ;) Voda....
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 07:19
  96 kilograma jutros


š6 skinuto,jos 29 ostalo.
tako sam srecna,mislim da su iz koze izletit od radosti kad je vaga pokazala broj

bas sam srecna i ponosna sama na sebe.

jucer sam se nagradila stepenovima u kosi i feniranjem.

trbuh mi se prepolovio,noge pocele da se tanje......vala me ni ovaj snijeg akoji je sinoc opet poceo da pada nece danas u kucu utjerati.

Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2010 at 16:49
  samo da se javim!
ziva sam jos i vucem se negdje izmedu 96 i 97.

sve ostalo ide po planu!
pa javim se cim kakvih promjena bude
Back to Top
sanjalica29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 16:21
 kako ide lady_namine ?
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 17:42
  da...dugo te nema...lady...di si? ;)
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 08:26
  evo me nazad!!!
bila sam na odmoru.

uglavnom,90 kg sam teska,kile ne idu vise brzo ko na pocetku,ali ja sam prezadovoljna!
3,5 mjeseci,22 kg izgubljeno.
sad sam tacno na pola puta,jos 22 kile su ostale i nadam se da cu do kraja ove godine,ako ne sve,makar jedan dobar dio i tih da se kutarisem.
osjecam se fantasticno,sa velicine 50 sam stala u velicinu 44 i ne mogu cestom da prodem bez da me jedno š0 ljudi zaustavi i okrece me i bulje u mene,i tjeraju da skinem kaput.......postala sam cirkuska atrakcija za citav komsiluk u meduvremenu
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 10:20

Originally posted by lady_namine lady_namine wrote:

  evo me nazad!!!
bila sam na odmoru.

uglavnom,90 kg sam teska,kile ne idu vise brzo ko na pocetku,ali ja sam prezadovoljna!
3,5 mjeseci,22 kg izgubljeno.
sad sam tacno na pola puta,jos 22 kile su ostale i nadam se da cu do kraja ove godine,ako ne sve,makar jedan dobar dio i tih da se kutarisem.
osjecam se fantasticno,sa velicine 50 sam stala u velicinu 44 i ne mogu cestom da prodem bez da me jedno š0 ljudi zaustavi i okrece me i bulje u mene,i tjeraju da skinem kaput.......postala sam cirkuska atrakcija za citav komsiluk u meduvremenu
 

 lady, ti si definitivna pobjednica ovog foruma

I normalno da je da su malo stale, i neka su - neka se tijelo malo odmori :) Svaka cast na disciplini i volji, znaš i sama da puno ljudi nije u stanju uzet stvar u svoje ruke i napravit taj prvi korak, a kamoli postic ovako nešto! Vjerujem da si mnogima postala inspiracija i dokaz onima koji misle da je to nemoguce -  da se može uskladit i obitelj, i posao i još nakon toga nac vremena za sebe! Može se, može ljudi, samo smo lijeni

Happy for you!

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 11:08
Ajjj lady cestitam,presretna sam zbog tebe:))))
ajde ako mozes daj slike...hocemo befor after
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 11:20
  hlace koje sam imala na sebi na slici prije sam poklonila prijeteljici,ali sam ovaj vikend s djecom kod nje pa cu da se opet slikam.

nazalost,nemam vise ni jedne hlace koje sam nosila prije 3 mjeseca.
sve sam prosli vikend sabrala i odnijela i karitas.
8 velikih vreca od smeca sam iznjela iz kuce.
trebalo mi je mjesta u ormaru za moju novu gardarobu!


prije jedno 2 sedmice sam ja ujutro ustala spremila djecu u vrtic i kad sam htjela sebe da obucem sam pocela da placem ko malo djete

ma nista mi vise ne odgovara,sve spada sa mene.....na kraju je moj muz uzeo slobodan dan i odveo djecu u vrtic a ja sam svoje gacice sa strana prerezala makazama i svezala u cvorove i tako sqam ja jadna otisla u grad da si kupim nesto za obuc

e kad sam dala 300 eu za novu gardarobu,poceo je moj muz da se zali okolo kako mora svaki  mjesec kamaru para za odjecu da daje.
tako da su se svi nasi poznanici i prijetelji sazalili nad nama i svako je preturio svpj ormar u nadi da nade makar nesto sto bi meni moglo da pase.
sad trenutno imam jedno 40 farmerica velicine 44/42 i svaki dan dolazi neko novi s kesom


a prekopavajuc podrum sam nasla svoje hlace koje sam nosila prije 4 godine i koje mi pasu ko salivene.
znaci,za 3,5 mjeseca sam se s kilazom vratila 4 godine unazad.

rece mi komsinica da sintetiku u susilicu metnem i na pamuku osusim,trebalo bi makar malo da se sve skupi
slike ocekujte onda u nedelju ili ponedjeljak
Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 11:34
Super,super jedva cekamo!
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 17:59
  aaaa...kako liepo i pozitivno....jako mi je drago zbog tebe....samo tako nastavi....
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 19:33
 Cestitke..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2010 at 10:46
wow! bravo bravo bravo
jako sam sretna zbog tebe..ovo je izuzetan uspjeh
Back to Top
sanjalica29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2010 at 15:01
 Super, svaka cast.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2010 at 22:53
Svaka cast, samo tako
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 891011>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.