New Posts New Posts RSS Feed - Hmm...valja li?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Hmm...valja li?

 Post Reply Post Reply
Author
zbunjena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zbunjena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Hmm...valja li?
    Posted: 15 Studeni 2012 at 14:30
Pozdrav svima...trenutno sam u jednoj nedoumici..posto ovo nije jednini portal kojeg citam(iako sam ovdje savkodnevno i od nedavno sam u clan :D, posjecujem i neke druge stranice vezane za pravilnu prehranu i vjezbanje opccenito..)na jednom sam bb forumu pronasla raspravu o tome valja li ista peka(svinjska pecenica)pa sama sad i ja u dilemi jer znam da suhomesnato bas i nije najbolji izbora ali opet ga ga pogledam(tu peku) to nema skoro pa nista masti,jedino malo na rubovima a to se da odstranit..u princimu samo meso..


Što mislite?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2012 at 15:53
ja sam ju jela za vrijeme natjecanja, za dorucak u sendvicu vise ne jedem, jer nemam...cekam da se nova osusi haha

Zmaj je rekao da smijem...
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
zbunjena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zbunjena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2012 at 16:01
Slavonka23 ni ne znas koliko me ova tvoja informacija usrecila jer volim papati sunkicu(i moji ju suse kuci) p mi je sad drago sto ju mogu tu i tamo ubacit u sendvic,nego znas li koliko kalorija ima...negdje sam procitala na 100 g 348,negdje gotovo i 550...pa me zanima kakve ti informacije imas?
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2012 at 17:44
da, i ja sam oko nekih namirnica zbunjena jer razlicite tablice daju bitno drugacije rezultate. nije problem kad se radi o niskokaloricnoj hrani, pa je razlika u par kalorija, nego kod mesa ima dosta razlike. ja uzmem neku srednju vrijednost.

morat cu svojima reci da ove godine na šunku nalijepe naljepnicu s nutritivnim vrijednostima
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2012 at 17:55
Originally posted by tortica tortica wrote:

da, i ja sam oko nekih namirnica zbunjena jer razlicite tablice daju bitno drugacije rezultate. nije problem kad se radi o niskokaloricnoj hrani, pa je razlika u par kalorija, nego kod mesa ima dosta razlike. ja uzmem neku srednju vrijednost.

morat cu svojima reci da ove godine na šunku nalijepe naljepnicu s nutritivnim vrijednostima


primjerila sam da se jako naživciram kad negdje nema naljepnice
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2012 at 18:15
ja sam racunala da ima oko 480, tako sam nasla...i cini mi se da je to realno :)
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2012 at 18:23
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by tortica tortica wrote:

da, i ja sam oko nekih namirnica zbunjena jer razlicite tablice daju bitno drugacije rezultate. nije problem kad se radi o niskokaloricnoj hrani, pa je razlika u par kalorija, nego kod mesa ima dosta razlike. ja uzmem neku srednju vrijednost.

morat cu svojima reci da ove godine na šunku nalijepe naljepnicu s nutritivnim vrijednostima


primjerila sam da se jako naživciram kad negdje nema naljepnice


i ja isto!
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2012 at 22:35
Samo biti umjeren! :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.