New Posts New Posts RSS Feed - Hitno trebam pomoc oko pronalaska teretane
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Hitno trebam pomoc oko pronalaska teretane

 Post Reply Post Reply
Author
sokre07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sokre07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Hitno trebam pomoc oko pronalaska teretane
    Posted: 31 Kolovoz 2011 at 13:22
Imam jedan upit na koji, unatoc intezivnoj potrazi po internetu i upitima upucenim preko mail-ova samim teretanama, nisam uspio dobiti odgovor. Zanima me naime, da li postoji u ZG teretana koja osim sprava, utega i klupica itd. ima adekvatan prostor u kojem se mogu provoditi nekakvi mali treninzi brzine. Znam da zvuci malo cudno pa cu objasniti. Program koji namjeravam provoditi je podređen mom sportu, košarci, te je ujedno osim treninga snage i kondicijski trening. Pošto sam trening ukljucuje vjezbe pilometrije, kutije za skakanje bi bile obavezni rekvizit( po mogucnosti i do š00 cm visine, pa i više). Također bile bi mi potrebne tzv. ''speed ladder'' za rad nogu, te ono što je cini mi se nemoguce naci, prostor, znaci cisti parket u kojem se mogu izvoditi razliciti box drillovi. Ako neznate na šta mislim pod box drillovi, to su serije kratkih šprinteva, znaci najcešce se postavlja po 4, 5 cunjeva razmaknutih 5-š5 metara te se izvode razne varijacije šprinteva (evo primjera jednog http://magazine.stack.com/Exercises/2š78/Box_Drill_Variation.aspx). Stvarno me zanima da li ima u ZG teretana koja to moze omoguciti.
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2011 at 13:31
Tebi u principu treba dvorana i teretana. Vecina teretana imaju prostore odvojene za crobik koji bi trebali zadovoljiti vecinu tvojih potreba. Malo prošetaj gradom do nekoliko teretana i pitaj da li imaju prostor za crobik, i da li se može koristiti u tu svrhu ako nitko tamo ne trenira u vrijeme kad si ti tamo, i naravno pitaš kojim vremenom je taj prostor prazan da znaš kada ceš dolaziti.

U slucaju da si to vec pokušao, onda sacekaj nekog drugog da ti pruži neki novi prijedlog :)
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
renren View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Veljaca 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote renren Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2011 at 14:31
Možda da probaš u Core Gymu, znam da imaju veliki prostor koji je dobrim dijelom prilagođen za takve treninge.
A probaj se obratiti i Marinu, http://www.sportskitrening.hr/.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.