New Posts New Posts RSS Feed - hir gouz nating!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

hir gouz nating!

 Post Reply Post Reply Page  123 12>
Author
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: hir gouz nating!
    Posted: 19 Studeni 2010 at 07:46
Hm, bok!

Evo, da i ja tu napišem nešto,i to ne samo zato jer sam vidio da je Zoki reko da ce dat neke popuste vec zbog toga što sam se opet zaoblio i ne sviđa mi se to, pa bi mi dobro došli savjeti nekakvi, trening, prehrana (kako zatomit želju za junkom...) i tako.

Ajmo sad:
Dob: 28, skoro pa 29 god
Visina: š77 (iako kucno mjerenje kaže š75
Težina: 75,5 kg
Struk: 83 cm
Prema onom kaliperu, skinfold je š4mm = cca š6% bodyfat

Nešto o meni: iako je vecina tu "doma" u sportu to kod mene nije slucaj. Jest da sam tamo negdje do š3-š4 godine igrao nogomet s ekipom, košarku i sve te nekakve sportske aktivnosti, nikad se nisam aktivno bavio nekim sportom a onda sam krajem sedmog razreda otkrio PUNK i tu su i stale te aktivnosti. Onda je u prvom srednje bila ta glupa operacija slijepog crijeva zbog koje sam skoro umro. Nepažnjom doktora se sve zakompliciralo i dobio sam sepsu, izrezali mi trbuh pošteno i sad imam ožiljak od š5 cm s desne strane koji me još dan danas zna muciti, a ne mogu baš mjeriti skinfold s te strane .
Nakon tog sam manje više prestao s bilo kakvim sportskim aktivnostima, dobio sam trajnu ispricnicu sa tjelesnog (mogao sam trcati, plivati i to al neke zahtjevnije vježbe nisam morao raditi). I tak su godine prolazile, ja sam vjecito bio po nekim svirkama, šta nastupao šta gledao, vjecito pripit itd itd. Tak je bilo i na faksu, cudo da sam ga uspio završit.

Imao sam na faksu debelu i mršavu fazu. Prvo sam se udebljao na nekih 80+ kg, imao vece s*** od cure, nosio trenirke, jeo bureke itd itd. Došao kuci na ljeto a stara umrla od smijeha kad me vidila. to ljeto sam se u Puli na Monte Paradisu otrovao vodom!!!! Vodom, kvragu! I smršavio sam 20 kg u 2 mjeseca.

Sad sam odužio polako pa eto, treniram u teretani on/off vec neke 3 godine i pomaka u snazi, mišicnoj masi i sve to definitivno ima, al nikak da istreniniram karakter da ne đamkam toliko. šteta da nemam neku sliku od prije pa da usporedite sami.

Tu da napomenem da je puno veci napredak došao pred nekih 2-3 mjeseca, kad sam poslušao sonera i poceo raditi upper/lower split. Modificirani 4 day upper/lower koji se nalazi dolje u linku.
Tu sam samo periodišno jednu vježbu zamjenio slicnom i bilo je super. Sad sam malo prestao s tim, al isto radim upper/lower al sa 5-7 ponavljanja sa vecim opeterecenjima.

šta još? Jelovnik.
Moj jelovnik bi bio po PS-u ko i kod vecine da nisam slab na te neke slane. Bez slatkog mogu, al mi burek miriši, pizza, a cura me stalno sprda da budem muško i jedem sve. Tipican moj dan ide ovak:
3 jaja + caša mlijeka i multivitamin
sendvic s purecim prsima i jogurt 0,9%
neko meso i tjestenina, riža puno rijeđe i salata, ponekad krumpir
PWM (treniram oko š7-š8 sati)
meso ili riba + povrce i neki izvor masti, orašasti plodovi ili malo sira
i ako ne zaspim prije posni.

Ali tu cesto uleti neka kifla, piroškica, itd itd itd. A sad i dolazi vrijeme kad cemo više jesti a i piti.

Želio bi nekak ostat na ovoj kilaži, i ne bi htio bit istesan ko apolon, samo bi volio malo izgubit ovu škembicu, spojlere koji se naziru na slici i tak.

Svaki savjet je dobrodšao, a na svako pitanje odgovoram! koje nije preosobno.

Slika s leđa bude kad me Zika slikne!





split

Edited by mesek
will smoke your weed for food!
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 08:42
 you stole moj naslov

a, juh, ona operacija gadno zvuci.
anyway, good luck!!
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 08:58
da, tek sam kasnije skužio. zamolit cu moda da promijeni u nešt drugo.

hvala
will smoke your weed for food!
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 09:05
  ma jok, netribaš
šalim se ja 
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 10:02
Ocit nedostatak samokontrole!
Ja sam mislila da se ti još uvijek ljutiš na mene jer sam te prozvala Zagorcem

I da je ovo neki film, ove slike bi bile primjer gafa - gdje je nestao kišobran s prve slike

šalu na stranu, svašta si prošao, sad nastavi s tim treninzima...to ce ti decki bolje znat rec
Ja bi te poslala na tacfit da se mene pita, zato    

Nisam strucnjak za nutricionizam i možda griješim, ali - jaja i mlijeko mi nikako nisu dobra kombinacija na ovaj nacin jer mlijeko bi bilo bolje pit zasebno zbog probave, mislim, inace je normalno da se to dvoje miješa, ali na ovakav nacin mlijeko ne dopušta da se željezo iz jaja apsorbira u tijelu/ isti razlog zašto se zelenjava ne bi trebala kombinirat s jogurtom, vrhnjem, cim vec...
Jel jedeš voce? Nisi tu ništa spomenuo, pa možda si zaboravio...
I taj junk, negdje je tu vec napisano da jedna piroška ima 300kcal, a da ne spominjem onu ustajalu mast na kojoj se sigurno prži, sve to pomalo utjece...
Probaj si zamijenit tjesteninu s rižom, najbolje smeđom rižom...


Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 10:09
Ova druga slika je od sinoc.

Vidiš, ovo za jaja i mlijeko nisam znao. Voce jedem, u prijepodnevnim satima, a popodne samo jabuku ako vec moram.

što se junka tice, znam da mi je to slaba tocka. Zato više ne kupujem ništa jer bi kodkuce stalno bio u iskušenju. Al šta, kad mi dođe pa pojedem tepsiju pice za dorucak
will smoke your weed for food!
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 10:18

Originally posted by zika zika wrote:

Ocit nedostatak samokontrole!
Ja sam mislila da se ti još uvijek ljutiš na mene jer sam te prozvala Zagorcem

I da je ovo neki film, ove slike bi bile primjer gafa - gdje je nestao kišobran s prve slike

šalu na stranu, svašta si prošao, sad nastavi s tim treninzima...to ce ti decki bolje znat rec
Ja bi te poslala na tacfit da se mene pita, zato    

Nisam strucnjak za nutricionizam i možda griješim, ali - jaja i mlijeko mi nikako nisu dobra kombinacija na ovaj nacin jer mlijeko bi bilo bolje pit zasebno zbog probave, mislim, inace je normalno da se to dvoje miješa, ali na ovakav nacin mlijeko ne dopušta da se željezo iz jaja apsorbira u tijelu/ isti razlog zašto se zelenjava ne bi trebala kombinirat s jogurtom, vrhnjem, cim vec...
Jel jedeš voce? Nisi tu ništa spomenuo, pa možda si zaboravio...
I taj junk, negdje je tu vec napisano da jedna piroška ima 300kcal, a da ne spominjem onu ustajalu mast na kojoj se sigurno prži, sve to pomalo utjece...
Probaj si zamijenit tjesteninu s rižom, najbolje smeđom rižom...
 nakon prve slike je shvatio da nije lijepo vidjet razbrcanu robu u pozadini.. ili ga je cura namlatila kisobranom jer nije jeo kao musko

Dakle, mi u Puli smo te iscijedili 20kg vodom. Morat cu na Monte Paradiso Salu na stranu al ni jedna ni druga okolnost nisu ugodne al su te zasigurno "ojacale".

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 10:35
Originally posted by mesek mesek wrote:

što se junka tice, znam da mi je to slaba tocka. Zato više ne kupujem ništa jer bi kodkuce stalno bio u iskušenju. Al šta, kad mi dođe pa pojedem tepsiju pice za dorucak




Kad ce ti biti stvarno stalo, stvarno, stvarno, stvarno stalo do toga da želiš uciniti sa svojim tijelom nešto iznad prosjeka, onda ne buš pomanđal tepsiju pizze za dorucak jednom u 6 mjeseci si to moš dopustit, al jednom
LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 10:59
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by mesek mesek wrote:

što se junka tice, znam da
mi je to slaba tocka. Zato više ne kupujem ništa jer bi
kodkuce stalno bio u iskušenju. Al šta, kad mi dođe pa
pojedem tepsiju pice za dorucak




Kad ce ti biti stvarno stalo, stvarno, stvarno, stvarno
stalo do toga da želiš uciniti sa svojim tijelom nešto
iznad prosjeka, onda ne buš pomanđal tepsiju pizze za
dorucak jednom u 6 mjeseci si to moš dopustit, al
jednom


To je to Zika, bravo!

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 11:00
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

 nakon prve slike je shvatio da nije
lijepo vidjet razbrcanu robu u pozadini..


A vi gledate ko babe sve sam ne ono kaj treba.....vi i ta
razbacana roba, prvo Zika, sad ti   
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 11:09

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

 nakon prve slike je shvatio da nije
lijepo vidjet razbrcanu robu u pozadini..


A vi gledate ko babe sve sam ne ono kaj treba.....vi i ta
razbacana roba, prvo Zika, sad ti   
 kod mene je to profesionalna deformacija..

a ostalo.. osim podrske ne mogu napisat vise. nisam elokventna  al zato si ti tu

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 11:09
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

 nakon prve slike je shvatio da nije
lijepo vidjet razbrcanu robu u pozadini..


A vi gledate ko babe sve sam ne ono kaj treba.....vi i ta
razbacana roba, prvo Zika, sad ti   



ženska boljka, štaš
primjecujem i razbijeno staklo tu...

ma dobro, necemo više vas zezat za neurednost i ic u offtopic s tim... I promise

Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 11:14
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

 nakon prve slike je shvatio da nije
lijepo vidjet razbrcanu robu u pozadini..


A vi gledate ko babe sve sam ne ono kaj treba.....vi i ta
razbacana roba, prvo Zika, sad ti   



ženska boljka, štaš
primjecujem i razbijeno staklo tu...

ma dobro, necemo više vas zezat za neurednost i ic u offtopic s tim... I promise





kao, to je loše šta mi gledamo više od tijela?

zna se da žene nisu površne (bar vecina )
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 11:15
Ma, ok je, al bzvz mi je da spamamo ovu temu s tim...precerale smo
LiveStrong
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 11:41
zika, the food nazi!

sam vi caskajte

a ogledalo je razbijeno jer sam SAM cistio
will smoke your weed for food!
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 11:47
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by mesek mesek wrote:

što se junka tice, znam da mi je to slaba tocka. Zato više ne kupujem ništa jer bi kodkuce stalno bio u iskušenju. Al šta, kad mi dođe pa pojedem tepsiju pice za dorucak




Kad ce ti biti stvarno stalo, stvarno, stvarno, stvarno stalo do toga da želiš uciniti sa svojim tijelom nešto iznad prosjeka, onda ne buš pomanđal tepsiju pizze za dorucak jednom u 6 mjeseci si to moš dopustit, al jednom


s ovim se moram složiti... krenem ja dobro, ne đankam po 2-3 tjedna i onda, paf... puknem i pojedem sve šta mi se nađe na putu ili padne na pamet
will smoke your weed for food!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.