New Posts New Posts RSS Feed - hi everyone
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

hi everyone

 Post Reply Post Reply
Author
*pandora* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *pandora* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: hi everyone
    Posted: 03 Rujan 2013 at 18:49
Pozdrav Smile. Savjete još ne dijelim, jer sam i sama nova, ali sretno :)
Back to Top
Reminiscence View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Reminiscence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2013 at 18:26
Dobrodošao!
Evo ja sam na trecem tjednu Insanity-a, ubitacna stvar i vrijedi svake kapi znoja. Big smile
“I'm selfish,impatient and a little insecure.I make mistakes,I am out of control and at times hard to handle.But if you can't handle me at my worst,then you sure as hell don't deserve me at my best."
Back to Top
Persija View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Persija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2013 at 17:49
Dobrodosao
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2013 at 17:32
Pozdrav i dobro došao:))
ja vježbam iskljucivo doma, imam 2 podesive bucice do 15 kg, kotacic za trbuh, podlogu za vježbanje i orbitrek i s time mogu jako puno toga napraviti.
Polako skupljam opermu i planiram još nabaviti girje i suspenzijske trake.
Za treninge i programe preporucam i ovaj sajt:
www.fitnessangels.net
Back to Top
wannabe View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wannabe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2013 at 17:27
Pozdrav, nadam se da cu uskoro moci reci da sam aktivan clan (što se vježbanja tice)..inace, zagrian sam za teretanu, ali sam nekoliko puta doživio neugodnosti i otada ju izbjegavam u velikom luku. Nažalost. Tako je to u provinciji kad dodju tri mrge i zaje.. nas koji nismo baš sportski tipovi...prema iskustvima nekih frendova iz drugih gradova, nije tako - jebi ga nismo svi isti, zar, ne?! no ne pradajem se... pokušavam sa Insanity workoutom, pa me zanima ima li tko iskustva s tim, a da je kod kuce vježbao i kako se motivirate, Inace, nisam debeo, na 170 cm 66 kg mislim da nije loše, ali škembica polako raste, zbog posla i svega.htio bih prvenstveno nabacit neku definiciju, pa ako ima ikakvih savjeta, otvoren za sve mogucnosti... pozz, i hvala unaprijed!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.