New Posts New Posts RSS Feed - :) Hey,hay,hoy :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

:) Hey,hay,hoy :)

 Post Reply Post Reply
Author
Mellissa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mellissa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: :) Hey,hay,hoy :)
    Posted: 23 Veljaca 2014 at 22:22
Svima lijep pozdrav!
Nova sam ovdje i sasvim friska hehe..Imam uskoro 34 god,visoka sam 173cm i imam 68 kg.Eto da se ukratko predstavim,kazem nesto o sebi i iznesem razloge zbog kojih sam se nasla ovdje.Od malena sam debeljuca,genski jaka i velika :) Doslovno sam se prejedala tako da sam sa 14 godina dostigla nekih 105 kg.Ulaskom u pubertet i nezadovoljstvom svog izgleda,kak to obicno biva, krenula sam s dijetom i vjezbanjem,sama..Jela sam sve moguce ali peteroduplo manje,vjezbala svaku vecer i tako sam ja s vremenom izgubila oko 35 kg.Drzala sam ja to do neke svoje 22 godine pa zbog stresnog i ubrzanog zivota opet sve vratila.Sa 27 godina skinula sam ja opet to sve Un dijetom ali bez vjezbanja i odrzavam to koliko toliko 7 godina sa kojom kilom gore-dolje.U zadnjih 4 godine totalno sam se promijenila,iz flegmaticne osobe postala nenormalno nemirna i hiperaktivna tako da se vise ne mogu zamisliti bez hrpe hobija,hodanja,planinarenja,vjezbanja.Po prirodi perfekcionista i nikad ali nikad mi nista nije dovoljno dobro.Prehrana mi je po mojem 95 %zdrava,maslinovo ulje,piletina,samo tamni kruh i to jednom dnevno ujutro,kuhano povrce,mozda premalo voca koje ne volim.Nije da se mucim,ne mucim se uopce ne jedem kolace ,rijetko kad posegnem za slatkim,ljubitelj sam svjezeg sira i kiselg mlijeka,ne jedem salame,pastete ni ikakve konzerve i tako vec godinama,uzivam u tome i nista mi ne fali.E sada kako je zima i kako sam ostala bez posla uzasno sam se koncentrirala na samu sebe i nije mi dovoljno sto mi svi govore da izgledam bar 5 godina mladje,,kad se skinem odvratna sam si.Vidim samo svoje strije,visak koze i ceulit i bez obzira na kretanje i sve ne mogu postici rezultate koje zelim.Pocela sam vozit sobni bicikl,vozila sam ga 2 mjeseca svaki dan,po 40 minuta i gubila oko 600 kalorija,dosadilo mi to pa sam krenula sa 45 minuta zumbe i 15 minuta bicikla..Dobro se oznojim,jedem zdravo,mozda premalo,niasam gladna,mozda pijem premalo vode..ali ne vidim nikakve rezultate nakon tih 105 dana redovnog vjezbanja po skoro sat vremena.I dalje sam jako nezadovoljna,nikakvog pomaka na vagi,trbuh kao da mi se jos povecao,guza mlohava po meni..jedino je neka razlika na nogama,jake su i cvrsce,Tuzna sam ne znam gdje grijesim i ne znam vise kaj da radim,dobro bi mi dosao bilo kakav savjet..Hvala unaprijed i lijep pozdrav svim clanovima.. :)
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2014 at 18:41
Pozdrav i tebi i dobro nam došla

baci oko na ovaj tip treninga https://www.fitness.com.hr/mrsavljenje/savjeti/Izgubite-5kg-masti-u-5-tjedana.aspx

pa ako ti se sviđa kreni

u svakom slučaju mislim da se trebaš uhvatiti utega
Back to Top
Mellissa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mellissa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2014 at 19:10
OOoooo konacno da se netko javio .Nestrpljivo cekam i gledam da li ce mi netko dati kakav savjet a u to vrijeme sam dosta toga procitala i proucila ovdje na vasim stranicama.Sad se osjecam nakon sto sam tri mjeseca vjezbala na bicu plus zumba ,da sam totalno gubila vrijeme i osjecaj je neopisivo los,iako rijetko odustajem al dodje mi da nemam volje za nista kad rezulatata nema.Nista proucit cu ovo pa cu odlucit i javit.Hvala puno E da a kaj se tice utega nikad nisam radila s njima,tako da ne znam od kud i s koliko da pocnem,izgleda da cu i to morat naci ovdje negdje..Mislim da je moj problem,guzica i trbuh,ma zapravo sve mi je mlohavo i ne zelim izgledat tako zato u nove pobjede hehehe ,hvalaaaa!
Back to Top
Mellissa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mellissa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2014 at 22:50
Ovako,,sve sam proucila i jako mi se svidja i volim izazove tako da krecem i to odmah od sutra.Moram jos malo to u detalje proucit al mislim da mi nece bit problem osim ako me koji put primi ljenost al i to ce proci,necu se dat..Svidja mi se cijeli program i vjezbe i prehrana i ne razlikuju se mnogo od moje sadasnje tako da nemam puno promijena osim sto cu pocet koristit utege i pojacat intenzitet dosadasnjih svojih treninga.Hvala na savjetu,izmjerit cu se i vjerujem da cu uspjet pa cu vam na kraju sve lijepo napisat kaj se tice rezultata.Imam samo jedno pitanje .Dali uz ove vjezbe moram nastavit i svoj sat zumbe svaki dan ili ne moram ,vjerujem da bi bilo pozeljno al zanima me jel bas MORAM ili mi je ovaj program dovoljan? hvala jos jednom
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2014 at 23:33
Ako ne želiš ne moraš, mislim da će i ovo biti dovoljno:))
ali ako želiš i zumbu uz to slobodno zumbaj...

Sretno! Naravno javi dojmove]
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2014 at 15:56
Možeš napisat recimo kako si jučer jela, kako danas jedeš, kako ćeš sutra jest?
Da vidimo što kako.
Isto tako napiši koliko kila sada imaš.
Koje su ti mjere, ruka, podlaktica, grudi, struk, bokovi, bedra, listovi.
Ako ne znaš kako se što mjeri reci, pa ću ti dat link.

Ako voziš biciklu doma da te pitam kako je voziš? Jel sjedneš i voziš istim intenzitetom čitavih 30minuta sa određenom brzinom ili mijenjaš?

Jesi probala odraditi intervalni na bicikli? Primjer: kreni sa recimo 30posto opterećenja vozi 3minute i svaku minutu ipol povećaj za 5posto tako da na kraju treće minute budeš na 40posto. E sada ubaci interval, na način da: voziš 30sec šprint na 40posto, zatim spustiš 5 posto i voziš 30sec normalno, ponovi 10 krugova (ako možeš). Iza toga spusti na 35posto i zadnje 2-3minute odvozi tempom koji hoćeš kako bi se bilo smirilo. Probaj pa vidi, al ovo je samo jedan od primjera. U slučaju da trčiš vani, isto ovo možeš primjeniti i vani na nekoj stazi za trčanje.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.