New Posts New Posts RSS Feed - hey!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

hey!

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 12:43
 ha sta ceš, svako ima svoje veselje  ja sam u mc valjda 2 put ušla, jedino mi je sladoled dobar (inace bolna tocka) :) ma da zatvore sve te fast food-ove po gradu nebi ni primjetila valjda...jedino možda kad se vracam u 7 doma s nekog partya
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 20:34
  idesh po partyima inace? ja sam nekad bas dosta pohodila... sad idem kad je nesto dobro... bila sam u monviu na carl cox-u 24.07.... predobro.... :)
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 21:35
netko spomenuo party?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 23:56

 uuff hard techno freak :)   

ma da, možda smo se i vidjele onda :)) meni jedan od boljih, ako ne i najbolji party..prepredobro...sad se spremam u ambasadu na enigmaticu š4.8. weeeee

hehe i lega, vidi vidi partijanera ovdje

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 10:59
 party party :)))))) uhuhuhu:) ja sam vise za elektro :) al daj sta das , sad se muvam samo po zvucnim imenima, malo su bezobrazni s cijenama ulaznica ali... sta cu , radim ,vjezbam,  partijam:)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 11:28

 hehe ma baš to, daj šta daš, i ja sam za sve manje više al volim što žešce, neka nevjerojatna energija me tu puca (prirodna, na vodi sam samo ). Tako i ja, bila sam prošle godine po stereu dosta al nije to to.... cekam loveparade

a ulaznice su ...da...makar mi nebi bilo žao da sam i 400 dala za coxa kako je dobro bilo...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 11:49

 predobro :) ja sam odvalila bocu vina ali finog chardonaya:) zadnji put sam se napila za novu godinu pa sam rekla decku nek on bude trijezan ako oce ja cu se odvalit malo za promjenu:)) i onda ujutro snimim pizza cut na housu flooru:)) kakvi joj.. bezobraznici... ful pa sam ga zaobisla:(

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 11:52
 mislim da sam zato prestala i pit:) dosla bi doma i pojela sve sto se moze pojest ajoj kad se sjetim ujutro u 6h ispred pekare arene cekam  burek u redu i ne mogu se odlucit ocu s mesom ili sirom pa kupim obadva .. mala svinjica... al tad se nije nista primalo :))) srednja skola i to... grrrrrrrr
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 12:05

  jao daa pizza cut, još sam gledala ocu necu ali i nisam bila tolko gladna.. prije sam ja to odvalila jer sam znala da necu stat skakutat kad dođem a tako je i bilo, sa mnom nema odmora, sreca da mi je i frend u kondiciji, teško me pratit :)) i onda smo u 8 ujutro u opatiji zabetonirali vecer s kingom od kokosa

a alkohol mi i ne ide bas najbolje pa tu nema problema :)

vidiš meni se baš u to vrijeme sve primalo, a sad obrnuto, kontra sam prirodnih zakona hehe

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 12:22
 to je dobro jer si promijenila metabolizam, ja sam prije imala tako brz metabolizam dok sam trenirala tenis , da sam svaki put usred jela morala na vc :)))) i onda sam pretala trenirat pocela pit :( i izlazit a ostala mi je navika da mogu jest sve i svasta i to u enormnim kolicinama i naravavno da kroz 5 godina pocne metabolizam usporavat i da se pocne primat... al na vrijeme sam ja promjenila navike, cim sam upoznala decka sam se smirila i tako skupa s njim u teretanu , pa prehrana i od tad recimo vec skoro tri godine brijem na zdravice :))
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 19:09
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

... al na vrijeme sam ja promjenila navike, cim sam upoznala decka sam se smirila i tako skupa s njim u teretanu , pa prehrana i od tad recimo vec skoro tri godine brijem na zdravice :))


Hm.. kakvi su treninzi s deckom / curom ?
Jel ti pogled na dragog dok se znoji uz glupi izraz lica poticaj da napraviš onu seriju cucnjeva više?
Ili se stalno nešto zašprehavate i onda ništa od koncentracije!?
Jel ti trening s partnerom odlican zajednicki provod, ili gnjavaža baš u onih sat vremena dnevno za tebe samu?

Ozbiljno pitanje!

Meni osobno nijedna bivša nije bila pretjerano zainteresirana za teretanu samnom

Zato ubuduce ne prihvacam ništa manje od Ilone Zarubice



 

Edited by Lega
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 19:30

o damn, s ovom biš i spavao u teretani

ni jedna nije bila zainteresirana? Hmmm ovaj..a da svratiš malo do Rijeke?

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2009 at 13:25

 pa nismo skupa isli u teretanu , bila sam jednom mozda dvaput s njim i totalna zajebancija , jedan drugom smo se smijali :))

ovo skupa s njim je znacilo : kako on brije i ja sam zabrijala :) premda sam cesce tamo nego on! hahahaha:)

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2009 at 16:39
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

ovo skupa s njim je znacilo : kako on brije i ja sam zabrijala :) premda sam cesce tamo nego on! hahahaha:)



haha dobra si




Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2009 at 18:14

 vidiš, meni moj sportaš al u teretanu ic nema šanse...  



Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2009 at 19:25

pa dovoljno da trenira :))

lega umjesto da curu ne djeli s nikim on teretanu ne dijeli s nikim!!!!! hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahaha:))) you gym junkie!!!

salim se naravno:)

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.