New Posts New Posts RSS Feed - hey!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

hey!

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: hey!
    Posted: 30 Lipanj 2009 at 11:49

Pozdrav svima!

Odlucila sam da moj prvi post bude predstavljanje, da se ne skrivam iza nicka

Moja ljubav prema fitnessu pocela je prije š0 godina ulaskom u teretanu. Krenulo je više kao nužna potreba ali se brzo razvilo u to da sam jedva cekala sljedeci trening. Bilo je tu kasnije i prekida, debljanja i mršavljenja, krivog vježbanja..no zadnjih 2 godine ozbiljno sam se posvetila proucavanju literature, raznih foruma, uhvatila se ozbiljnog treninga i tako je sve to pomalo postalo nacin života.

Danas imam 24 godine i radim u jednoj rijeckoj teretani (na pultu ali i to ima svoje cari ). Razmišljam o višoj trenerskoj jer me još samo diploma dijeli od faxa koji me baš i ne fascinira. Rad s ljudima i pomaganje da se osjecaju bolje i zdravije u svojem tijelu davni je san koji definitivno želim ostvarit.

Imam 55 kg na š70 cm visine. Treninzima od 3x tjedno + kardio u dane kada ne vježbam u teretani, održavam težinu i rješavam se preostalih tvrdoglavih masnih naslaga na donjem, meni najkriticnijem dijelu tijela. Prehrana je sređena š00% - ugljikohidrate sam smanjila na minimum, obavezno ujutro, ili prije i poslije treninga, a što se dan bliži kraju igru preuzimaju proteini,masti, povrce - uglavnom lagana hrana. Sve u svemu, nikad se nisam osjecala bolje, zato i želim podijelit sa svima svoja iskustva da se probude i posvete pažnju svome tijelu - nemamo za svaki dan po jedno u ormaru.

Eto, sad kad znate ko sam, mogu se mirno ukljucit u rasprave  pozdrav

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2009 at 21:04
Welcome. Super, ti si strucnjak iz ovog podrucja. Možemo racunat na tebe za savjete.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2009 at 09:10
 Thanx Kate, pravi strucnjak cu nadam se bit jednog dana, a u međuvremenu cu tu rado s vama dijeliti svoje usput pokupljeno znanje i iskustva
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2009 at 16:26

 hey! bas lijep uvod, ja se nisam predstavila , jucer sam se uclanila.. bas sam se posramila sad nakon tvog .. drago mi je da ima jos ljudi iz rijeke...

nadam se da tebe mogu pitati neke stvari buduci da radis u teretani... i zensko si:)

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2009 at 17:01

 ooo dobrodošla, i meni je drago da nas ima

nego što, samo pitaj, ako mogu rado cu pomoc,  zato sam tu

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2009 at 17:25
 vec par dana pohodim po internetu  i trazim bilo kakav post proteinima za zene i nista, zato sam se ulogirala na forum da pitam... prije sam uglavnom krkala samo cokoladice pogotovo dok sam radila u teretani (mislim na one proteinske od weidera) al sad kako radim, faks, totalno slepam se sa prehranom pa sam mislila uzet neki shake ... i tako ja decka nagovorila da ode u rijeku u onu biljnu ljekarnu da kupi najvece pakiranje pa cemo skupa.. i mujo:) kupi anabolic od sciteca s aspartanom i nekim fat burnerom... okus odlican a probava katastrofa... pa sad kad sam se raspricala... pijete li vi kakve?? koje da kupim
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2009 at 23:27
 mujo  ne pijem pa ti tu teško mogu pomoci ali i ja sam u fazi razmišljanja sad da si kupim neki tako da bi mi više trebao neki savjet nego što ga mogu dati...ali vidim da se spominje whey isolate od pro.nutritiona kao jedan od najpovoljnijih i dobar što se kvalitete tice pa sad....trebalo bi u naturel svratit pa vidit malo, nikako da krenem...
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2009 at 11:33

 ma,znam... ja sam to uvijek nekako izbjegavala jer sam si uglavom iz ''normalne'' hrane dobavljala proteine.. al posto trenutno trcim na 5 strana vidim malu pomoc u shakeovima kad nebi mogla po svjezi sir ili meso....

sljedeci tjedan pocinjem teretanu :)))) ... imala neku pauzicu š5-20 dana , pa sretna!  

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2009 at 13:20

 da,da tako i ja ali opet ovo je stvarno najprakticnije...kad si nabaviš neki javi

 ja u pon. došla iz Dalmacije nakon tjedan dana i odmah jucer na trening, happy like a baby . Vec sam ko doma tamo pa mi fali hehe...

U koju teretanu ideš?

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2009 at 16:19

javim :)) , sad upravo po netu pretrazujem, ima neka stranica gdje narucis preko neta i doma ti dofuraju pa cu vidjet malo ...

trenutno idem u  4 opatijska cvijeta - u hotelu, nije bas neka ekstra teretana ali mi je blizu posla pa usput ja to sve :))) , ti?

SmileT&#ššš;ngue

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2009 at 20:15

 ma...po mnogima nije ni moja ekstra, a ja je nebi za ništa mijenjala . U Scorpionu sam....

Back to Top
aurora View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2009
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aurora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2009 at 12:32
 evo još jedne od 55kg i š70 visine i meni fali još malo dolje struk zategnuti. ujutro sam vrlo zadovoljna i ništa ne bi mijenjala al cim nešto pojedem vec se stvori izbocina pa to želim još doraditi. imaš pravo na vježbanje se covjek navuce lako kao i na prehranu i baš mi fali kad propustim dan vježbanja ili ako odem na mamin masni i slani nedjeljni rucak . al sve je to dio života
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2009 at 13:08
 hey! eh da....svi volimo jutro  meni je srecom struk najmanji problem ali zato se guza neda .  Navuce se, da... ja kolko god se mucim još od kad sam dijete bila s tim kilama, jer mi se sve kacilo (nije ni cudo od silnog ljencarenja), sad mi je drago jer sam relativno rano i na vrijeme stekla naviku, kako vježbanja i kretanja ali i još važnije pravilne prehrane. Tako da...danas sam zahvalna na tom mukotrpnom putu hehe. Samo treba nac sredinu, ne ic ni u jednu krajnost nego guštat u svemu ali imat mjeru.... i što više nožice uposlit..e onda nema frke.
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2009 at 10:55

bila sam u scorpionu, ma za zene je ok! frendica mi tamo odradjuje tjelesni za fax i kaze da je ok! ja sam ti u opatiji, a trenutno doma i na plazi... uzela sam malo pauzu od vjezbanja i sad plivam po sat dva... mogu ti rec da je super za misice malo odmora, tu i tamo malo trbusnjaci , sva sreca po imam jedno tri pilates lopte doma i bucice ... taman... prevruce je vani a tek u teretrani :))))

 

Edited by ena:)))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2009 at 15:38

 ma meni ti je dole super što su svi tako jednostavni i pozitivni...i ono, baš je obiteljska atmosfera :). Malena je, i nema toliki izbor sprava ko drugdje...ali to što kažeš, za cure dovoljno, a i decki su vec godinama tamo pa je i njima

a da, pa onda ti sigurno znam frendicu, ako trenira naravno jer je ove letece što se samo dođu zapisat teško pohvatat :)

ma to je super, more je odlicno, treba to iskoristit....ja malo kombiniram teretanu, malo doma, malo more...a i sad cu pocet radit pa se vracam na stari ritam!

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2009 at 14:41
ma malo je ima malo dodje uplatit pluseve i tako:) ljencina:) ja sma bila ful sretna kad sam odradjivala tjelesni u teretani a ona vise u mcdonaldsu :))

sad sam dosla s mora totalno sam se isplivala i bas sam sretna :) idem radit za jest pa se vratim
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.