New Posts New Posts RSS Feed - here I go again
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

here I go again

 Post Reply Post Reply
Author
Bleach_Noririn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2011
Location: Zagreb/Zadar
Status: Offline
Points: 111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bleach_Noririn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: here I go again
    Posted: 21 Kolovoz 2012 at 21:29
Pozdrav ekipa!

ko što naslov kaže idemo ispocetka Tongue doveo sam se u ful kul formu, najbolju u životu, pred neka tri mjeseca i onda stao. Iz puno razloga, odnosno problema koji su se odlucili fino preklopit, pocevši od zdravstvenih pa do faksa Cry
i tako sam zadnja tri mjeseca proveo - sjedeci i jeduci i povremeno placuci. No jucer se sve fino posložilo i obavio sam svoj prvi trening, lagani kardio. 
Inace imam tendenciju preforsiranju od malih nogu, u gotovo svemu što radim a pogotovo u sportu, što se narafski odrazilo na zdravlje. Tako da sad krecem lagano, koliko mogu, ne koliko želim.
Ugl, u ova tri mjeseca, neznam kako no kilažu sam uspjevao održati na istome. Nažalost i visinu. Ali sveukupni dojam od prije tri mjeseca i sad je puuno tužniji. Da ne duljim, cilj je ne stati, trenirati dalje i naravno ne dovesti zdravlje u smokve. Trenutno imam 22 godne, nizak sam 176, težak 80. 
Treninzi mi se sastoje pretežito od plivanja i trcanja, te povremeno sklekovi, trbušnjaci i ostale tradicionalne vježbe. Uskoro cu krenut na neki borilacki sport, još uvijek ne znam koji, i ako budem nadobudan - teretana. Eto to je to, nadam se da ce kroz koji mjesec stanje biti bolje Smile

a sad, trenutno stanje Embarrassed:
oni puše ekstazu.
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2012 at 21:59
sad ceš ti polako pocet trenkat sa mnom i da nisam više cula da placeš
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2012 at 22:26
Za pocetak, predobra tetovaža! :D

Želim ti svu srecu i da uspiješ u svom naumu, sigurna sam da ceš ovdje dobit puno podrške, a i pomoci!
Sretno :))
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2012 at 10:49
Po slici preporuka bi ti bila pojacaj trening snage, smanji cardio i za mjesec dana ceš vidit razliku.
Ako slucajno dodješ u mogucnost da isprobaš Insanity Workout skini, nabavi isprobaj (ako se odluciš na to obavezno veci unos hrane hrane hrane)
60 dana pa pošalji rezultat :)
p.s. cijeli program je da se isforsiraš pa tko voli nek izvoli ja ga osobno isto prošao :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.