New Posts New Posts RSS Feed - Herbalife - sekta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Topic ClosedHerbalife - sekta

 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 21:44
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

samo je problem što se ti herbasektaši totalno šire...

O da, ima ih svugdje, ko mrava..
A tvom frendu definitivno preporuci da nejde kod te babe, jer ce mu još nešto uvaliti..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 22:00
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

samo je problem što se ti herbasektaši totalno šire...

O da, ima ih svugdje, ko mrava..
A tvom frendu definitivno preporuci da nejde kod te babe, jer ce mu još nešto uvaliti..


nema đabe ni u stare babe
mrtav hladan
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2010 at 02:19
Da, ni meni nije jasna ta spika sa "sve prirodno"  dok trpaš umjetne zaslađivace i bojne otrove unutra...daj šecera tri kile radije.

Neki dan mi se javila jedna osoba na privatne poruke, pita jesam li zainteresiran za nešto slicno...nije herbalife, ali je prah i zdravo je do bola.
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2010 at 11:21
Originally posted by Sasa Rajnovic Sasa Rajnovic wrote:

Da, ni meni nije jasna ta spika sa "sve prirodno"  dok trpaš umjetne zaslađivace i bojne otrove unutra...daj šecera tri kile radije.

Neki dan mi se javila jedna osoba na privatne poruke, pita jesam li zainteresiran za nešto slicno...nije herbalife, ali je prah i zdravo je do bola.


Ako je ovdje, slobodno te podržavam da kažeš o cemu se radi..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2010 at 12:00
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

samo je problem što se ti herbasektaši totalno šire...

O da, ima ih svugdje, ko mrava..
A tvom frendu definitivno preporuci da nejde kod te babe, jer ce mu još nešto uvaliti..


ma nema smisla govoriti... odustala sam od njega... to je jedan od onih koji vjeruju u cudomixe samo zato jer su lijeni korjenito promjenit životne navike.. a takvi ih pocnu mjenjat tek kad završe u bolnici i kad ih doktor natjera. možda sam imala krivi pristup kad sam objasnjavala da nije samo hrana koju jede problem, nego i sjedilacki posao, ne kretanje i ne bavljenje nikakvom fizickom aktivnošcu.. al eto.. baba herbaljaf mu je ocito rekla upravo ono što želi cut : SMRšAVITI LAKO PITAJ ME KAKO... da najlakše na svijetu je skinut 20 kila... .... tako i zarađuju..
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 23:38
Jucer prolazio pored taxy-a koji je mirovao na svojoj stanici.. pogledao slucajno unutra, a kad ono zaljepljeno na zadnju stranu suvozacevog sjedala (drito da klijent bulji u to) - herbalife mršavljenje - broj telefona i još neke informacije... 

O j. pa gdje ih nema....
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
tweety View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 59
Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 23:07
Prijateljicina mama je upala u taj Herbal, istina jako jako je smršavila, bez da se zadihala,a o utezima da i ne govorim. Super sad izgleda i sve to je...al šta joj služi kad zapravo mora biti doživotno na tome...
Al ona je toga svjesna i njoj je to ok...tako da...svaka budala ima svoje radosti!
Back to Top
Lex007 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 07:36
 Pozz ekipi, evo registrirao sam se na ovaj forum u namjeri da pokusam dokazati da herbalife nije nikakva sekta, ili neka prijevara, ili neznam niti ja sta. Volio bih da cujete moju pricu pa ce vam nadam se neke stvari biti jasnije. Prije 9 godina kad sam isao na lijecnicki za  vojsku otkrili su mi da imam manjak zeljeza u krvi i dali su mi terapiju 2xš tbl za unos zeljeza i s tim da jedem puno zelenila cikle i svega sto sadrzi zeljezo nazalost nakon dvije godine moje zeljezo je i dalje bilo nisko moj brat je poceo raditi herbalife uzeo sam od njega proizvode i za 3 mjeseca moje zeljezo je skocilo sa 8 na š9.9 i da nebi jeo po punoj cijeni registrirao sam se i imao popust upocetku od 25% tako da i dan danas koristim herbalife i puno se bolje osjecam nego prije. Ovo je moja prica i svaka herbalife prica je jedinstvena malo njih je istih. Ako netko zna sektu sa 40 milijuna clanova sirom svijeta u 73 drzave i 30 godina tradicije nek se slobodno javi. Eto ovo je moje pozitivno iskustvo sa herbalifeom. nadam ste da ste malo vecu sliku dobili sada i da ce te prvo provjeriti sve informacije prije nego bilo sta kazete. I za kraj jos nesto herbalife proizvodi se ne svercaju svaki proizvod ima dozvolu ministarstva zdravstva i deklaraciju na hrvatskom tako da nemogu biti svercani.
Lex007
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 10:30
  Slušaj ..meni frendica neki dan govori...imam naruđbu š0 000kn , od toga je 4000kn cisto mojih.... distributer je toga... što dalje da govorimo?
piše i na plotu....znaš šta...
 a di god se dobije para ce pisati svašta... Moje mišljenje je da bi se tebi i ovak i onak željezo unormalilo.... pozz...
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 13:15
Imam ija frenda koji "dila" njihove proizvode ali ih i koristi i iz tog ih razloga i prodaje... jer on u konacnici ima popust!

Zanimljivo je u to što je sportaš od malih nogu... dugo se bavio borilackim sportovima... pa smo proveli jedan dio života zajedno u SJP... kasnije je završio i kineziološki a trenutno radi u PU kao djelatnik zadužen za fizicku spremu i provjere iste... dakle... kuži sport, nutricionizam... vježba uredno... i koristi njihove proizvode!?

Viđamo se u teretani bar jednom - dva puta tjedno... i do sada mi nije niti jednom ponudio da kupim nešto od herbalifea... zna šta ja koristim jer smo par puta razgovarali o tome buduci su me neke stvari zanimale a znam da se on u taj dio razumije... i neje drukao pricama o super zdravom herbalifeu koji bi zamjenio moj PWM ili neki drugi obrok... dakle... stvar je u pristupu... mislim da covjek ima neki site ili blog na net-u pa kad saznam stavim da se može vidit... mislim da jedino nije na temu herbalifea nego opcenito na temu sporta i ishrane!

Ja peglam po bjelanjcima u prahu... i ekipa u teretani zna šta pijem... al je trebalo par mjeseci da bi se njih par zainteresiralo i odlucilo ih uzimat... jer se stvarno vidi rezultat... ljudi su pomalo skepticni prema nekim stvarima pa su skloni cekat da to neko napravi prije njih pa da vide kak to izgleda... pa se tek onda odluce jel bi i oni to ili nebi!

Upravo dalilino "piše i na plotu..." me ponukalo na uzimanje bjelanjaka... proizvod ima sve moguce deklaracije i analize... i "kupujem Hrvatsko"... odustao sam od bilo kojeg whey-a iz razloga što jedni pljuju po ovom a drugi po onom... pa price o nekim neovisnim analizama da bi se popljuvala konkurencija itd, itd!?
Who dares wins!
Back to Top
Lex007 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 15:08

Originally posted by dalila dalila wrote:

  Slušaj ..meni frendica neki dan govori...imam naruđbu š0 000kn , od toga je 4000kn cisto mojih.... distributer je toga... što dalje da govorimo?
piše i na plotu....znaš šta...
 a di god se dobije para ce pisati svašta... Moje mišljenje je da bi se tebi i ovak i onak željezo unormalilo.... pozz...
 

 

tesko jer sam anemiju (nedostatak zeljeza) vukao 2godine i svaka 3 mjeseca kontrola

Lex007
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 23:36
  I koliko si imao godina tada?
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 23:48
 pa mozda mu je i pomoglo, sta sad ako je svaka cast pomoglo ti je i bas te briga sta ce drugi mislit
Back to Top
Lex007 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 09:20

Originally posted by dalila dalila wrote:

  I koliko si imao godina tada?
 

 

imao sam 20 godina

Lex007
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 09:37
Originally posted by Lex007 Lex007 wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

  I koliko si imao godina tada?
 

 

imao sam 20 godina




ma mislim da bi se tebi ionak željezo sredilo... al ako ti je herbalife pomogao...opet dobro....

Al da su sekta...sekta su....
Back to Top
Lex007 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 10:02
Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by Lex007 Lex007 wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

  I koliko si imao godina tada?
 

 

imao sam 20 godina




ma mislim da bi se tebi ionak željezo sredilo... al ako ti je herbalife pomogao...opet dobro....

Al da su sekta...sekta su....

 

 

po cemu su oni sekta molim te lijepo ljudi rade svoj posao zive od toga druze se putuju ako je to sekta onda stvarno neznam gdje ti zivis

to sto plesu i zabavljaju se na seminarima neznaci da su sekta iskreno meni se to svida i idem redovno nedjeljom u crkvu katolik sam ali bezobzira na totamo ima muslimana zidova crnaca bijelaca tako da se neslazem s tobom da su sekta

 

Lex007
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.