New Posts New Posts RSS Feed - Herbalife - sekta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Topic ClosedHerbalife - sekta

 Post Reply Post Reply Page  123 6>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Direct Link To This Post Topic: Herbalife - sekta
    Posted: 26 Svibanj 2010 at 10:00
Mi nikako ne podržavamo herbalife proizvode, no vidim da gomila ljudi to prodaje.
što je tolika zarada da svaki peti covjek to prodaje?
Znam da održavaju predavanja novim prodavacima i to sve mi nekako izgleda kao neka sekta..

Briem da kad bi došao na trg bana J. Jelacica u Zagrebu i kad bi se zaderao: "trebam nešto zdravo da smršavim", da bi mi u roku keks (2 sek) uletila herbalife ekipa..

Mislim, na našem fitness.com.hr fanpage-u na facebooku ih ima jako puno, spamaju, nude extra proizvode uz koje cemo se proljepšati  i postati FIT.

Imate li vi kojeg prijatelja / poznanika koji se bavi ovime?
Koja su vaša mišljenja o herbalife-u?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 10:07
BTw. tko se sjeca šparogice s foruma.. ona je također bila jedan od distributera toga..
Stvarno ih ima posvuda - živi spam.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 10:08
 neman,nekupujen,ne zanimaju me ti proizvodi
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 10:09
  Prvo...sekta su maximalna...jednom sam završila na razgovoru za posao u dvorani od hotela Milenium u opatiji, jer su tražili welness nešto..zaboravila sam.... uglavnom...bila sam toliko bijesna... i sjecam se da je lik govorio da on djeci daje da to piju i uglavnom...ja sam otišla na pola tog predavanja ca....

 Pred 2mj sam bila na faxu i jedan decko...je pokazivao curama slike na mobu kako je on jako smršavio...a pio je samo hebilife i nije napravio niti jednu vježbu za mršavljenje.... (inace viši fizioterapeut) pa sam pitala ono..a postoje inace neke vježbe za mršavljenje pa me zabezeknuto gledao.....  Inace decko je mršav...pojeo si je sve mišice šta je i imao...i sve cure za stolom su rekle da je bio bolji prije.....

 Kolegica sa faxa....cca š00kg žive vage...prodaje to sa smješkom..ko super je... i onda jede sendvic u koji stavlja sve...jer je prije popila vlakna od herbalife-a...ono wtf.....

 
 Frendica i decko...prodaju proizvode od herbalife-a , nešto malo i koriste...ali više si zarade dobar đeparac....

 Uglavnom..kao što si rekao Zoki..koliko kvalitetno može biti nešto na cemu minimum 5 ljudi zarađuje.....
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 10:23
Originally posted by dalila dalila wrote:

  Prvo...sekta su maximalna...jednom sam završila na razgovoru za posao u dvorani od hotela Milenium u opatiji, jer su tražili welness nešto..zaboravila sam.... uglavnom...bila sam toliko bijesna... i sjecam se da je lik govorio da on djeci daje da to piju i uglavnom...ja sam otišla na pola tog predavanja ca....

 Pred 2mj sam bila na faxu i jedan decko...je pokazivao curama slike na mobu kako je on jako smršavio...a pio je samo hebilife i nije napravio niti jednu vježbu za mršavljenje.... (inace viši fizioterapeut) pa sam pitala ono..a postoje inace neke vježbe za mršavljenje pa me zabezeknuto gledao.....  Inace decko je mršav...pojeo si je sve mišice šta je i imao...i sve cure za stolom su rekle da je bio bolji prije.....

 Kolegica sa faxa....cca š00kg žive vage...prodaje to sa smješkom..ko super je... i onda jede sendvic u koji stavlja sve...jer je prije popila vlakna od herbalife-a...ono wtf.....

 
 Frendica i decko...prodaju proizvode od herbalife-a , nešto malo i koriste...ali više si zarade dobar đeparac....

 Uglavnom..kao što si rekao Zoki..koliko kvalitetno može biti nešto na cemu minimum 5 ljudi zarađuje.....


Eto, ovo je znak da ih fakat ima posvuda i da to svi prodaju.
Pa koliko je zarada na tome?

Inace, što sam zamijetio, određene kompanije mogu uciti nacin prodaje od te sekte - razmreženi su u svim dijelovima društva, svi znaju za njih, uvjeravaju sve u cuda, svaki peti to prodaje... interesantna spika..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 10:27
  imaju 50% od proizvoda.... s tim da ima i ljudi koje su oni ukljucili...pa onda dobiju 25% od njihove prodaje...nekako tako otprilike.

 A najjaca im je spika da je jako zdravo i da se stanice oporavljaju nakon zracenja kod tumora, pa kod raznih drugih bolest, metabolickih...ovo ono...tako da.... ciljano gađaju na široku populaciju...... I naravno, svi njihovi  proizvodi su cisto prirodni..a drugi su neprirodni
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 11:09
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Imate li vi kojeg prijatelja / poznanika koji se bavi ovime?
Koja su vaša mišljenja o herbalife-u?


Kod mene pola ulice prodaje herbalajf,prvo je jedna susjeda dofurala taj herbalajf (inace gospođa u godinama, mnogo jaka žena, nekih 90 kila) ona zna samo da je to za mršavljenje, pitaj je kakav je sastav tog proizvoda, nezna, pitaj je koliki je postotak proteina unutra, nezna, pitaj je bilo šta u vezi sastava, nezna!
Uglavnom od kad je ta gospođa došla s tim herbalajfom, pola ulice su postali neki supervizori il neš(neka njihova titula),a još uvjek se nitko nije promjenio u izgledu (svi su još uvijek mnogo jaki , svi kukaju kako ih bole noge, pa hebo vas herbalajf,jedino šta možeš zaradit ok pare (ako znaš puno pricat, lagat i srat možeš odlicno proc) a u ostalim slucajevima se s tim ne isplati bavit.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 14:32
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Imate li vi kojeg prijatelja / poznanika koji se bavi ovime?
Koja su vaša mišljenja o herbalife-u?


Kod mene pola ulice prodaje herbalajf,prvo je jedna susjeda dofurala taj herbalajf (inace gospođa u godinama, mnogo jaka žena, nekih 90 kila) ona zna samo da je to za mršavljenje, pitaj je kakav je sastav tog proizvoda, nezna, pitaj je koliki je postotak proteina unutra, nezna, pitaj je bilo šta u vezi sastava, nezna!
Uglavnom od kad je ta gospođa došla s tim herbalajfom, pola ulice su postali neki supervizori il neš(neka njihova titula),a još uvjek se nitko nije promjenio u izgledu (svi su još uvijek mnogo jaki , svi kukaju kako ih bole noge, pa hebo vas herbalajf,jedino šta možeš zaradit ok pare (ako znaš puno pricat, lagat i srat možeš odlicno proc) a u ostalim slucajevima se s tim ne isplati bavit.

Eto, pola ulice šverca to... sicky mi je to..
Fakat su se fino raširili.. Istina je da prodaju maglu i da nisu toliko educirani - oni su ipak "wellness savjetnici". A tu titulu su dobili da izgledaju bar malo relevantno kad se nekome javljaju..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 15:04

princip rada - piramidalna shema. Koji se kvalitetni proizvodi prodaju na taj nacin? Ni jedan. Sve sto je kvalitetno ide preko strogo reguliranih zastupstava (to vrijedi za svu robu - za vrhunske satove, vrhunsku tehnicku robu, automobile, odjecu, pa i suplemente), roba srednje i nize kvalitete se nalazi u ducanima robe siroke potrosnje (losija odjeca, niza kvaliteta elektronicke robe, DM proteini i vitamini, itd.), dok se najgora roba nalazi kod nekvalificiranih prodavaca (plasticni satovi, odjeca i laznjaci kod lokalnog Cigica). Zatim, iskustvo s financijskim inzenjeringom kao jednim od oblika piramidalne sheme. Usporedba sa scijentoloskom "crkvom" i sektom Hare Krishna i sl. - faraon na vrhu piramide se bogati, a oni na samom dnu nose blokove, s mnogo razina izmedju.

 

Edited by opasni
mrtav hladan
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 15:16
Originally posted by dalila dalila wrote:

  imaju 50% od proizvoda.... s tim da ima i ljudi koje su oni ukljucili...pa onda dobiju 25% od njihove prodaje...nekako tako otprilike.

 A najjaca im je spika da je jako zdravo i da se stanice oporavljaju nakon zracenja kod tumora, pa kod raznih drugih bolest, metabolickih...ovo ono...tako da.... ciljano gađaju na široku populaciju...... I naravno, svi njihovi  proizvodi su cisto prirodni..a drugi su neprirodni


 >sama pomisao da takav prah moze zamijeniti pravi obrok (meso, jaja, riba, ili sir + maslinovo ulje + voce/povrce), ciju kombinaciju makronutrijenata, mikronutrijenata i elemenata u tragovima je suluda.
>
zasto promoviraju cokoladu kao 'zdravu' namirnicu za 'mrsavljenje', kad je koncentracija secera u cokoladi daleko veca od koncentracije antioksidansa, odnosno oksidativna steta koju secer izazove visestruko nadmasuje zastitni ucinak onih par mikrograma antioksidansa? O visokom GI i provokaciji inzulina ne trebam ni pisati, posljedica je skloadistenje masti u masno tkivo, smanjenje inzulinske osjetljivosti misica i porast razine triglicerida u krvi.
>Zasto ne navode deklaraciju na web stranicama na kojima reklamiraju i prodaju proizvode (bar ja nisam nasao deklaraciju)? Stranice su pune prodaje magle, ali deklaracije s tocnim imenom sastojaka i njihovim udjelom nema nigdje. Zatim, zasto u svoje proteinske proizvode ubacuju sojin protein, kad je poznato da ljudski probavni sustav vrlo slabo apsorbirati sojine proteine i da tvari iz soje ometaju apsorpciju drugih oblika proteina. Zatim, zasto koriste soju u proizvodima, kad je poznato da soja u velikoj koncentraciji sadrzi fitoestrogene daidzein i genistein, koji vezanjem na estrogene receptore u hipotalamusu ometaju lucenje GNRH, u toj mjeri da su LH i FSH (hipofiza) znacajno inhibirani (uz izravan utjecaj vezanjem na hipofizu) i razina testosterona i koncentracija spermija u krvi su na razini starca. Uglavnom, hrpa njihovih proizvoda sadrzi soju.


 

Edited by opasni
mrtav hladan
Back to Top
karategirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 15:40
 ...istina je da se brzo mršavi ali brzo se javi jo-jo efekt a i ja mislim da nije zdravo...mama mi je to koristila i u mjesec dana je izgubila š3 kg..stvarno previše po mom..ali je prestala jer se par puta onesvjestila..kile je normalno natrag jako brzo vratila
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 16:44
Originally posted by karategirl karategirl wrote:

 ...istina je da se brzo mršavi ali brzo se javi jo-jo efekt a i ja mislim da nije zdravo...mama mi je to koristila i u mjesec dana je izgubila š3 kg..stvarno previše po mom..ali je prestala jer se par puta onesvjestila..kile je normalno natrag jako brzo vratila


Koji je onda zakljucak?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 17:14
Jedna starija gospođa iz teretane me vidjela jedan dan da pijem whey nakon treninga i pocela me ispitivat što je to, kad se pije, bla bla bla...i rekla da je ona baš kupila herbalife kao zamjenu za obrok i nakon treninga...za 500 g dala je nekih...hmm..oko 400 kn? Onda sam joj ja lijepo ispricala sve i svašta, između ostalog da ja za 2 kg wheya dam skoro 2 put manje... i sad je odlucila da ce ovo potrošit kad je vec kupila, a onda prelazi na whey nakon treninga....yeeah, jedna je spašena

zakljucak - ko i za za sve ostale dijete - ljudi jednostavno padaju na ono što zvuci najlakše i što garantira najbrže rezultate bez puno truda...valjda im je lakše pljunut tolko love i smuckat to nego odvojit par minuta za složit si neki normalan obrok....a pametna rulja to koristi za brzu i laku zaradu.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 17:22
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Jedna starija gospođa iz teretane me vidjela jedan dan da pijem whey nakon treninga i pocela me ispitivat što je to, kad se pije, bla bla bla...i rekla da je ona baš kupila herbalife kao zamjenu za obrok i nakon treninga...za 500 g dala je nekih...hmm..oko 400 kn? Onda sam joj ja lijepo ispricala sve i svašta, između ostalog da ja za 2 kg wheya dam skoro 2 put manje... i sad je odlucila da ce ovo potrošit kad je vec kupila, a onda prelazi na whey nakon treninga....yeeah, jedna je spašena

zakljucak - ko i za za sve ostale dijete - ljudi jednostavno padaju na ono što zvuci najlakše i što garantira najbrže rezultate bez puno truda...valjda im je lakše pljunut tolko love i smuckat to nego odvojit par minuta za složit si neki normalan obrok....a pametna rulja to koristi za brzu i laku zaradu.


Neznanje se placa :D
mrtav hladan
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 17:34
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

a pametna rulja to koristi za brzu i laku zaradu.


Koliko su pametni, neznam, ali da neznaju za poštenje, to znam
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 18:23
  jeeeeeeeeeeeej.. ima jos ljudi koji ''mrze''  bolesnike s beđevima '' smršaviti lako pitaj me kako'' ..

evo jedna smješna... imam frenda koji totalno imao problema s debljinom, probao sve i svasta, i jednostavno ne može se natjerat na dijetu, ja sam bezuspjesno pokusavala ga zainteresirat za neke promjene, al sam odustala trošit energiju na nekog tko ne prihvaca tuđe savjete jer je ljen.... i dodje mi jedan dan kako je kupio zamjenski obrok od herbadreka... ja luda, pazi sad : proteinski obrok sa sladilima i šecerom ??? wtf??? kao to jede za dorucak i veceru, a rucak normalno.... i dobro, laik, kupio za 700kn to sranje i neke tablete šatro minerali.. izgubio 5 kila u mjesec dana i naravno, cim je normalno poceo jest.. u tjedan dana nazad dobio 5 i još dvije kile... otiđe on ponovo kod te žene , kao prodala mu maglu.. i umjesto da ju posalje u 3 p**  m*** on se vrati sa nekim planom za ''održavanje'' za kojeg je opet pljunuo 900 kn.... pa koliko ljudi mogu bit glupi... al eto,... ima ih jako puno takvih, kojima je lakse kupit maglu nego proguglat  i informirat se o necemu, pa nek placaju budalama da ih hrane sa tom maglom i zarađuju na njima... samo je problem što se ti herbasektaši totalno šire...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.