New Posts New Posts RSS Feed - Herbalife proteini
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Herbalife proteini

 Post Reply Post Reply Page  <1 5678>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2013 at 01:30
Da covjece ...eto vidiš zato se ja debljam skroz ne doruckujem.... 

To ti dodje kao neka sekta..crna ruža... i tako to .... samo se ovi ne bacaju sa mosta.... 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2013 at 01:35
LOL Istina, vidjeh na svoje oci...odijela, stakleni pogledi, iste ponavljajuce fraze....... Big smile


...ma šta bi se bacali s mosta, beru pare na glupostima Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2013 at 11:28
hehehehe

Neka bitno je da Ronaldo to jede sa bananama ujutro :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2013 at 12:56

Big smile

Bitno je da se krug širi Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2013 at 00:32
ja sam to probala...za mjesec dana smrsala 2 kile izgubila nekih 1 posto masti...
eh sad...kad sam to prekinula piti kile su se vratile...

nemam nista protiv herbalife ali mislim da se i wheyom moze napraviti isti rezultat-
rekla bih isto sranje samo drugo pakovanje(jako skupo pakovanje hehe)
uravnotezena ishrana i to je to...nema carobne formule

dzaba ti je pit bilo sta ako ces se prezderavat brzom hranom itd
Back to Top
powerofthemind View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote powerofthemind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2013 at 01:56
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Uuuu @Gym draga kada ovo vidiš  LOL


A što oni koji treniraju i nemaju novaca za Herb ? I neku super prehranu? I jedu jaja dok im vec nisu preko glave :)

100 posto domace jedeš? Uf Imaš farmu ili? :)

Imam jednu tajnu koju cu ti otrkiti kako ceš dobiti rezultate....

Odvrneš šaraf na šipci , uzmeš uteg.... staviš uteg...zašarafiš.... Dižeš do iznemoglosti...kada ne budeš mogla  pocešati rame od treninga ili stati na noge...i ako se malo treseš znaci da si odlicno odradila trening...a ako ce herb life umjesto mene dizati uteg i znojiti se...baš me zanima koja je njegova cjena...

Thumbs Down jako los stav.. 
Neznam cemu odmah napad? Sasvim sam nova u svemu tome, i susrecem ljude razlicitih misljenja pa trazim neki najbolji odabir.. Receno mi je da se tjekom treninga misici ostecuju "pucaju" a da ih shakeovi poput herbalife regeneriraju. 
O utezima ne razmisljam, sport kojim se bavim zahtjeva ogroman rad nogu, ruku i leda. Zelim malo jace kondicione treninge 
I da, imam doma "farmu". Seosko sam djete, uz domace kokice patkice zeceke svinjice i vrtove.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2013 at 11:09
Nemoj ga krivo shvatiti, samo smo vec umorni od takvih prica Smile

Mislim, ova tema ima 7 strana i u njima je ispisano sve što o tome mislimo tako da si samo trebala, kako rekoh, bar okrenuti stranicu prije i shvatila biš da nas nemaš više što pitati o tome :)

Uglavnom, sve što možeš odraditi sa herb., možeš i bez njega, pa ti vidi i procitaj ono što smo pisali ako hoceš dužu verziju......
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2013 at 15:22
Originally posted by powerofthemind powerofthemind wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Uuuu @Gym draga kada ovo vidiš  LOL


A što oni koji treniraju i nemaju novaca za Herb ? I neku super prehranu? I jedu jaja dok im vec nisu preko glave :)

100 posto domace jedeš? Uf Imaš farmu ili? :)

Imam jednu tajnu koju cu ti otrkiti kako ceš dobiti rezultate....

Odvrneš šaraf na šipci , uzmeš uteg.... staviš uteg...zašarafiš.... Dižeš do iznemoglosti...kada ne budeš mogla  pocešati rame od treninga ili stati na noge...i ako se malo treseš znaci da si odlicno odradila trening...a ako ce herb life umjesto mene dizati uteg i znojiti se...baš me zanima koja je njegova cjena...

Thumbs Down jako los stav.. 
Neznam cemu odmah napad? Sasvim sam nova u svemu tome, i susrecem ljude razlicitih misljenja pa trazim neki najbolji odabir.. Receno mi je da se tjekom treninga misici ostecuju "pucaju" a da ih shakeovi poput herbalife regeneriraju. 
O utezima ne razmisljam, sport kojim se bavim zahtjeva ogroman rad nogu, ruku i leda. Zelim malo jace kondicione treninge 
I da, imam doma "farmu". Seosko sam djete, uz domace kokice patkice zeceke svinjice i vrtove.


ma ne napada niko ovdje herbalife...herbalife je ok ako imas para na bacanje o tome mi svi pricamo :)

rezultati se mogu postici i bez toga...jer nece herbalife odraditi trening umjesto tebe.
neki ljudi se zavaravaju misle pit cu herbalife necu nista radit i eto rezultata...cak i uz herbalife treba znoja i znoja proliti...
tako da cu radije izabrati whey koji kosta 30 eura( 1 kg) nego herbalife koji kosta 50eura(500 grama)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2013 at 19:15
Napad? Ne razumijem... nije napad... nego rasprava koju vec vodimo po tko zna koji puta i sve piše...i razlicita su mišljenja i ne znam cemu opet pitanja....

Kada ceš dobiti od jednih i drugh drugacije odgovore... zašto ne probaš? Pa vidiš sama?

A jednostavno klopaj i treniraj ne treba ti ništa drugo....
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
powerofthemind View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote powerofthemind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2013 at 00:27
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:



Uglavnom, sve što možeš odraditi sa herb., možeš i bez njega, pa ti vidi i procitaj ono što smo pisali ako hoceš dužu verziju......

Bilo je za pretpostavit. 
Hvala Tongue
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2013 at 00:46
jednom sam kupio Herbalife proteine i nakon prve konzumacije sam osjetio da sam laksi.

...
laksi za 500kn...


:D
Back to Top
Jesse View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Location: Metkovi?
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jesse Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2013 at 09:45
Imam kolegu koji je distributer za ovo da se ne izrazim šta. Drži on meni govor kako je to super a nemaš ga šta vidit 50 kg sa cizmama od 2,5 kg po komadu a u meni malcice preko 90. Alii ma to šta ja uzimam je ništa prema njegovu herbalifeu, neznam ja šta valja, samo nece on dugo još imat 50 kg jer kad god ga zovem on je pogodite di na WC-u. Jbt firma svako malo mora ispumpavati ovu jamu.i još najgore kažem ja njemu pa ovo tvoje je sve na aspartamu a on mene pita šta je to, nema on pojma o nicemu.
...hard way or no way...
Back to Top
djgagy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote djgagy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2014 at 16:11
evo da se i ja prikljucim temi o herbalifeu.... 

Jucer sam cuo za to od frenda koji je prije 15 dana poceo s time jer pati od svog izgleda, a njemu je to preporucio jedan drugi frend koji zivi blizu njega i time se bavi....

hmm.... po onome sto se prica po internetu i forumima nema bas puno pozitivnih stvari sto se tice herbalifea i njegovog ucinka, ali sto sam uspio viditi preko fejsa od ljudi koji su si stavili slike za profilnu i da su izgubili par kila, masnog tkiva i nabili misicnu masu djeluju dosta uvjerljivo.... Ali opet dvoje njih sam vidio i dvoje njih se bavi time i za jednog znam da preprodaje, a drugi je vjerovatno neki leteci u tome....

Mene doista taj herbalife interesira i voljan sam ga probati da vidim rezultat, ali posto sam ja tip da cu se prije toga raspitati na internetu, informirati i pronaci nesto bolje i pozitivnije a mozda i jeftinije.... i tako da sam dosao do Nutrition Shake 310.... broj 1. u Americi.... vjerovatno cu si taj naruciti i s time cu poceti da probam...jer sam lijen u zadnje vrijeme kada treba vjezbati ali opet ako se nesto koristi treba i to podrzati nekakvom aktivnosti....

Ali da se nadovezem na temu o samom herbalife....vidim da ima dosta negativaca od strane redovnih forumasa.... pa bi im preporucio da ako nisu probali da niti ne prosuduju i ne upucuju ostale pocetnike i njima slicne na temelju njihovih saznanja o herbalifeu, ako ga nikad nisu koristili ili na temelju necega sto im je netko rekla-kazala.... Po meni su problem ovdje ljudi jer kao sto pusaci ne mogu prestat pusit tako ni oni koji vole dobro pojest nemaju tako jak karakter da kazu sad je dosta... zdravo cu se hranit, necu pit alkohol, necu pusit, necu jest kruh....itd.... Da bi nesto zapoceli moramo biti dovoljno snazni da se i toga drzimo....a to je sigurno mnogima i vrlo tesko...

Slazem se sa vecinom da je vjerovatno to neka kemija kao sto se nalazi i u svim proizvodima na webshopu ovog foruma.... ali i cak ima puno gorih stvari od samog herbalifea i ljudi i dalje piju sve i svasta....i nadaju se necemu ili idi ka necemu....

Reklame o Ronaldu to sam jedva cekao da zapocnem....hahha....mislim da je gym_girl ili netko treci dovoljno rekao o tome i kako to funkcionira....LOVA - NOVAC to je velikim kompanijama jedino bitno. Pitajte se samo zasto Audi, BMW, itd.... daruju auto poznatim osobama....zato jer ce tako ljudi (glupi) ici za tim i kupovati.... iz svog iskustva cu reci sta radim s muzikom, odete u neki disko klub uglavnom od dj opreme samo je pioneer zastupljen i svi ga promoviraju  jer to koriste i poznati veliki dji(koji to dobiju djabe i pioneer ih masno placa)....a tako funkcionira i ronaldo...


Back to Top
pit83 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2014
Location: Banja
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pit83 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 11:41
moje mišljenje da je herbalife jedno veliko SR.... uzeo sam licencu jer sam bio glup a oni ko sektasi vidjeli monu grdju i na osnovu nje su mi odma ko lešinari navaljivali kad sam probao to SR..... post nisam gledo da ima sone na koju sam alergičan ima mnogo brendova koji su bolji a to za jetru naravno ako si bio sportista tolike godine mogao si nacuiti koji su brendovi dobri a u americi tržište je ogromno i ne mogu sve da kontrolisu tako ni sam herbalife kojingarantuje sve prirodno sam ga testirao na ocu koji sme soju i bolila ga je glava jer on nesme neikakve umjetne ukuse i tako neke stvari da pomisli a ovde je grantovano 100% prirodno još jedan dokaz da je prevara probao sam ga i ne preporučujem ga nikom ako hoće prirodno onda hrana i neki whey al od svega toga se ne raste već od mrkotrpnog rada i klopanja mesa jaja sira i ostalog povrća i voća toliko od mene . ps smrsao sam bez ikakvih tih čuda samo dobarbtrening i pravilna ishrana nista nema preko noći a u sportu sam 10 godin a udebljao sam se zbog povrrede pozzz svima :)
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 12:36
ma te fotke krasno izdefiniranih ljudi koji troše herbalife,moš' misliti.!
i meni su to nudili,skupi su za popi.....i,a oni koji su mi to nudili i bave se time,prvi su koji bi trebali smršaviti.
Žena koja to vodi kod nas,ima puno previše kila, a kao troši to i zdravo živi,a bogami je poprilično masna.
tak da ja to niš' ne vjerujem.
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 15:41
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

ma te fotke krasno izdefiniranih ljudi koji troše herbalife,moš' misliti.!
i meni su to nudili,skupi su za popi.....i,a oni koji su mi to nudili i bave se time,prvi su koji bi trebali smršaviti.
Žena koja to vodi kod nas,ima puno previše kila, a kao troši to i zdravo živi,a bogami je poprilično masna.
tak da ja to niš' ne vjerujem.

Mislim da po meni nema rezultata bez herblife-a 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 5678>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.