New Posts New Posts RSS Feed - Herbalife proteini
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Herbalife proteini

 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
Author
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2013 at 19:47
Hey! Herbalife ti ovako funkcionira. Shake moras pit za dorucak i rucak i vecera mora biti hrana. I jos moras piti tablete koje se zovu cellu-loss za poticanje masnih stanica. Ovdje kod mene u americi herbalife nije nesto. Evo vam stranica sa objasnjenjem od.

http://shakedietreviews.com/reviews/herbalife-formula-1/
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2013 at 21:59
Uf taj Herbalife, ko ovo ne pije taj je kak puran bez perja..
Vidim klinkice male po fejsu kako se slikaju i hvalisaju ormaricem punog herbalajfa i kako ce sada postati super zdrave vitke missice...Pobogu šta ce mladim ljudima takva "vještacka hrana" zacinjena u laboratoriju sa kiselinama i kemikalijama?!?
Moje mišljenje glasi da je to obican šit i to nije rješenje za ljudski organizam!
Jetra odabire nutrijente iz tog herbalajfa (kemija) i iz hrane, i tu dolazi do kaosa u jetri jer nezna koje ce vitamine uzimati, dolazi do toga da se tijelo potkrepljuje smecem a kada se pojede zdrava jabuka jetra je u nedoumici i prave tvari joj više nisu poznate pa ih izbacuje! Duboki naklon svim ljudima koji troše novac na ove splacine!! Da ne kenjam samo po herbalifeu nego naravno i druge slicne dolaze u obzir!
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2013 at 09:48
herbalife. slimies anti kilogram i drugi 'cudesni' napitci za mrsavljenje su ciste gluposti
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
runner_342 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2013
Location: ZG
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote runner_342 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2013 at 00:28
bila sam vise manje zrtva tog,pa nemam druge rijeci,nego smeca...
1500kn za mjesec dana nekih cudnih kemija punih secera?? nikad vise....

iz iskustva vam mogu reci da sam uzimala taj shake za dorucak, plus ona vlakanca,vitamini, caj, H30 ( sve je to upitno kad pogledam,po kvaliteti)... i sto mi se dogodilo... na treningu veslanja sam jednostavno zavrsila na podu, crnilo mi se pred ocima,  blabla.... a racunajte da sam normalno klopala ostale obroke - prije sam radila sama shake za dorucak(whey+zobene+voce+...), i nikad mi se nista slicno nije dogodilo....

iste sekunde odbacih HL, i sve se vratilo u normalu....
btw, jos imam tog praska doma,i sve si vise razmisljam na koji nacin da ga zrtvujem.... cini mi se da ce jednostavno zavrsit u kanalizaciji...
Back to Top
Barinjo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2012
Location: Varaždin
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Barinjo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2013 at 17:46
mislim da je dovoljno da se vidi ovo i sve je jasno

Ovo je primjer obroka sa 26g praška i 250 ml mlijeka sa 1.5% masnoce:

Energetska vrijednost                            217 kcal
Bjelancevine                                           17,6 g
Ugljikohidrati                                           21,6 g
od toga šecer                                          20,9 g
Masti                                                        6,7g
od toga:
Zasicene masne kiseline                            3,3g
Mono-nezasicene masne kiseline               1,7g
Poli-nezasicene masne kiseline                   1,4g
Linolenska kiselina                                    1,0g

Dijetetska vlakna                                        2,5g
Natrij                                                        0,28g
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2013 at 17:49
šta je jasno ? meni nije jasno šta mi treba iz ovog bit jasno ?
cookies are for pussies
Back to Top
Barinjo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2012
Location: Varaždin
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Barinjo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2013 at 17:54
to je herbalife Formula 1...njihov savrseno izbalansiran obrok..
21 uh od toga seceri 20 g..
Back to Top
runner_342 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2013
Location: ZG
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote runner_342 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 21:03
savrseno izbalansirana krada :D
Back to Top
davor0985 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor0985 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2013 at 13:38
mene samo zanima sto se desi kada se prestane piti herbalife nakon odredjenog vremena? kada se shakeovi zamijene normalnim obrocima..dakle vracanje u normalu nakon kojih mjesec i pol. mislim da bi to trebalo pokazati valja li to ili ne.mene samo to jako interesira. iako ja nikako nisam za to
Back to Top
ivana_1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivana_1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2013 at 09:24
Pozdrav svima :)
Zanima me imate li iskustva sa shakeom Herbalife? Dobila sam priliku da ga uzmem po nizoj cijeni pa bi ga kusala, naravno ako je je djelotvoran i ne izaziva yo-yo efekt. Inace, imam oko 8kg viska..
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2013 at 10:15
Ivana_1, tvoj post je prebacen u postojecu temu o Herbalife-u.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2013 at 11:59
Koliko cemo još pisati o tome Big smile

Da, herbalife je djelotvoran ako broj kcal srežete za odredjeni broj, što se i desiti ako svoje uobicajene obroke zamijenite tim shakeom. Isto biste napravili i sa bolje isplaniranim jelovnikom. Isto tako, nece biti djelotvoran ako uz te shakeove tamanite po frižideru i držite se fotelje.

Yo yo efekta ce biti, ako nakon što istrošite to cudo nastavite jesti po starom ili još i više. Ili ga nece biti ako se naucite jesti pravilno, što ce vas ovi herbici teško nauciti jer jel...šta ce vam onda njihov cudomix? Tongue

Dakle, i da i ne. Sve je moguce. A još je više toga moguce ako se malo bolje informirate o pravilnoj prehrani, treningu i funkcioniranju tijela opcenito ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
hamopipa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Studeni 2013
Location: Sar
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hamopipa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 13:44
citam vase nebuloze i pitam se dokle idu ljudske gluposti... NISAM DISTRIBUTER ... JESAM KORISNIK ... o herbalifeu sam cuo preko oca moje dugogodisnje djevojke .. bio je distributer .... poceo je prvo sam koristiti, vidio je efekat odlican KAD SE PRIDRZAVAS PLANA I PROGRAMA osobe ovlastene i strucne da ti napravi plan... Pocela je piti njegova kcerka efekat ... 20 i kusur kilograma za manje od godinu dana ... prestali prolemi zdravstveni tipa stomacni i slicno ... poceo sam piti ... inace sam bio jako bolesljiv i slab sa imunitetom jer sam imao 117 KG i bio visok 165 .. naglo izgubio 25 KG izgubio a izrasto na 1,87 imunitet oslabio unistio se bukvalno nije bilo mjeseca zim ida 2x nisam gripu odbolovo kljuko se antibioticima ... .. nije bilo do mene pubertetsko mrsanje bilo a onda se naglo udebljam opet 20 kg ali imunitet opet down... Uzmem Herbalife koristim ga 2 mjeseca izgubim 6 kg vrati m ise imunitet .. ojacam jer sam inace patio od gornicnog umora pospanosti i slicno .. sasvi msam bio drugi covjek ... medjutim genetski imam slabu toleranciju na mlijeko i laktozu i prestanem ga piti ali posto se moze piti sa sokom vratim se u herbalife i pijem ga .... to sto vi pricate ovo ono protein soje .. bar je BILJNI PROTEIN i pije se 4 do 5 mjeseci .. Ko garantuje da WHEY valja ?? kolike samo surutke milijarda tone treba da dobijes onolika burad po 2kg i platis 80€- ... iskreno moj prijatelj je od njega NADRLJO psoteno sva hemija mu na kozu izasla covjek 2 godine kuburio i alojom se izlijecio ... Inace gospodin koji mi je preporucio Herbalife je bio sportista ... 20 godina ... imao je povredu i mogao samo otici da sudi .. naravno bio je sudija rukometne lige BiH par godina i radi godina se izvuce i tako kile nabije ( nema aktivnosti a ista prehrana ) .... Sad ja vama postavljam pitanje zar bi OTAC kcerci jedinici uvalio smece ?? ... zar bi MESSI ili C. Ronaldo pili neko smece ?? Kamera je more puta mesija ufatila sa SHAKEOM ... Sponzor Barseloni- dvostruki sponzor .. kompletnom timu i Messiju.... Interu ... RC Strasbourg itd itd .... Nemojte ljudi pricati vecina vas brani protein shopove to su cisto APOTEKE za budale! 73 zemlje svijeta snabdijeva i odjednom ne valja los vako nako .. Meni iskreno godi i dobar je pomaze ... JAKO a prije svega te uci ishrani .. tacno je da tu ima biznisa kao i u svemu ... ja pijem samo Formulu 1 i nsita mi ne treba .. jer princip HERBALIFEa jeste .... SMANJI KALORIJE, NAUCI SE HRANITI, FIZICKI SE AKTIVIRAJ I NE BERI BRIGU .... Ja bi svima vama predlozio da odete kod VRSNOG covjeka koji poznaje Herbalife da vam isprica .. Ljudi imaju iskustvo lose jer sta radi .. Poije shake .. popije kafu sa puno secera NAZDERE SE za uzino pojede pola pileta .. za rucak pojede 2 tanjira graha i 3 kriske hljeba .. iducu uzinu smaze kilu jabuka i dobije za veceru dodatni shake ... i kaze DOBIO KILE ... NEVALJA HERBALIFE ... mentalitet balkana je CUDO!... suzi guzove pa ce ti i kile past ... Inace u Sarajevu je HErbalife 45 € formula 1 i nije GMO soja jer koliko vidim dosta vas ne zna da je u EU zabranjena GMO hrana . .a HL za EU se proizvodi vjerovali ili ne: PROIZVEDENO U ITALIJI ZA HL INTERNATIONAL LUXEMBURG.... UCI CITAJ I PISI! Pozz

P.S: ko god se danas pokusava zdravo hranit nece mu ici za rukom ako nema svoje krave, svoju njivu i vocnjak i svoj KOKOŠINJAC ....
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 13:51
Originally posted by hamopipa hamopipa wrote:

.. jer princip HERBALIFEa jeste .... SMANJI KALORIJE, NAUCI SE HRANITI, FIZICKI SE AKTIVIRAJ I NE BERI BRIGU .... 


Kao i princip ovog foruma i poanta svega. A ne herbalife ili neko drugo slicno sranje, ukljucujuci i whey.

I ne hvatajte se za profesionalce, molim vas.

Dernjava i prosipanje živaca bezveze, ko i uvijek kad se o ovoj temi radi.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 14:05
Jedi jaja tu si najsigurniji Cool
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
hamopipa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Studeni 2013
Location: Sar
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hamopipa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2013 at 11:38
o kakvoj ti dernjavi pricas ?? vidi se da si gym girl .. to znaci da sve sto nema veze sa suplimentima fitnessa vjerovatno ces biti protiv... bolje uzeti manje zlo a po MENI je manje zlo HERBALIFE i soja koja je inace BILJKA i koja inace je 100x bolja od svih hemijskih dodataka bez obzira sta o njoj pisu nego koje kakve razne hemikalije iz apoteka za budale ... necu da pricam o nekim ANTI KILOGRAMIMA i slicno ... to sto kazes ne hvataj se za profesionalce ne znam kakva je situacija kod vas u HR .. ali kod nas u BiH tacnije u centrali HLa u Sarajevu ljudi putuju od Amerike preko Barselone Italije pa nadalje na predavanja i slicno uce konstantno slusaju iskustvca iz drugih zemalja, usvajaju znanje  i prenose ovdje, i ovdje kod nas su u centrali SVI dali haman otkaze na poslu i posvetili se HLu i jako je veliko znanje ovdje i interesovanje te distributeri konstantno kontaktiraju a svojim klijentima ... narvno uvijek ima "budala"....

Samo da ti napomenem da je HL pokrenuo Mark Hughes 1980 godine iz razloga sto mu je majka umrla zbog prekomjerne tjelesne tezine a bila je glumica .. znaci nije podvala i nije od juce :)

p.s: toliko o gym suplimentima da je momak u Sarajevu umalo umro jetra mu skoro otkazala radi suplimenata proteina itd pocne piti herbalife i za 2 3 mjeeca mu se skoro regenerira ... nije HL lijek .. ali je uz HL i pravilan sistem ishrane sredio problem fala bogu lik i danas trenira ali pije samo HL :)

a ti kume sto jedes jaja pazi da ti ne vrisne holesterol .. baci se samo na bjelance ;)

pozz

On ga pije a vi kako hocete .... :)




Edited by hamopipa - 22 Studeni 2013 at 11:45
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.