New Posts New Posts RSS Feed - Herbalife proizvodi!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Herbalife proizvodi!

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
lakyberry View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lakyberry Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2011 at 20:27
Nije potrebno komentirati.

Edited by lakyberry
Stay safe, stay 2. amendment!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2011 at 16:16
Originally posted by lakyberry lakyberry wrote:

Nice one gymgirl ;)

Ali zato i postoje takvi proizvodi jer su ljudi ljeni. xD


I u pravu si. Kao i sve druge stvari koje prolaze zbog ljudske gluposti, lijenosti, tuposti, neznanja...dal da onda krivimo same ljude koje ih koriste ili one koje im pokušavaju uvaliti te stvari? Da nema herbalife-a bilo bi nešto drugo (mislim, i ima)..uvijek ce bit nešto drugo jer tako stvari idu.

Mnogi su komformisti, sve veci i to se masovno koristi. Ko ce ucit o hrani, odvajat vrijeme na spremanje, nositi u kutijicama...pa nema se  vremena za to, a i šta ce ljudi rec! Lakše je zamuckat carobnu tekucinu i popit...a ona sigurno djeluje jer je "Mara izgubila š0 kg u jedva 2 mjeseca baš zbog toga, a toliko se mucila prije i nikako, mora da ima nešto"! Hehe...

Ja osobno nemam ništa protiv Herb., više me ljute ljudi koji puše pricu, a ovima treba samo pljeskat što žive na racun tuđe lijenosti i nedostatka volje.

... i baš danas dođe moja teta i kaže da joj je majstorica koja joj je prodala Herb. (pije ga vec 3 mj.) preporucila da 2 tjedna samo njega pije u sva 3 obroka....i sad ona gladuje i pije Herb. i vodu između. Jesam li što rekla? Nisam. Nema me ko cuti.


Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
BudaMO View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudaMO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2011 at 15:31
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 
... i baš danas dođe moja teta i kaže da joj je majstorica koja joj je prodala Herb. (pije ga vec 3 mj.) preporucila da 2 tjedna samo njega pije u sva 3 obroka....i sad ona gladuje i pije Herb. i vodu između. Jesam li što rekla? Nisam. Nema me ko cuti.

sto mi je ovo poznato ahh...
Back to Top
Darac01 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Darac01 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2011 at 21:06
Da svatko danas prodaje Herbalife.Ali ako si vozac kao ja pa imaš pekaru ili herbalife ja biram Herbalife.
Cjena jednog obroka je šš kn a masnog bureka š2kn .
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2011 at 21:27
Originally posted by Darac0š Darac0š wrote:

Da svatko danas prodaje Herbalife.Ali ako si vozac kao ja pa imaš pekaru ili herbalife ja biram Herbalife.
Cjena jednog obroka je šš kn a masnog bureka š2kn .


U pekari ima posni sir, pola kile također š2-ak kn. Također, herbalajf obrok šš kn, obrok whey+4 dl mlijeka je 6-7 kn. Herbajalf moraš ponijet od doma, isto tako možeš ispec pola kile pilecih prsa i uzet neki raženi uz to i ponijet na put. Herbalajf je za ljude koji ne znaju organizirat jedan obicni dan, da ne kažem da je to smece za lijene ljude koji nemaju životne navike.

//Off
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2011 at 08:02
Originally posted by Darac0š Darac0š wrote:

Da svatko danas prodaje Herbalife.Ali ako si vozac kao ja pa imaš pekaru ili herbalife ja biram Herbalife.
Cjena jednog obroka je šš kn a masnog bureka š2kn .


Big smile

Koja usporedba, il pekara il herbalife hehe...možda bi ti vrijedila u svijetu gdje je jedino što postoji burek i herbalife, a s obzirom da takvo nešto ne postoji (valjda, nikad ne možemo bit sigurni LOL) ne prolazi...i opet nas dovodi do jedinog realnog uzroka problema - lijenosti i komfora - uostalom soner je sve rekao.

I btw....biraj herbalife, ko ti brani, neceš propast (možda jedino što se financijske strane tice T&#šš1;ngue) samo se ne zavaravaj razlozima Wink




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Claric View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Claric Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2011 at 22:47
Kako svi pucaju na to smeche od Herbalifea...što mislite da ako ga onaj patuljak Leo Messi reklamira da ga stvarno pije i da onako igra nogomet od togaLOL 
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2011 at 10:17
Ljudi koji uce i žele da žive zdrav nacin života, ne treba niti da postavljaju ovakve teme...Baš je suvišno za komentirat! Mi želimo rješenja za cijeli život i želimo naucit kako funkcioniše naše tijelo, kako bi živili i izgledali zdravo...Prolongiramo prirodu, kretanje i zdravu ishranu i ovakve "smuckalice" i "carobni napitci" nam ne trebaju...Problem se rješava u korijenu, ondje gdje je zacet...Loše navike su tu da se koriguju...i da se više ne vracamo na njih...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.