New Posts New Posts RSS Feed - Herbalife proizvodi!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Herbalife proizvodi!

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2011 at 16:54
ja i moja frendica samo jednom bio na njihovom predavanju..al nisam znao da je rijec o tome dok nisam dosao tamo...uglvanom, bilo je jedno dvadesetak ljudi, neki lik je drzao predavanje i pricao o tome kak je to sve super, kak je on zaradio puno love, pa pokazivao slike novog auta, motora, slike sa putovanja i bla bla, pa je njegova zena govorila, pa jos neki lik i tako...a vecina ekipe koja je bila, onak na sve kaj su oni rekli, su pljeskali (ko ono namjesten pljesak) i vikali, bravo bravo...vecina tih ljudi su vjerovatno clanovi tog kluba di je bilo to predavanja, dok je mozda nas 4 bilo koji smo tamo dosli neznajuci o cem je rijec...e onda sam sjeo za stol na njih troje koji su mi nudili da radim za njih ..uglvnom gluposti tiipa kak je herbalife najbolji preparat i td, i da ak bi radio kod njih da i ja to moram koristit, a itd.....to je sto se tice ovak nekih stgari vezano za te ljude iz herbalifea

a sto se tice preparata, ponudili mi neki shake od kojeg sam se skoro ispovracao, i neki caj koji opce nema okusa...

herbalife nista posebno, dodatak prehrani samo po meni, obizirom na omjer kvalitete i cijene, loš, jer koliko se sjecam ti nihovi preparati uglavnom sadrze proteine soje i u jednoj porciji ima uzasno malo proteina..tako da nisam bas siguran da je to pogodno za nas koji se redovito bavim tjelovzbom ili pokusavamo dobiti na masi gdje moramo uzimati puno kvalitetnih proteina...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2011 at 18:16
"hrana" za lijencine Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
sinistral View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sinistral Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2011 at 11:15
to je piramida prevara. dok sam tražio posao javio se na oglas iako mi nisu htjeli ništa reci pa mi je odmah zasmrdilo. Onda kad sam došao na to predavanje.. Bože dragi, vece patetike nisam vidio.. sami si međusobno plješcu i neke jadne price prepricavaju. svatko je naveo iznose koje zarađuju :)
Na kraju se ispostavi da od mene ocekuju da kupim start paket od 900kn (naravno i dam ime referenta) pa ce mi tek onda reci kko ide posao (vjerojatno od vrata do vrata i letcima navlaciti naivce). Gamad.

Ostao sam do kraja predavanja jer su rekli da cemo imati test na potkožno masno tkivo.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2011 at 11:35
stvarno mi dodje da odem na to predavanje i kada oni pocnu pljeskati i vikati bravo, da se uklopim i jos glasnije vicem bravo, dok pljescem ustaben, pljescem duze od ostalih, mozda tu i tamo ubacim koji ''aleluja',...

ima li jos zainteresiranih?
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2011 at 12:15
Jednom sam se našla u društvu gdje je bila jedna herbalajfovka i jedna pretila mlada mama. Herbalajfovka je nagovarala mladu mamu da kupi svašta nešto i da to pije 3 puta dnevno i da ce u mjesec dana smršaviti š0-š5 kila. kako više nisam mogla slušati gluposti koje joj je govoril (to je zdravlje iz prirode, zdravo mršavljenje, svi važni i neophodni nutrijenti itd) pitala sam herbalajfovku zašto imamo zube ako je najzdravije piti hranu 3 puta dnevno? herbalajfovka je odjednom shvatila da kasni na dogovoreni sastanak i da mora ici.
Back to Top
lakyberry View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lakyberry Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2011 at 20:39
Ne znam cemu toliki dislike?!?

Govorite o tome kao da ljudi prodaju heroin.
Cinjenica je da proizvod pomaze i da su ljudi postigli uspjeh s njim. Nitko ne kaze da se ne moze bez toga. Moze, dapace, samo sto je s tim proizvodom sve malo pojednostavljeno. Cijene su takve kakve jesu. Za nekog skupe, za nekog ne.

Ja osobno uzimam ujutro prije dorucka taj njihov shake i pijem njihove vitamine i minerale. Ne mogu se pozlait, meni je proizvod odlican. Naravno poslije svojih treninga i ja pijem whey i bcaa od weidera.

I da mozete vjerovatno pretpostavit i ja prodajem taj herbalife, ali uglavnom svojim poznanicima koji imaju problema s tezinom i oni znaju da zaradjujem na njima. I neidem po kucama i ne ispitujem: ''hej, zelis smrsaviti''
A to sto na tim edukacijama govore koliko zaradjuju i pljescu si tamo. je***a, to je biznis ljudi zive od toga.

Naravno, nemojte ovo shvatiti kao neko suprotstavljanje. Svatko ima pravo na svoje misljenje. Sve ovo govorim u sportskom duhu. I ne nudim nikom nista ne brini te ;)
Stay safe, stay 2. amendment!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2011 at 21:54

I dilanje je biznis, to ne znaci da je ok ;) naravno, nije potpuno ista stvar ali ima dodirne tocke!

Ono što je istina je da su cjene preskupe i to je manje više to... proizvodi nisu ni loši ni otrovni koliko kako kažem, duplo manje vrijede, ako i toliko ;)

Inace, to se tice i weidera koji uzimaš poslje treninga, ista stvar, haha

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
lakyberry View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lakyberry Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2011 at 22:07
:(
A ja sam bas mislio da mi dobro ide... Hahah ;)
Daj onda da cujem. Koji proizvodi jesu bolji?

Vecina ljudi s kojima sam ja u kontaktu su uglavnom na weideru ili multipower. :/

Dakle, sto jos ima dobroga, odnosno boljeg na trzistu, i gdje nabaviti!

Btw, u dm-u imaju zobene?
Stay safe, stay 2. amendment!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2011 at 22:41

Ma nije toliko stvar u boljem, sve je to manje više isto s.... što bi se reklo, samo je stvar što ce te neki manje a neki više opljackati!

Kod weidera ti je pola cijene brand ;)

recimo MVP nutrition nije toliko skup a cine se super Wink

imaš ih i tu u shopu :P

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2011 at 11:26
Originally posted by lakyberry lakyberry wrote:


Govorite o tome kao da ljudi prodaju heroin.


Pa zapravo, i ima slicnosti...zašto ljudi uzimaju heroin - da im bude lakše. Zašto ljudi piju herbalife - da im bude lakše T&#šš1;ngueBig smile

Originally posted by lakyberry lakyberry wrote:


Cinjenica je da proizvod pomaze i da su ljudi postigli uspjeh s njim.


Jesu, a zašto?

Originally posted by lakyberry lakyberry wrote:


 Nitko ne kaze da se ne moze bez toga. Moze, dapace, samo sto je s tim proizvodom sve malo pojednostavljeno.


Tako je, što nas dovodi opet do ovoga:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

"hrana" za lijencine Smile


T&#šš1;ngueWink



Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2011 at 11:40
glede mvp nutritiona, imaju 2 omega 3-6-9, complex i 3-6-9-š08 softgels, koja je razlika između njih? više puta mi je preporuceno da nabavim omegu 3 zbog određenih zdravstvenih situacija i sad se odlucujem na kupnju, ali mi je ovo zapravo dosta nepoznato, znam cemu služi jasno, međutim na nekima se spominje i mršavljenje, a na nekima ne i sl pa sam malo zbunjena

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2011 at 13:27
Iako ovo uopce nije tema za to :) KUpi riblje ulje u kapsulama, samo omega 3 ;)
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2011 at 16:02
znam da nije, ispricavam se. i hvalana odgovoru
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2011 at 17:30

Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

znam da nije, ispricavam se. i hvalana odgovoru

jao, pa ne moraš se ispricavati, nije TOLIKO bitno, zato sam i stavio wink smajlica :)

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
lakyberry View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lakyberry Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2011 at 17:33
Nice one gymgirl ;)

Ali zato i postoje takvi proizvodi jer su ljudi ljeni. xD
Stay safe, stay 2. amendment!
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2011 at 18:54
Originally posted by lakyberry lakyberry wrote:

Ne znam cemu toliki dislike?!?

Govorite o tome kao da ljudi prodaju heroin.
Cinjenica je da proizvod pomaze i da su ljudi postigli uspjeh s njim. Nitko ne kaze da se ne moze bez toga. Moze, dapace, samo sto je s tim proizvodom sve malo pojednostavljeno. Cijene su takve kakve jesu. Za nekog skupe, za nekog ne.

Ja osobno uzimam ujutro prije dorucka taj njihov shake i pijem njihove vitamine i minerale. Ne mogu se pozlait, meni je proizvod odlican. Naravno poslije svojih treninga i ja pijem whey i bcaa od weidera.

I da mozete vjerovatno pretpostavit i ja prodajem taj herbalife, ali uglavnom svojim poznanicima koji imaju problema s tezinom i oni znaju da zaradjujem na njima. I neidem po kucama i ne ispitujem: ''hej, zelis smrsaviti''
A to sto na tim edukacijama govore koliko zaradjuju i pljescu si tamo. je***a, to je biznis ljudi zive od toga.

Naravno, nemojte ovo shvatiti kao neko suprotstavljanje. Svatko ima pravo na svoje misljenje. Sve ovo govorim u sportskom duhu. I ne nudim nikom nista ne brini te ;)


Naravno, svi su tako poceli. Kasnije pocnu sektariti od kuce do kuce. Sva sreca da nisu došli do mojih vrata jer bi vjerovatno izašli iz dvoriša s hematomom na gluteusu.

Btw, Gajba, zakon ideja, ja sam za xD
Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.