New Posts New Posts RSS Feed - Helpppppppp
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Helpppppppp

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 13:31
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Kako da napišem ovo da thorn shvati hmmm...

Thorn, tvoj pesimizam, sarkazam, lako zapaljiva narav, netrpeljivost prema dobrom djelu pocetnika i slicne osobine donose više štete nego što s drugim osobinama daješ koristi pa ako se malo ne središ, slijede "odgojne" mjere, iako se bojim da je vec kasno za tako nešto ( s obzirom na tvoju tvrdoglavost)

Ni rođena majka me ne bi mogla bolje opisat.

Hajde slobodno, odgajaj nas predatore i štiti naš plijen
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 16:07

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Kako da napišem ovo da thorn shvati hmmm...

Thorn, tvoj pesimizam, sarkazam, lako zapaljiva narav, netrpeljivost prema dobrom djelu pocetnika i slicne osobine donose više štete nego što s drugim osobinama daješ koristi pa ako se malo ne središ, slijede "odgojne" mjere, iako se bojim da je vec kasno za tako nešto ( s obzirom na tvoju tvrdoglavost)
 

Zapravo, mislim si malo...ma što uopce stalno vrtimo jedno te isto...svatko od nas ima svoj stil - ovo je njegov i neka piše - kome smiješno nek se smije, kome smeta neka se ne obazire, sve je to još u granicama hehe,  uostalom uvijek ce netko od nas uskocit tako da nitko nece ostat bez savjeta. Ovako odmah svi skocimo pa se stalno ista rasprava vodi i to uzalud . Mislim da je ovo jedino rješenje bez odgojnih mjera

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 16:33
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Kako da napišem ovo da thorn shvati hmmm... Thorn, tvoj pesimizam, sarkazam, lako zapaljiva narav, netrpeljivost prema dobrom djelu pocetnika i slicne osobine donose više štete nego što s drugim osobinama daješ koristi pa ako se malo ne središ, slijede "odgojne" mjere, iako se bojim da je vec kasno za tako nešto ( s obzirom na tvoju tvrdoglavost)
 


Zapravo, mislim si malo...ma što uopce stalno vrtimo jedno te isto...svatko od nas ima svoj stil - ovo je njegov i neka piše - kome smiješno nek se smije, kome smeta neka se ne obazire, sve je to još u granicama hehe,  uostalom uvijek ce netko od nas uskocit tako da nitko nece ostat bez savjeta. Ovako odmah svi skocimo pa se stalno ista rasprava vodi i to uzalud . Mislim da je ovo jedino rješenje bez odgojnih mjera



Gym girl stvarno si pacifist teški :D

zasad mjera nece biti ali ako se određeni uzorci ponašanja nastave morat ce ih biti :D
Na kraju, to što je nešto neciji stil ponašanja, ne znaci da je u redu ;)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 17:17

 jelda

ma ne nego realno je još uvijek u nekim granicama pa mislim da je nepotrebno da stalno vrtimo istu temu kad nikakve koristi od nje, samo rasipamo energiju bezveze . Kažem, neka se ljudi ne obaziru ako im smeta i bok - nije baš toliko strašan...još

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 17:57
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 jelda

ma ne nego realno je još uvijek u nekim granicama pa mislim da je nepotrebno da stalno vrtimo istu temu kad nikakve koristi od nje, samo rasipamo energiju bezveze . Kažem, neka se ljudi ne obaziru ako im smeta i bok - nije baš toliko strašan...još

 


Tako je... najbolje cuvam za hc rasprave, ovo je bezveze

Samo je pitanje vremena kad ce ovaj pacifisticko-dijetalni forum ostat bez predatora
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 19:22
  toliko toga bezveze


ubuduce necu vise nista postati da se vi nebi svadali medusobno zbog nekog pocetnika kojeg neke stvari zanimaju zao mi je ako sam poremetio vase neke,sta ja znam sat vec.....

toliko od mene....samo sam zatrazio pomoc...ali sam dobio hrpu popljuvanja od doticnog "predatora"  s tim svojim nazivom je sve rekao.....


iz svega ovoga zakljucak moj je da je naboklje obratiti se pojedincu na pm i pitati ga..u sto sam se uvjerio i zahvalan sam im...
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 19:33

 stani Gogo

Ma nema tu nikakve svađe, mi samo raspravljamo :) Ništa ti nisi poremetio, kao što sam vec rekla - ako vam smeta Thornov pristup jednostavno ga zanemarite - ima tu dosta "pacifista" koji ce uskocit sa savjetom, i tu i na pm.

Mislim da malo pretjeruješ, nije te baš toliko popljuvao, reagirao je malo na te upitnike i usklicnike, uletio po svom dobrom starom obicaju i to je to, ništa strašno kad malo bolje pogledaš, mogao si i gore proc .

No, no...nedaj se smesti bezveze i slobodno pitaj

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 19:33
Originally posted by Gogo Gogo wrote:

  toliko toga bezveze


ubuduce necu vise nista postati da se vi nebi svadali medusobno zbog nekog pocetnika kojeg neke stvari zanimaju zao mi je ako sam poremetio vase neke,sta ja znam sat vec.....

toliko od mene....samo sam zatrazio pomoc...ali sam dobio hrpu popljuvanja od doticnog "predatora"  s tim svojim nazivom je sve rekao.....


iz svega ovoga zakljucak moj je da je naboklje obratiti se pojedincu na pm i pitati ga..u sto sam se uvjerio i zahvalan sam im...
Gogo, nemoj se fokusirati na ta sitna prepiranja. 

Slobodno pitaj što god te zanima i spremni smo za komunikaciju.
Opusti se i reci kaj te još zanima...
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 20:00
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 stani Gogo

Ma nema tu nikakve svađe, mi samo raspravljamo :) Ništa ti nisi poremetio, kao što sam vec rekla - ako vam smeta Thornov pristup jednostavno ga zanemarite - ima tu dosta "pacifista" koji ce uskocit sa savjetom, i tu i na pm.

Mislim da malo pretjeruješ, nije te baš toliko popljuvao, reagirao je malo na te upitnike i usklicnike, uletio po svom dobrom starom obicaju i to je to, ništa strašno kad malo bolje pogledaš, mogao si i gore proc .

No, no...nedaj se smesti bezveze i slobodno pitaj



pa cekaj ako netko onako iz navike stavlja puno usklicnika i upitnika zbog toga se treba praviti uzbuna uili sta?''

kako god da bi prosao...ako je on kako ga je vec iluvatar opisao ....nisam ni ja nista bolji...samo malo bolje komuniciram sa ljudima i ljubaznije
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 20:14

 ma naravno da ne treba pravit uzbunu, razumijem te ja u potpunosti ali s druge strane zašto se sad toliko uzbuđivat oko jedne njegove recenice u moru savjeta koja se slobodno može preskocit? Ima li se smisla živcirat zbog nekoga na nekom forumu? Ja mislim da nema .

Ne odobravam njegovo ponašanje samo kažem da sami biramo što ce nas izbacit iz takta, a što ne - kad ti netko ne paše samo se makni, štediš vrijeme i živce tako, neceš nikog promijenit - take it or leave it 

Ajmo sad završit s ovim cudima i vratit se temama zbog kojih i jesmo ovdje, ok? no hard feelings

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 20:15
Otvorit ce se pocetnicki pdf, nece niko cmizdrit više, svi ce bit sretni i happy end.

Odoh lovit plijen po divljinama okolnih urbanih prerija, goga cuvaj me se
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 20:24
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 ma naravno da ne treba pravit uzbunu, razumijem te ja u potpunosti ali s druge strane zašto se sad toliko uzbuđivat oko jedne njegove recenice u moru savjeta koja se slobodno može preskocit? Ima li se smisla živcirat zbog nekoga na nekom forumu? Ja mislim da nema .

Ne odobravam njegovo ponašanje samo kažem da sami biramo što ce nas izbacit iz takta, a što ne - kad ti netko ne paše samo se makni, štediš vrijeme i živce tako, neceš nikog promijenit - take it or leave it 

Ajmo sad završit s ovim cudima i vratit se temama zbog kojih i jesmo ovdje, ok? no hard feelings



tocno tako..slazem se...znaci cokoladno mlijeko super stvar???


O YES CUVAM SE JA UVIJEK 
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 20:27

Originally posted by Gogo Gogo wrote:


tocno tako..slazem se...znaci cokoladno mlijeko super stvar???


 

 

cuj, nisam probala i ne znam koliko je baš super stvar al sam procitala na par mjesta da može proc tako da...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 20:29
Originally posted by Gogo Gogo wrote:


O YES CUVAM SE JA UVIJEK 

Znao sam od pocetka da si bacila oko na mene pa zato toliko režiš
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 20:30
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Gogo Gogo wrote:


tocno tako..slazem se...znaci cokoladno mlijeko super stvar???


 

 

cuj, nisam probala i ne znam koliko je baš super stvar al sam procitala na par mjesta da može proc tako da...



oki doki..budem pokusao...sto da ne negubim nista....vrijedi sve probati!!

samo zelim koju kilicu ..trebe mi...
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 20:31
  Thorn nemoj poslije odgovora na ovo rec da te nisam upozorila...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.