New Posts New Posts RSS Feed - Helpppppppp
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Helpppppppp

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 20:11
  ma srce si veliko...volim ja sve pitati i znati..sta cu takav sam...hvala na pomoci bit ce toga jos...opremio sam si sobu spravama
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 20:24

 

nego što, tko pita ne skita  uciti, uciti i samo uciti....

opla, super - i meni je soba krcata, jednog dana kad se preselim prvo ce kucna teretana bit opremljena :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 20:35
  danas kupio utege,onu dasku za pumpanje i posudio bajs...puko sam.....
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 22:34
Originally posted by Gogo Gogo wrote:


hvala stari na podrsci....nisam se uplasio nicega samo sam jednostavno postavio pitanje....nevidim cemu uzbuna...koliko znam ovo je slobodni forum i moze se pitati sto se zeli....

Imaš problem s viškom znakova interpunkcije što u ovom cyber svijetu znaci pretjerano naglašavanje pa makar i ne plakala toliko jer nemaš whey-a.

Tako je, slobodan forum i svatko može piSati što želi.
@illy
u svojim pocetnickim danima nisam ni znao šta je whey a danas ga se uzima zdravo za gotovo i daju mu se neke nadnaravne moci...

Originally posted by Gogo Gogo wrote:

  kupit cu i mlijeko cokoladno pa piti..sto da ne....

definitivno velik HVALA SVIMA.....

A prvo ceš meni uplatiti određenu svotu na PM jer si taj savjet pokupio od mene.

Originally posted by Gogo Gogo wrote:

  danas kupio utege,onu dasku za pumpanje i posudio bajs...puko sam.....

Mega uber cool


2. opca preporuka, lakše s ulizivanjem modovima
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 01:13
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by Gogo Gogo wrote:


hvala stari na podrsci....nisam se uplasio nicega samo sam jednostavno postavio pitanje....nevidim cemu uzbuna...koliko znam ovo je slobodni forum i moze se pitati sto se zeli....
Imaš problem s viškom znakova interpunkcije što u ovom cyber svijetu znaci pretjerano naglašavanje pa makar i ne plakala toliko jer nemaš whey-a.Tako je, slobodan forum i svatko može piSati što želi.@illyu svojim pocetnickim danima nisam ni znao šta je whey a danas ga se uzima zdravo za gotovo i daju mu se neke nadnaravne moci...
Originally posted by Gogo Gogo wrote:

 
kupit cu i mlijeko cokoladno pa piti..sto da ne....definitivno velik HVALA SVIMA.....

A prvo ceš meni uplatiti određenu svotu na PM jer si taj savjet pokupio od mene.
Originally posted by Gogo Gogo wrote:

 
danas kupio utege,onu dasku za pumpanje i posudio bajs...puko sam.....
Mega uber cool2. opca preporuka, lakše s ulizivanjem modovima


š. mislio sam na pocetke s wheyem

2. savjet - malo smanji taj negativizam, covjek je jendostavno zahvalan što mu se pomaže

Edited by Iluvatar
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 02:17
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by Gogo Gogo wrote:


hvala stari na podrsci....nisam se uplasio nicega samo sam jednostavno postavio pitanje....nevidim cemu uzbuna...koliko znam ovo je slobodni forum i moze se pitati sto se zeli....
Imaš problem s viškom znakova interpunkcije što u ovom cyber svijetu znaci pretjerano naglašavanje pa makar i ne plakala toliko jer nemaš whey-a.Tako je, slobodan forum i svatko može piSati što želi.@illyu svojim pocetnickim danima nisam ni znao šta je whey a danas ga se uzima zdravo za gotovo i daju mu se neke nadnaravne moci...
Originally posted by Gogo Gogo wrote:

 
kupit cu i mlijeko cokoladno pa piti..sto da ne....definitivno velik HVALA SVIMA.....

A prvo ceš meni uplatiti određenu svotu na PM jer si taj savjet pokupio od mene.
Originally posted by Gogo Gogo wrote:

 
danas kupio utege,onu dasku za pumpanje i posudio bajs...puko sam.....
Mega uber cool2. opca preporuka, lakše s ulizivanjem modovima


š. mislio sam na pocetke s wheyem

2. savjet - malo smanji taj negativizam, covjek je jendostavno zahvalan što mu se pomaže



hehhehe,ma samo mi perle vire iz g....od njih.....frajeru ohladi mislis ako imas neko tijelo da si jedini..bolje bi ti bilo da pomognes nekome,a ne...cemus luzi ovaj forum....
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 02:19
  hehehe,necu ti nista upaltiti....nisi dobar 
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 09:10
Originally posted by Gogo Gogo wrote:


hehhehe,ma samo mi perle vire iz g....od njih.....frajeru ohladi mislis ako imas neko tijelo da si jedini..bolje bi ti bilo da pomognes nekome,a ne...cemus luzi ovaj forum....

Zahebi te spike forum je ovo ono, prilicno si bahat za jednog pocetnika i podložan protekcionizmu onih kojima se uvlaciš, i ako imaš vremena slobodno preleti po forumu, pogledaj moje postove a onda se vrati s isprikom za ovakvo ponašanje.
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 09:15
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Gogo Gogo wrote:


hehhehe,ma samo mi perle vire iz g....od njih.....frajeru ohladi mislis ako imas neko tijelo da si jedini..bolje bi ti bilo da pomognes nekome,a ne...cemus luzi ovaj forum....

Zahebi te spike forum je ovo ono, prilicno si bahat za jednog pocetnika i podložan protekcionizmu onih kojima se uvlaciš, i ako imaš vremena slobodno preleti po forumu, pogledaj moje postove a onda se vrati s isprikom za ovakvo ponašanje.


kakve to ima vezesto sam ja bahat....sorry malo si mi digao zivac...ali nevidim razlog zasto bi se ja uvalacio modovima?? sta ja imam od toga??? ama bas nista

dosta offfaaaaaaaaaa
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 09:19

 

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Imaš problem s viškom znakova interpunkcije što u ovom cyber svijetu znaci pretjerano naglašavanje pa makar i ne plakala toliko jer nemaš whey-a.

  

a ti imaš problem sa manjkom znakova razumijevanja što u ovom cyber svijetu, a i u ovom pravom nitko ne voli.

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

@illy
u svojim pocetnickim danima nisam ni znao šta je whey a danas ga se uzima zdravo za gotovo i daju mu se neke nadnaravne moci...

tako je, a sad je Gogo u tim danima kada se naveliko prica o wheyu - i ovdje smo ga spomenuli 43243242 puta - kad se god spomene neka alternativa netko ju poklopi sa izjavom da je whey 500 puta bolji - uostalom, da si ti nekim slucajem SADA  u pocetnickim danima nebiš li se zapitao isto?

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

A prvo ceš meni uplatiti određenu svotu na PM jer si taj savjet pokupio od mene.

  

a kome si ti uplatio?

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


2. opca preporuka, lakše s ulizivanjem modovima
  

covjek je došao ovdje po savjet, dobio je odgovore i pristojno zahvaljuje. Kad bi bar i neki drugi priznali trud i bar zahvalili. Mislim da od ulizivanja ovdje nitko nema koristi tako da ne vidim smisao ove tvoje opce preporuke.

Lakše malo Thorn, ljudi ovdje dolaze u dobroj namjeri, a ne da im netko nabija na nos svako njihovo pitanje.

be cool

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 10:37
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Lakše malo Thorn, ljudi ovdje dolaze u dobroj namjeri, a ne da im netko nabija na nos svako njihovo pitanje.

be cool





Gogo ako ces imati jos kakvih pitanja samo opali.
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 10:45
  hm...da se jos malo uvucem...heheheheh


hvala vam jos jednom....ma ima ja pitanja na tone,samo nakon ovakvih pèostova od pojedinca izgubim volju za sve,tako da!!!!!



uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 10:49
Originally posted by Gogo Gogo wrote:

  hm...da se jos malo uvucem...heheheheh


hvala vam jos jednom....ma ima ja pitanja na tone,samo nakon ovakvih pèostova od pojedinca izgubim volju za sve,tako da!!!!!





Ma samo ti pitaj sve sto te zanima - slobodno! Samo prije nego sto opalis neko pitanje slobodno pregledaj malo forum i site da vec nismo o tom istom pitanju vec pricali jer se zna dogoditi da š pitanje pretresamo 32523532  puta.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 12:26
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Imaš problem s viškom znakova interpunkcije što u ovom cyber svijetu znaci pretjerano naglašavanje pa makar i ne plakala toliko jer nemaš whey-a.

  

a ti imaš problem sa manjkom znakova razumijevanja što u ovom cyber svijetu, a i u ovom pravom nitko ne voli.


Jednako tako bih i ja sada mogao povuci zakljucak kako ti imaš problem sa previše razumijevanja i gotovo nerealnim i pretjeranim pacifizmom pa ipak to ne cinim, vec se osvrcem na ono što procitam a to je u ovome slucaju ocito - previše znakova interpunkcije koji nisu primjereni. To imam li ja razumijevanja ili ne se nikako ne može naslutiti iz ove moje primjedbe.

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

@illy
u svojim pocetnickim danima nisam ni znao šta je whey a danas ga se uzima zdravo za gotovo i daju mu se neke nadnaravne moci...

tako je, a sad je Gogo u tim danima kada se naveliko prica o wheyu - i ovdje smo ga spomenuli 43243242 puta - kad se god spomene neka alternativa netko ju poklopi sa izjavom da je whey 500 puta bolji - uostalom, da si ti nekim slucajem SADA  u pocetnickim danima nebiš li se zapitao isto?


Nebitno jer meni je zaista tako svejedno hoce li netko trošiti whey ili ne, cijela rasprava je krenula zbog tako udarnog prvog posta autorice ove teme. Whey je odlican izbor ali pocetniku je to tako nebitno hoce li uzet whey ili ne. To što se oni ne mogu dobro informirati o tome je do problema ovog foruma koji je pretrpan nebitnim temam i loše koncipiranim sticky temama i F.A.Q.u (vec sam jednom nedavno to spomenuo kad se jedna cura nije snašla pa sam provjerio i te informacije nije bilo u F.A.Q.u)

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

A prvo ceš meni uplatiti određenu svotu na PM jer si taj savjet pokupio od mene.

  

a kome si ti uplatio?


Ocito se tebi i drugima povecala nezainteresiranost za dublje shvacanje i povezivanje u širi kontekst onoga što je napisano, da ne dužim, ozbiljno napisan post koji nema stvarnih implikacija i namjera jer to nije u skladu s autorom predstavlja oblik sarkazma.

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


2. opca preporuka, lakše s ulizivanjem modovima
  

covjek je došao ovdje po savjet, dobio je odgovore i pristojno zahvaljuje. Kad bi bar i neki drugi priznali trud i bar zahvalili. Mislim da od ulizivanja ovdje nitko nema koristi tako da ne vidim smisao ove tvoje opce preporuke.


Bila mi je sumnjiva vec u jednoj temi gdje je pala izjava kako ste vi modovi super, krasni, bajsni, pomažete i sl. Ok, razumijem to i stvarno nemam nikakve koristi niti štete od toga. Ali vratimo se na problem, pogledaj prvi post ove teme, moj prvi odg i bit ce ti jasno. U zadnje vrijeme preskacem neke pocetnicke teme ali evo u ovoj mi je zapeo dramaticni vapaj za wheyom...

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Lakše malo Thorn, ljudi ovdje dolaze u dobroj namjeri, a ne da im netko nabija na nos svako njihovo pitanje.

be cool


Nabijam ja rađe nešto drugo, ali eto drago mi je da se razumijemo!

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 13:09

 Ma gledaj Thorn....što je najbolje, taj me tvoj prvi odgovor cak i nasmijao . I da je bio prvi takav nebi se obazirala, al ovako se skupilo par slicnih pa sam reagirala na to - znaci ne radi se o nerazumijevanju iz ove konkretne primjedbe nego opcenito.

Ništa ja nemam protiv tvog nacina izražavanja ali onda ga bar poprati nekim pametnim savjetom - jer ga znaš dat. Ovako samo ispadne da ponekad dođeš ismijat nekog pocetnika...a cemu to?

Ja te cijenim jer kažeš što misliš ali ljudi to baš i ne vole, pogotovo kad im treba pomoc - bar biš ti to trebao znat

Sad je ispalo da se ja obrušavam na tebe, a znaš i sam da sam se vec na pocetku, pri onoj "svađi" i tvom odlasku zalagala za malo opušteniji nacin komunikacije...dakle, sve super i znam kako je na drugim forumima ali ipak - ovdje smo primarno kako bi si pomagali.

što se tice mog prevelikog razumijevanja za sve ovo - radim s ljudima i ovakva pitanja cujem par puta dnevno i s jednakim razumijevanjem odgovaram tamo kao i tu - izabrala sam radit s ljudima jer to volim i nije mi teško - inace bi zabila glavu u racune i izjednacavala dugovnu i potražnu stranu

p.s. Gogo je muško

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2009 at 13:13
Kako da napišem ovo da thorn shvati hmmm...

Thorn, tvoj pesimizam, sarkazam, lako zapaljiva narav, netrpeljivost prema dobrom djelu pocetnika i slicne osobine donose više štete nego što s drugim osobinama daješ koristi pa ako se malo ne središ, slijede "odgojne" mjere, iako se bojim da je vec kasno za tako nešto ( s obzirom na tvoju tvrdoglavost)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.