New Posts New Posts RSS Feed - help
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

help

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Preky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 90
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Preky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2014 at 20:39
Tesko cu ja to uspijet
Back to Top
Lape View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lape Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2014 at 08:43
kada se rijesisi svih izgovora uspjet ces :) jedan moj prijatelj radi u šumi, znaci po cijele dane je na nogama i obavlja teske fizicke poslove, budi se rano, kasno dolazi doma, a uspijeva, uspio je, samo zato sto si je zacrtao da moze, navecer kad dode doma pripremi si hranu za sljedeci dan i ode odraditi kasni trening i na spavanje, posto veci dio novca potrosi na hranu nema bas za teretanu pa si je uredio tavan, postavio šipke i tako to..samo zelim reci da se sve moze kad se istinski zeli 
Nothing lifts me out of a bad mood better than a hard workout on my treadmill. It never fails. Exercise is nothing short of a miracle.
Back to Top
Preky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 90
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Preky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2014 at 18:10
je istina je ali,nekako sam kao u depri ili nesto nemam volje trenutno,znam puno je izgubit 23kg u 4 mjeseca ali nije to to jos ima masnog tkiva bio bih zadovoljan kad bih se rijesio trbuha i masnog na nogama ..ima sta da bih mogao radit kod kuce? npr dali bi bilo 30 min trcanje dosta uz ovu prehranu barem ovih sljedecih 15 dana do teretane nemam vremena za nju trenutno evo mozda i stavim i slike pa vidite da sam u dosta losem stanju
Back to Top
Preky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 90
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Preky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2014 at 20:24
ok znam sto cu izbacit cu potpuno nezdravu hranu van i jesti samo zdravo trcat cu kakvih 15-30 min dnevno + 1 sat heavy weight vjezbe pa da vidimo dajem si rok 3 mjeseca da dodem na 83 kg!
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2014 at 21:22
Ma bitna je samo organizacija prehrane i treninga, sve si poslozis prije i to je to...

Nema posustajanja! Zamisli svoj izgled iz snova i putuj polako prema njemu! Sve se moze!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2014 at 14:21
Nije dovoljno samo zamisliti svoj izgled i lagano putovati :)

Postaviti svoj cilj i zamisliti izgled je lagano prijeđeni put do toga je težak...

Prvo si moraš riješiti pitanja zašto uistinu želiš skinuti...tj dali uistinu ti želiš to skinuti... i koliko si spreman dati sve od sebe da to uspiješ....

Drugo je plan...moraš imati plan...zadati si rok..napraviti savšren plan..da ustraješ da te on drži..disciplinirati se...

Ono što je najvažnije... da znaš da moraš voliti to što radiš...i užživati na neki način....  Zdrava prehrana..ne zdrava prehrana...tko garantira da je zdravo što ti jedeš?

Misliš zelena salata piletina...da je puno nešto zdravije od nekih drugih produkata? paštete? :) Možda čak je i pašteta zdravija i bolja od piletine koje kupujemo sa tajlanda..koje kokoši izgledaju kao MR.Olymipie.... samo sa perijem...i bijele su... Malo rasistički...ali ništa zlo namjerno ;) 

Moraš shvatiti dok ne promjeniš sklop...mentalni.... nećeš imati puno uspjeha...nauči sebe voliti na jedan način...te slušati tijelo...tako će ti najbolje tijelo vratiti..sa onime što želiš :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Preky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 90
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Preky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2014 at 14:12
je je sve je to istina,,,evo radit cu na najbolje javim kroz mjesec 2 rezultate
Back to Top
Preky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 90
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Preky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2014 at 11:54
Dal je ok 2-4kg po mjesecu meni se to cini malo sad dali je neznam..
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2014 at 12:07
Naravno da je OK. Cak vise od 4kg/mj. nije dobro ni za organizam, a ni za prilagodbu kože.

Samo strpljivo.
Back to Top
Preky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 90
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Preky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2014 at 16:24
Da bitno je strpljene dat cu sve od sebe :),kako tebi ide na koliko si kg pao?
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2014 at 16:27
3-4kg mjesecno uz treniranje 5x tjedno i moj rezim prehrane
Back to Top
Preky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 90
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Preky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2014 at 17:17
lijepo lijepo tako cu i ja probat i cestitam na volji
Back to Top
Preky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 90
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Preky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2014 at 16:00
eto probao svouju maximalu dizanja :)

Benchpress:60kg x 6
Bučice 17.5kg svaka ruka 10 pon
DL:145 kg

mislim da je to ok za rok od 5 mjeseca teretane + radim ko rob na poslu
Back to Top
Preky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 90
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Preky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2014 at 17:29
nemam snage i nekako sam umoran zasto?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2014 at 17:35
Zato što ne možeš svaki dan rasturati u Gym-u Tvoje tijelo nije stroj na adapteru...i treba odmor :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Preky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 90
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Preky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2014 at 19:30
ah..znaci moram malo odmorit upravu si samo sta meni sad kilaza pocela stajat na mjestu 88 kg ali ima promjena na meni ali male promjene dal to uredu?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.