New Posts New Posts RSS Feed - HELP! Plan treninga!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

HELP! Plan treninga!

 Post Reply Post Reply
Author
purplewings View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2015
Location: Split
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote purplewings Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: HELP! Plan treninga!
    Posted: 01 Svibanj 2015 at 13:40
Pozdrav, imam 20 godina, visoka sam 170 i imam 55 kg. Prije dva mjeseca sam pocela trenirati al vidim tek minimalne rezultate ( skoro nikakve ). Treniram doma 3x tjedno i 2-3x u teretani. U teretanu sam krenila tek ima 2 tjedna pa jos uvijek isprobavam sprave a doma uglavnom radim čučnjeve i trbusnjake. Moze li mi neko iskusniji napisat neki okvirni plan treninga kojeg bi se mogla drzati?
Cilj mi je povecati misicnu masu.
Hvala unaprijed :)
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2015 at 15:13
Čučnjevi, iskoraci, mrtvo dizanje i sklekovi su ono što ti najviše treba, nikakve sprave, radi s bučicama i šipkama i vidjet ćeš razultate, 
Back to Top
purplewings View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2015
Location: Split
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote purplewings Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2015 at 17:00
Hvala puno! Onda sam na dobrom putu, valjda to kod mene malo sporije ide...Smile

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2015 at 17:10
Poprilično sporo, s obzirom da si početnica u 2 mjeseca si već mogla štošta napravit Wink Očito ti trening malo (a možda i puno) manjka, a vjerojatno i prehrana. 

Treniraš li progresivno i jedeš li dovoljno? Po kilaži mi se čini da ti par kg, kvalitetnih naravno, nebi škodilo Smile A ako treniraš tako i toliko kao što pišeš, još se dodatno krećeš uz to, a i jedeš premalo teško da ćeš ostvariti značajniju mišićnu masu...

Kako točno treniraš u gymu, a kako doma? Ako doma radiš samo čučnjeve i trbušnjake, i to još bez opterećenja pa ti je prelagano i nestimulativno cijelo ovo vrijeme ništa od toga :) Pretpostavljam da je želja klasika trbuh- noge? Big smile


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
purplewings View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2015
Location: Split
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote purplewings Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2015 at 20:01
U gym sam krenila tek pa jos uvijek nisam slozila neki konkretan plan treninga, napravim 10 min cardio i onda setam malo po spravama, uglavnom po 3 serije napravim s tim da svaki put malo povecam kilažu.
A doma napravim 7-10( kako-kad) serija po 20 čučnjeva/iskoraka/mostova. Na dan za noge i onda iduci dan isto toliko trbusnjaka ili neke od onih vjezbi na leđima za donje trbušnjake.
Sta se prehrane tiče, ne brojim si kalorije al moguće da jedem manje nego šta bi trebala. Strah me da se ne udebljam, valjda >.< Mislim jedem normalno ali trebala bi valjda više od normalnog...?? Ne znam. Također koristim i proteinske suplemente.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.