New Posts New Posts RSS Feed - Help - oprema
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Help - oprema

 Post Reply Post Reply
Author
vjecnomlada View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vjecnomlada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Help - oprema
    Posted: 19 Studeni 2010 at 09:57
Ljudi, prošla sam cijeli grad i nikako ne mogu naci. Možda netko od vas ipak zna.....gdje mogu kupiti ovo....





...radim vježbe uz Billy Blanks-a i trebaju mi da odradim treninge.....



HELP         

Edited by vjecnomlada
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 13:36
U Turbo sportu, š00% 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 13:41
To su neki speed cable il tak nekaj jel?
I meni to treba :)
Ti to nagađaš Soner iz ziher znaš? Ima i po težinama jel,
tj otporu guma?
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 14:12
Ma to su neke gume, ima ih hrpa u turbo sportu, mislim da ih ima i po otporu, uglavnom ak vam treba tih guma, pogledajte u tom turbo sportu, vrlo vjerovatno cete si nac što vam treba  
Rijeąeno na PM.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 14:14
  Ekipa, ja sam kupio rastezljive spage/gume koje cu vjerojatno dobit sljedeci tjedan.. U Zagrebu od jednog lika.. 5m š00kn, sa karabinjerima na krajevima.. kaze da pruzaju odlican otpor.. pa cu vam znat reci kakve su..

Cak sam na kavezu stavio 5 kuka pa da mogu unutra ih koristiti..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 14:30
Može, javi i poslikaj........
Imam one trake gumene doma, htio baš ove ko bkablove
rastezljive sa drškama na kraju, a da isto ima po težinama
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 14:38
  Ja sam slucajno vidio da je taj lik stavio ovdje na forumu jednom mail. Javio sam mu se i cini mi se super.. Vidjet cemo... Najvise bih koristio te gume za vanjsku rotaciju ramena, za zadnje i bocno rame itd..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 15:25

 ima i neka plava široka guma u hervisu (bez ikakvih dodataka na krajevima) al đabe mi kad ne piše na njoj koliki otpor pruža (osim da je "snažan" al opet..pljuga, ne piše u kg) kao i pretpostavljam na svim ovima koje su dostupne kod nas.

tak da jedino narucit izvana ako nekome trebaju te trake koje imaju tocno određen otpor koji pružaju

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 15:28
Imam ja neku crnu takvu, izgleda ko traka gumena, plosnata
isto široka, ima ih u zg u jednom ducanu sa ortopedskim i
ostalim pomagalima za kupit, po težinama,roza, crvena,
zelena, plava crna, tak nekaj..... ne piše ni tu mislim, no
ta crna je dost teška, tj otpora daje, , tak da možeš bez
beda napravit ju kratu i presavinut na pola i onda je fest
teška..........
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 15:28
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 ima i neka plava široka guma u hervisu (bez ikakvih dodataka na krajevima) al đabe mi kad ne piše na njoj koliki otpor pruža (osim da je "snažan" al opet..pljuga, ne piše u kg) kao i pretpostavljam na svim ovima koje su dostupne kod nas.

tak da jedino narucit izvana ako nekome trebaju te trake koje imaju tocno određen otpor koji pružaju



od onih traka koje koriste u elitefts, nasao sam kod nas samo do otpora od 8kg.. to je max.. ali stavi se na duplo valjda pa daje dupli otpor..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
vjecnomlada View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vjecnomlada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2010 at 23:37
NEMA U TURBO SPORTU :(
ima samo ona kakvu sam i rekla sa dvije drske za ruke i amen...
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2010 at 01:06
Originally posted by vjecnomlada vjecnomlada wrote:

NEMA U TURBO SPORTU :(
ima samo ona kakvu sam i rekla sa dvije drske za ruke i amen...


Ma i ne treba ti više...samo budi maštovita...sve što izvodi on sa ovima..možeš i ti sa drugacijima...bitan ti je otpor.... ne vjerujem da je toliko bitno da je baš ovakva guma!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.