New Posts New Posts RSS Feed - Helloo :))
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Helloo :))

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2013 at 09:48
Originally posted by Mala_g1512 Mala_g1512 wrote:

I htjela sam pitati ima li itko od vas iskustva sa kokosovim uljem 

pozdrav i dobrodosla što se tice kokosovog ulja, ono je dobro jer je jedino ulje koje ne mijenja sastav pri zagrijavanju tj visokoj temperaturi. Ja ga kupujem u BIO&BIO, kokosovo ulje ekozona (cca 40kn), bez okusa i mirisa, i normalno koristim za precenje mesa, palacinki i svega prakticki. Mjeriš ga isto kao i maslinovo i ostala ulja. Ajde ti nama fino zapiši sve sto si papala pa cemo nešt izmudrovat
cookies are for pussies
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2013 at 11:24
Welcome. :) 

Originally posted by Mala_g1512 Mala_g1512 wrote:

I htjela sam pitati ima li itko od vas iskustva sa kokosovim uljem 

Ja sam kokosovka. LOL Koristim i ekstra djevicansko i ono bez mirisa, ovo prvo za kolace (ako se okus uklopi), a ovo drugo za... sve. Od mesa, preko jaja, do povrca. Nema razlike, osim što možda ispari ili ga namirnice vole upijati (tu dilemu još uvijek nisam riješila) više od ostalih ulja. 

Edit: Sad sam tek vidjela da je Avangarde vec napisala... Dobro, bar ceš utvrditi gradivo. :D


Edited by Wednesday - 03 Studeni 2013 at 11:25
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
Mala_g1512 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mala_g1512 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 23:54
ekipa evo da se javim... radim puno pa se doma samo u krevet strovalim, ono sto je bitno, pocela sam trenirati... 3 puta tjedno idem na grupne treninge u jedan studio tu u rijeci i decko nas skroz ubije sto mi i odgovara :) (ne znam one vase termine pa vam ne mogu reci odredeno i sto tocno ali je to nesto tipa intervalnih treninga ako me shvacate) pijem barem 3l vode dnevno, i pocela sam jesti normalno, skuham si navecer pa uzmem na posao rucak i ujutro se svakako natjeram pojesti nesto... kavu ne pijem nego zeleni caj i mogu vam reci da se vecbolje osjecam...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2013 at 09:22
super bitno je da si se pokrenila i nek ti sad treningzi udu u naviku. Buduci da si tu vec napravila veliku promjenu, i uvela tri normalna obroka, a vidim nosi se i rucak na posao , bit ce uskoro pomaka, to sigurno. Samo pripazi da jedes "cistu" hranu i sve ce to bit super kad budes imala vremena napisi nam jelovnike
pozdrav i sretno i dalje
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2013 at 09:53
Opa drago mi je ovo citati ... lijepe vijeti drago mi je zbog tebe pozdrav :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2013 at 17:02
Bravo i meni je drago ovo procitati:))
Samo tako polako dalje i rezultati ce sigurno doci
Back to Top
Mala_g1512 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mala_g1512 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2013 at 20:41
Hvala ljudi! I meni je drago... S time da jos samu sebe tjeram na trening ali sa manje otpora nego inace :)) napisem vam sve kroz koji dan nema frkee!! :)
Back to Top
Mala_g1512 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mala_g1512 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 01:04
Ljudiiiiiiiiii evo mene sa pitanjem: narucila bi si onaj whey gold standard, pa me zanima kako to ubaciti u prehranu, dal da to pijem prije ili poslje treninga, dal da ga smiksam za dorucak... treba mi mala pomoc jer si radim jelovnik pa bi mi dobro dosla :) hvalaaaa
Back to Top
Mala_g1512 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mala_g1512 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 01:05
s time da treniram 3x tjedno po sat vremena, ali sam od veceras krenula i sa hodanjem sat vremena (i tako cu svaki dan)...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 09:14
najbolje ga popij (jednu mjericu) sa bananom odmah poslije vjezbanja. takoder ga mozes stavljati u dorucak, npr. zobene+ voda (u mikrovalnu na 30 sec), + mjerica wheya + voce- divna kombinacija što se tice hodanja, bravo moj savjet, kreni od 30 min na dan pa povecavaj kroz tjedne, i mozes krenit 2 puta tj pa onda povecavati
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
Mala_g1512 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mala_g1512 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 02:07
Eto mene danas... Ujutro sam si skuhala dva jaja i njih na poslu pojela, skupa sa pomidorom (na zalost to je ono sto sam ujutro stigla odraditi prije posla), za rucak sam si narucila salatu sa piletinom, i pretacem se vodom, nego kupila sam si sipku za zgibove, vijacu i prostirku danas, tako da sam vecerasnje hodanje zamjenila  trbusnjacima i vijacom...idem polako, nego sto se prehrane tice, danas je bila oskudna ali od kada sam pocela jesti napokon se nesto desava u mom trbuhu :) Vaga pokazuje 70,8kg danas i to mi je drago izgleda da sam se rijesila viska vode. Citam malo blogove pa upijam sta mogu. Uglavnom, po izracunima trebam unositi dnevno 2333kcal, buduci da sam ujutro uvijek na knapu s vremenom svakako bi whey voljela u dorucak ubaciti, bademe strasno volim pa bi u meduobroku kombinirala bademe i jabuku, a o posnom siru da i ne pricam :) Predvecer cu sutra napisati sto sam kroz dan pojela i plan za ponedeljak... 
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 16:55
Super
Možeš whey i u dorucku naravno (meni uz zobene bude mljac:))još ubacim i neko voce i odlicno.
I nakon treninga kako ti je Avangarde rekla whey + banana
i ovi medjuobroci su ti dobar plan voce + bademi i posni + bademi

Cekamo izvještaj:))
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.