New Posts New Posts RSS Feed - Hello :-)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Hello :-)

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 14:09
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 14:26
Dobro nam dosla :)

otkuda si?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Antonia Kyara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Antonia Kyara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 23:02
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Dobro nam dosla :)

otkuda si?
Split Big smile
Back to Top
Antonia Kyara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Antonia Kyara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2013 at 20:18
Evo mene opet, molila bih nekoga ko se stvarno razumi da mi pomognee i rece koji mi je trening najbolji za mršavit posebice u nogama? Mislim koji program ( insanity, full body workaout, tae bo, cross fit ) jeli išta od navedenog ? Disapprove Hvala unaprijed
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2013 at 21:09
Najbolja vježba po me ni je deficit...Ako baš želiš mršaviti vjeruj mi nema boljega :)

Gledaj...Prvi korak koji moraš napraviti je da papaš manje nego što trošiš...bilo koja dodana aktivnost ti može poboljšati ucinak...sve zavisi u kakvom si deficitu...

Ne postoji najbolji program...Najbolji program je onak koji tebi kazuje najbolje rezultate...

A sada hoceš li dizati utege...ili raditi insainity..to je tvoj izbor...bitno je da se baviš necime :)

Ne postoji posebno mjesto gdje ceš mršaviti...genetika odredjuje to :)

Ali postoji intezivan rad..aktivnost i dobra prehrana da sve bude na svom mjestu :)

A ako hoceš noge raditi..znaš i sama cucnjevi iskoraci skokovi...svacega zaista ima...malo pronjuškaj ovdje o prehrani treninzima veliki pozdrav! :)


Edited by mettasttaza - 02 Listopad 2013 at 21:09
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Antonia Kyara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Antonia Kyara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2013 at 21:15
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Najbolja vježba po me ni je deficit...Ako baš želiš mršaviti vjeruj mi nema boljega :)

Gledaj...Prvi korak koji moraš napraviti je da papaš manje nego što trošiš...bilo koja dodana aktivnost ti može poboljšati ucinak...sve zavisi u kakvom si deficitu...

Ne postoji najbolji program...Najbolji program je onak koji tebi kazuje najbolje rezultate...

A sada hoceš li dizati utege...ili raditi insainity..to je tvoj izbor...bitno je da se baviš necime :)

Ne postoji posebno mjesto gdje ceš mršaviti...genetika odredjuje to :)

Ali postoji intezivan rad..aktivnost i dobra prehrana da sve bude na svom mjestu :)

A ako hoceš noge raditi..znaš i sama cucnjevi iskoraci skokovi...svacega zaista ima...malo pronjuškaj ovdje o prehrani treninzima veliki pozdrav! :)
Hvala ti puno Big smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 01:11
Nadam se da si razumila :) javi se ako zapneš negdje :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Antonia Kyara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Antonia Kyara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2013 at 01:23
Jesam jesam, hvala. malo sam guglala, malo sam istraživala ovdje po formu... ako bude pitanja javim se :-)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2013 at 01:34
Odlicno super! Što više sama trudiš se i uciš isprobavaš...to ceš više znati o sebi..o tijelu kako što ti organizam traži...kako dijeluje...super stvarno vidim da si snalažljiva i trudiš se Thumbs Up
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2013 at 11:52
ovaj video kaj je postan - taj jedan pokreta se radi pola sata? meni je malo premonotono :/
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
Antonia Kyara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Antonia Kyara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2013 at 22:38
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Odlicno super! Što više sama trudiš se i uciš isprobavaš...to ceš više znati o sebi..o tijelu kako što ti organizam traži...kako dijeluje...super stvarno vidim da si snalažljiva i trudiš se Thumbs Up
Definitivno je najbolja stvar što sam te poslušala za kalorijski deficit najbolji je i najzdraviji od bilo kakve dijete Embarrassed tenksiccc
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2013 at 01:30
Originally posted by Antonia Kyara Antonia Kyara wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Odlicno super! Što više sama trudiš se i uciš isprobavaš...to ceš više znati o sebi..o tijelu kako što ti organizam traži...kako dijeluje...super stvarno vidim da si snalažljiva i trudiš se Thumbs Up
Definitivno je najbolja stvar što sam te poslušala za kalorijski deficit najbolji je i najzdraviji od bilo kakve dijete Embarrassed tenksiccc

Nema problema :) Javi se cešce dijeli rezultate sa nama..lijepi pozdrav i hvala tebi na slušanju :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Antonia Kyara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Antonia Kyara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2013 at 01:44
Za sada ide odlicno, šta je najbolje od svega nekako sam naucila biti strpljiva i ne ocekujem rezultate preko noci ( to mi je uvik bila greška jer bi se brzo razocarala i odustala :( hahah )
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2013 at 01:53
Tako ceš ih najbrže i ostvariti :) Svaka cast draga ...baš mi je drago da si se snašla i da uživaš u progresiji evo jedan veliki palac gore Thumbs Up
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Antonia Kyara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Antonia Kyara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2013 at 13:34
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Tako ceš ih najbrže i ostvariti :) Svaka cast draga ...baš mi je drago da si se snašla i da uživaš u progresiji evo jedan veliki palac gore Thumbs Up
hvalaaa još jednomHug
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.