New Posts New Posts RSS Feed - Hello :-)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Hello :-)

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Antonia Kyara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Antonia Kyara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Hello :-)
    Posted: 06 Kolovoz 2013 at 02:50
Lijep pozdrav svima, nova sam ovdje i moram priznati da sam oduševljena ovom stranicom. Pa evo ovako da se predstavim zovem se Antonia, imam 19 god. Šta se tice visine i težine visoka sam 167 (168cm) i teška otprilike 65 kg... Par mjeseci sam išla u teretanu, zatim 2 godine treniram tae bo, u kombinaciji s full body workoutom ( te i insanity), trenutno sam u pauzi zbog ljeta... Masu puta sam pazila što jedem znaci jela samo niskokaloricnu hranu ( posni sir, riba, piletina, puretina, zobene pahuljice) ali nikad baš nisam uspila smršaviti onoliko koliko ja zapravo ocu. Možda je razlog što ja želim vidjeti rezultate odmah pa se razocaram i odustanem :P zbog toga sam se i registrirala ovdje jer kako vidim vi puno znate o treninzima, pravilnom nacinu prehrane i nadam se da ce te mi pomoc da uspijem doci na željenu težinu i najveca mi je želja da izgubim dosta u nogama i ako mi možete pomoci i reci koji su treninzi, vježbe najbolje za to. 
Unaprijed vam zahvaljujem, i nadam se da cemo se ugodno družiti ovdje :-)
Pusaaaaa Embarrassed


Edited by Antonia Kyara - 06 Kolovoz 2013 at 02:54
Back to Top
GAZDA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GAZDA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 07:55
Bok i dobrodošla, nadam se da ceš nešto korisno nauciti ovdje!
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 08:37
Dobrodosla :) 

Slobodno pitaj ako te sta zanima 
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 09:22
Dobrodošla.
I evo usputno pitanje, primjecujem da je više od 50posto žena tu na forumu opterecno sa tim bedrima i nogama, zašto pobogu?
Kako da smršaviš noge, eh...cardio, bicikla, utezi, tako da ojacaju a nestane masnoca, jedini po meni pravilni nacin :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 09:36
Dobro došla draga! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 12:02
Lijepi pozdrav i tebi i dobro nam došla

što se tice pitanja white ti je odgovorio nema vježbi za mršavljenje pojedinog dijela tijela (ide ili sve ili ništa, a neke stvari nam teže idu ovisno o genetici)
možeš probati ovaj program https://www.fitness.com.hr/mrsavljenje/savjeti/Izgubite-5kg-masti-u-5-tjedana.aspx
Back to Top
Antonia Kyara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Antonia Kyara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 12:26
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Dobrodošla.
I evo usputno pitanje, primjecujem da je više od 50posto žena tu na forumu opterecno sa tim bedrima i nogama, zašto pobogu?
Kako da smršaviš noge, eh...cardio, bicikla, utezi, tako da ojacaju a nestane masnoca, jedini po meni pravilni nacin :)

A eto previše gledamo one umjetne lutkice iz hollywooda pa utjecu na nas ( najvjerovatnije LOLLOL)
Ma eto ja genetski imam jako zahvalan trbuh, tanki strukic.... pa naspram toga noge su mi jace mislim možda se to toliko nevidi, ali ja to imam u glavi i to mi mira neda 

P.S. Hvala svima na ugodnoj dobrodošlici Thumbs UpApprove
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 13:11
Tocno tako, umjetne :)

Zato ako ti treniraš i imaš jaca bedra radi sporta to je super stvar ;)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 13:42
cucnjevi, cucnjevi, cucnjevi i onda još malo cucnjeva malo karikiram, ali sve vrste cucnja i iskoraka kao i izolacijskih vježbi za noge i guzu su pravi put
dobrodošla i sretno
cookies are for pussies
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 13:46

Ovo plus kad dodješ u sredinu možeš cucnut. Ovo 30minuta i to je to :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 13:48
ja radim slicno s 20 kg opterecenja
cookies are for pussies
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 13:53
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

ja radim slicno s 20 kg opterecenja

Staviš prsluk 15kg, plus utege od 4kg na noge i da vidiš nakon pol sata kada ti dupe otpadne.
Još kad bi ti rekao cucni ili napravi skok-udarac nakon 10tak minuta bi me poslala u 3 lijepe :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 13:54
pa šta? meni je dopušteno psovat u gymu, štoviše poželjno
cookies are for pussies
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 14:05
Ok, dao bog jednom da ti odvodim tih pol ure :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 14:06
pa prvo te psujem onda zajedno na klopu i sve je opet u homeostazi
cookies are for pussies
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 14:07
It's a deal :D
Just bring your waaaataaa and trenerka :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.