New Posts New Posts RSS Feed - Hello
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Hello

 Post Reply Post Reply
Author
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Hello
    Posted: 18 Lipanj 2010 at 15:35
Evo i mene...portal dugo pratim...i cesto sam se mislila uclaniti na forum ali me bilo stid.. Da stid..jer znam da bih vam se javila s svojim problemom a to je prevelika zelja za gubitkom kg..koja uvijek rezultira odustajanjem...
Ali here Im ..on the road again:).. ali ovaj put ne odustajem...Nadam se da cete mi vi biti velika podrska u mojoj borbi do cilja...Btw.forum je mrakk...
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2010 at 15:48
Welcome, ovaj put ne odustaj! citaj FAQ i tu pitaj što te zanima (ovo je samo tvoja tema ), reci nam malo više o stanju, ciljevima, prehrani i treningu, a mi cemo ti pokušati pomoci!
Strong is the new skinny.
Back to Top
BorG View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BorG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2010 at 16:16

 Dobro dosla nam alemaa, vazno je da si odlucila i nemoj odustajat bez obzira na bilo sta... Sam sam prosao trnovit put do uspjeha, pa ukoliko ti treba savjeta, slobodno zovi

I samo naprijed, vjeruj mi, mozes ti to

Train Smart. Eat Right. Sleep 10 Hours a Day.
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2010 at 16:26
Chaxy, BorG veliko hvala na ovakim rijecima...
Sto se tice mene, i mom stanju...odakle da krenem, ma najbolje od pocetka
Cilj je -š5kg do 20kg, prehrana je uzasno neredovna..a to je sve opet zbog posla koji radim, radno vrijeme š0-ššh, vecina vremena je u zatvorenom prostoru i za kompom. Inace sam uvijek bila sklona ka visku kg, ali i kada sam bila u srednjoj skoli uvijek sam pazila sto jedem, i redovno trcala, pila puno vode i to je bilo ok..i onim kriznim-LUDIM pubertetskim godinama je cak bilo tragova bulimije i anorexie al to je zavresna prica.
Kuci imam sobno biciklo, i par spravica kao sto je Leg Magic i sl. bruku tzv. cudotvorinih krema za mrsavljenje, smanjivanje cm, ali nista...samo bacanje para. Tako da mi i sada ostaje sto se tice treninga jedina opcija vjezbanje doma, trcanje, i biciklo..sto je od toga najbolje ne znam...recite mi vi..
BorG..ponudio si se..sto bi rekli Nadrealisti,zaiskali ste eto vam ga...mislim da imam puno pitanja za tebe..kako sta, koliko..



Edited by alemaa
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2010 at 19:24
alemaa

Na pocetku ostavi se prvog izgovora za neredovitu prehranu - posla U zatvorenom si prostoru, za kompom i mislim da možeš pronaci par rupica za normalne obroke, ne? :)

Trcanje (iako je bolje brzo hodanje zasad), bicikla, hodanje...sve je dobro, just move! :)

Moraš se prvo dogovorit sama sa sobom. Kažeš da imaš preveliku želju za mršavljenjem...a onda kažeš da odustaneš brzo - je li to uistinu onda prevelika želja? Posloži prioritete!

Na pocetku, bilo bi dobro vidjet sadašnji jelovnik, može?


Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 09:26
Kupila sam zobene pahuljice...i njih cu sada mjesto onih crnih kifli...eh sad mi preostaje rucak...sta ??
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 09:41
  welcome Almaaa..... bitno je da si se pokrenula...sad se dogovori sa sobom...postavi si kratkorocnije ciljeve ...nikad nije dobro staviti tako dugorocan cilj...lakše je korak po korak...jer te više motivira.... sad ja ti malo pametujem..ali prošla sam taj put....tako da...uci na greškama..jer ja nisam

 A što se rucka tice..cemo u tvojoj temi... ovo ovjde je ipak predstavljanje
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 10:05
Dalila draga..ne pametujes...hvala ti za svaku ovu rijec..fakat znaci...kratkorocniji cilj...reci sve sto mislis da bi ti kako bi..jer ti si sve prosla i znas kako to ide...
Moja tema...sorry gdje je? Nova sam..pa se jos uvijek malo snalazim...ljUACC
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 10:14
  Otvori...ili u dijete ili prehrana? Pa ono u cemu želiš savjete si postaviš temu....i onda ti tamo možemo davati savjete ili "ispravljati" di griješiš.... Jer tako ce ti biti puno lakše pratiti nego da svagdje pitaš nešto... I procitaj si FAQ, tu ceš vec puno informacija koje te zanimaju dobiti.....
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.