New Posts New Posts RSS Feed - HardStyle - prijava za natjecanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

HardStyle - prijava za natjecanje

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 12:55
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Ovo je osvrt na Hardstyle-a. Zaista. Osvrt. LOL

 i to je ono zbog cega sam forsao da se na ovom natjecanju spoje treneri i kandidati iz istih mjesta - bolji nadzor i face to face odnos.



E, to je ono što meni sa Tinom fali. Drukcije je totalno...ako ništa drugo, bar nekako na svoje oci vidiš taj napredak (ili nazadak :)) jer ovako preko slika to nije to...stani malo drukcije, promijeni kut i vec je drukcija prica.

Al dobro, dajemo sve od sebe pa šta bude Smile

e baš to, znam da sam na zadnjem natjecanju imao isto dvoje kandidata koje sam pratio isto preko fotki i javljanja, ali nije to to. Ovako imam priliku bolje pojasniti upute, i naravno pratiti napredak Wink
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 13:44
Ma ne možeš ne, ne kako bi trebalo....evo ja bi sad recimo rado Tini jednu motivirajucu klepila da mi se vrati na staro, a ne mogu, mogu jedino živcano tipkat LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 13:51
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Ma ne možeš ne, ne kako bi trebalo....evo ja bi sad recimo rado Tini jednu motivirajucu klepila da mi se vrati na staro, a ne mogu, mogu jedino živcano tipkat LOL

oho upravo smo posvjedocili gymkinoj nasilnoj strani LOLLOL
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 14:28
LOLLOL

mislim da ce od sada Tina pisati "Ja, mein Fuhrer!" Tongue
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 14:52
a jeste ludi LOL

Nije ne, samo imamo mali pad motivacije ali ništa što Gymka ne može sredit svojim filozofijama Big smile


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 12:25
HardStyle, kuc kuc? Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
HardStyle View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HardStyle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 20:10
Opet ja :S ispricavam se al stvarno nisam nikako u mogucnosti slikat se i napisat osvrt je da mi trebo mozda 5 min za to al i tih 5 min mi je previse... imam previse za uciti sad mi se naslagalo a bas da me salju prof. na popravni nebi bas volio cjelo ce mi ljeto unistit i sve... Oprostite :(
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2012 at 08:08
HardStyle, vrijeme koje si utrošio pišuci ovo, mogao si utrošit na kratki izvještaj Wink, a da vec 4 dana nemaš par minutica za uslikat se od tog silnog ucenja i još par za stavit slicice....e tu me ne možeš farbat, i ja sam prošla škole, znaš LOL

Žuti karton Evil Smile

Cekam slike Tongue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
HardStyle View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HardStyle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2012 at 12:34
Evo i mene napokon… Meni je tako žao I svima se ispricavam svim natjecateljima, Gymka strasno mi je žao sto tako kasnim a najvece isprike šaljem Thornu, šefe jako mi je žao sto se nisam javljao, 2 tjedna nisam trenirao:/ morao sam uciti za matematiku I da se pohvalim prošao sam matematika još imamo latinski I gotov sam. Nadam se da ce te mi kandidati, voditelji , treneri, Thorn oprostiti sto nisam bio aktivan I to dugo dugo…Zadnje kilaze sa treninga su bile :

bench 90kg
mrtvo 105kg
cucanj 85kg

Sto se tice pomaka I nisam zadovoljan I nemogu biti jer 2 tjedna nerada je nista ali evo I slike pa cete sami vidjeti a I mjere su tu…

Prsa-102 (+3)
Ruke- 33 (+2)
Struk- 83 (+1)
But- 60 (+2)
List- 44 (+1)

Evo slike :







Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2012 at 14:28
Šta cu ja s tobom, ha? Smile Taman sam mislila graknut danas opet. Mislim da vece isprike duguješ treneru, da,da.. Wink Ne znam što ti rec iskreno jer ne znam da li mogu vjerovat da u ovih 2 tjedna nisi imao sat vremena za odradit trening i malo razbistrit glavu...vjerojatno si imao neke pauze od ucenja, a sad što si radio za to vrijeme, u to ne ulazim :) A još ako se uopce nisi ni cuo sa Thornom....hmmm... Ermm Zbog slicne situacije nam je Brunhilda otpala iz natjecanja...

Gle, meni je cilj da su svi kandidati na istom, izjednaceni. Pazi, svi ovdje imaju posla, neki više, neki manje, ali vecina ima ubitacan tempo, kako kandidati tako i treneri. Evo, npr. moja hakuna je u poslu preko glave...i opet uspijeva naci vremena za trening, za javljanje meni, za javljanje ovdje na vrijeme....kužiš? Znaci može se! A ako ceš ti radje tog malo slobodnog vremena utrošit na nešto drugo....hmmm možeš, tvoj izbor ali...ali onda to nije to.

Ja cu ispriku uvažit za ovaj put, vidjet cemo da li ce i šef Thorn Tongue ali, kao što sam rekla, imaš žuti karton, a znaš i sam kako vec ide ta prica sa kartonima, ne? Wink

Ajde, ajde, radiš ovo za sebe!
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2012 at 06:27
?

...i dalje se uci 0-24? Tongue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
HardStyle View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HardStyle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2012 at 15:06
Gymka prosao sam bez popravnog:D uspio sam:) hh al mislim da ce se atjecanje nastaviti bez mene jer nije uredu prema ostalima sto su bili aktivni i postali sve na vrijeme pa mislim da nie u redu i da se trebam povuc s natjecanja ali naravno ne odustajem od vjezbanja :)
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2012 at 17:59
Ako si izgurao do sada uz sve obveze i uspio napredovati, nemoj sad pred kraj odustati.
Škola je završila, nemaš popravnog pa ceš imati i više vremena.
Uslikaj se, postavi slike a ne odmah ovako dramticno. LOL
Još stigneš, ima još dva tjedna.
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2012 at 18:34
Hajde TvrdiStilu ne odustaj sad!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2012 at 06:19
Najprije, cestitam što si se izvukao iz popravnog Thumbs Up Big smile A onda....zašto tako lako odustaješ? Trebao si samo malo vremena odvojit, dala sam ti priliku, ne....samo je malo truda bilo potrebno, to znaš i sam Wink Ali ocito nisi imao dovoljno volje jer biš se ipak malo više potrudio jelda, bez obzira na sve....tako da, što ti reci - uvažavam tvoj izbor i nadam se da ceš bez obzira na natjecanje, pronaci daljnju motivaciju za treninge i sve s time vezano, nikad ne odustaj cim prve prepreke naidju, samo savjet Wink

Pozdrav!
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.