New Posts New Posts RSS Feed - HardStyle - prijava za natjecanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

HardStyle - prijava za natjecanje

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
HardStyle View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HardStyle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: HardStyle - prijava za natjecanje
    Posted: 25 Travanj 2012 at 09:35
Pozdrav svima :)

Pa evo pocelo je jos jedno natjecanje nakon nekog vremena:)

Evo nesto o meni : pa ovako hmm neznam di da pocnem al evo idem ispocetka sve:) Zovem se Ivan, imam 16 godina, dolazim is Osijeka i pohadjam srednju skolu. Oduvijek volim vjezbati, baviti se nekim sportom. Moje vjezbanje pocelo je u 7 razredu osnovne skole ali to je bilo vise kao rekreativno da se ne zapustim tako da sam vjezbao kod kuce sto sam mogao raditi sklekove, trbusnjake, zgibove, cucnjeve …Prvi put sam se susreo sa teretanom i utezima kada sam krenio u srednju skolu sto i nije tako davno – 7 mjeseci.. Prvi odlazak u teretanu mi je bio najgori. Kasnije sam zavolio i sada obozavam odlaziti.

Mogu jos reci da imam iskustva sa vjezbama tako da mi nece biti potrebno puno toga objasnjavati bar se nadam haha :D Sto se tice prehrane mislim da je polako sredujem jos moram skontati kombinacije za skolu jer nemam bas nekakav izbor kada sam u skoli..



Visok sam 180cm i mam 79 kg. Vaganje i mjerenje je bilo prije dva dana na sistematskom:)

Evo i mjere :

Prsa - 97
Biceps - 29
Struk - 82











Volio bih da me Thorn vodi :)

Eto i za kraj zelim svim natjecateljima i natjecateljicama pozeljeti puno srece u ovom natjecanju :D


Edited by HardStyle - 25 Travanj 2012 at 09:47
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 17:21
Super HardStyle, sve štima, i ja tebi želim puno srece Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
HardStyle View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HardStyle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 22:41
Hvala hvala :D
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 23:33
Ivane sretno!
Nadam se da ceš biti u našem osjeckom timu da Thorn ima bar jednog svoga. LOL
Back to Top
HardStyle View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HardStyle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 23:36
OSka hvala i takodjer sretno :D i da i ja se nadam da cemo biti u istom timu :)
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2012 at 11:38
Da malo dignemo temu iz prašine.

Konacno upoznao i hardstyle-a, ovako na prvu, definitivno potencijal za ovo natjecanje, posebno upadaju u oci prilicno jake noge.

S obzirom kakav ce trening raditi mislim da ce mu se neke vježbe zgaditi, ali šta se mora se mora Big smile

Takodjer motiviran decko, spreman na rad, sluša šefa i to ce bit sasvim ok!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 01:19
HardStyle.....i tebe cekamo Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
HardStyle View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HardStyle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2012 at 15:41
Evo i mene napokon, ispricavam se sto kasnim ali nisam mogao nikako tehnicki problemi hh:D

Pa ovako:
Prvi tjedan bio je dosta zanimljiv:D Thorna sam upoznao drugi dan nakon pocetka natjecanja. Prvo smo krenuli sa prehranom. Dao mi je par savjeta kada sam u skoli sta da si napravim za jesti , dobar dorucak , vecera i prije i poslije treninga sta bih trebao jesti.. E onda smo dosli do treninga, promjenio je cjeli plan moga treninga nisam nikada tako radio ali se vidi napredak sa 45kg na benchu sam dosao do 60, mrtvo dizanje sto nisam nikada prije radio radim sa 65kg sada sto sam prezadovoljan i cucnjevi sam dospio do kilaze od 65 kg dok sam napocetku radio sa 40 kg max..
Sa Thornom sam prezadovljan, nema kod njega zajeb. nego samo rad rad rad sto mi se strasno svida :D

To je za sada to :D

POZ!
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2012 at 16:40
Dobre težine Thumbs Up
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
HardStyle View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HardStyle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2012 at 21:26
bome za pocetak u ovih tjedan dana sam super zadovoljan :D
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2012 at 21:27
Super Ivane.
Kad Thorn završi s nama možemo honorarno raditi u Lozicu.
Što ne uspije odnijeti njihov kamion-pauk ja i ti cemo rucno. LOL
Originally posted by HardStyle HardStyle wrote:

Sa Thornom sam prezadovljan, nema kod njega zajeb. nego samo rad rad rad sto mi se strasno svida

Hmmmm! Vidim da i ti misliš da se ne može pricati i raditi.
Pa što je vama dvojici?? LOL



Edited by OSka - 14 Svibanj 2012 at 21:28
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2012 at 22:45
Muski i multitasking, stara prica



Salim se, i meni je bolje kad sam koncentrirana samo na vjezbu i nema 100ljudi oko mene... ma da nije lose imat snagatora pri ruci dok si nemres sama dici uteg za cucanj na precku
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2012 at 23:48
Pricanje je za kavu i izlaske, na treningu se trenira TongueLOL
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2012 at 09:40
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Pricanje je za kavu i izlaske, na treningu se trenira TongueLOL

Ma i prica se u pauzama ...a nekad i dok radiš :P To što ti to ne možeš...tko ti kriv :P
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2012 at 15:49
Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Pricanje je za kavu i izlaske, na treningu se trenira TongueLOL

Ma i prica se u pauzama ...a nekad i dok radiš :P To što ti to ne možeš...tko ti kriv :P

da manje pricaš išle bi te kilaže na gore TongueLOL

Back to Top
HardStyle View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HardStyle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 15:37

Evo i mojih slika i mjera.. Nazalost vaga mi se pokidala pa cu se izvagati kod lege pa cu vam staviti kasnije:)
Pa u ova dva tjedna sam promjenio dosta toga izbacio grickalice, cokolade, kolace uveo novi režim prehrane, uveo 5-6 obroka, uveo posve nove treninge i tak svega po malo:D...Mogu reci da sam zadovoljan s ova 2 tjedna..

Stare mjere: -Prsa - 97                    Nove mjere: -Prsa - 98 ( +1 )
                    Biceps - 29                                    Biceps - 31( +2)
                    Struk - 82                                       Struk - 82
                                                                          But- 58
                                                                          List-43

Slikice :)


  
     
    



Edited by HardStyle - 17 Svibanj 2012 at 16:36
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.