New Posts New Posts RSS Feed - hakuna-matata: preko trnja do zvijezda
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

hakuna-matata: preko trnja do zvijezda

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
hakuna-matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakuna-matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2012 at 11:59
Hehe, znaci decko je dobro odradio svoj posao. 

Meni su se danas fino upalili neki misici koji su do sad bili postedjeni. 

Bas mi se svidja ovakav trening i jedva cekam kad cu poceti povecavati kilaze. 

Da ne govorim o tome kako jedva cekam kad cu poceti vidjeti rezultate. 
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2012 at 00:09
Smile

Povecavat cemo, bez brige - sa mnom ni ne možeš drukcije Wink





"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 20:17
hakunica ima dobru ispricnicu za izvješce, odradit ce to veceras ako stigne, da ne mislite da ju štedim Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
hakuna-matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakuna-matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 22:09
Eto me. Ociju dvaju krvavih zalazaka sunca od manjka sna odradjujem svoje obaveze sa dan zakasnjenja. 

Ispricavam se sto ste me morali cekati, ali obzirom da mi je ovo sto sam radila bilo dosta bitno za doktorat u buducnosti, nisam bas mogla izbjeci. 

Dakle, moje izvjesce...

Uvela sam novi modni dodatak u svoj stil odjevanja: remen. 
Zgodan je to i funkcionalan detalj koji svaku kombinaciju pretvara u nesto novo i zanimljivo, a moje hlace drzi ondje gdje bi trebale biti, umjesto da mi padnu na gleznjeve. 

Treninzi mi se zaostravaju i mijenjaju. 
Uvodimo i malo drugaciji raspored svega toga.

Prehrana se takodjer po malo mijenja, no ovaj noviji rezim mi iznimno pase. 

Eto, toliko od mene za sada. Necu pisati traktate, prije svega jer ne mogu gledati vise. 
A, i bilo bi dobro da idem spavati obzirom da se sutra rano dizem, kako bih u 9 kad se teretana otvori mogla odraditi trening. 

Sve vas puno voli i pozdravlja hakuna-matata. 
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 09:27
Hakunica moja napreduje Star

Malo smo promijenile trening i napokon pocele testirati mogucnosti i probijati granice Smile To je ono što je hakuna cekala i tražila i nadam se da se vec pomalo osjeca da izlazi iz, kako ona kaže, kiddy lige LOL Još mi imamo posla, nisam odmah htjela juriti u neke stvari dok ne prodjemo osnove i ne naviknemo tijelo na odredjene pokrete.

Nadam se da je hakuna zadovoljna sa mnom jer ja jesam s njom Smile Ovaj tjedan se nismo uspjele pogoditi nažalost na treningu i baš mi je krivo radi toga ali nadoknadit cemo sve to jer od sada krecemo žestoko Evil Smile Promjene vidimo i jedna i druga, jedne trapke možemo bacit Star Danas cemo vidjet što ce slicice reci, kao i brojcice ali kako god bilo meni je bitno da se ona osjeca super i da na sebi vidi promjene, odnosno da ide u pravom smjeru.

Sa prehranom ne kompliciramo puno, ja sam se još od pocetka fokusirala na kontrolu inzulina, odnosno na uravnotežavanje nutrijenata. Brdo povrca je pod must, sa nešto malo voca i mahunarki i to nam je glavni izvor UH-a, dok smo one škrobne svele na minimum, odnosno u termine kada su tijelu najpotrebniji. Hakuna nije gladna, nije joj teško jesti tako, sama slaže svoje jelovnike i što se toga tice, tu sve ide kako treba! Stvarno je predana 100% ovome što radimo i hvala joj na tome jer je neizmjerno lakše raditi tako - mogu biti sigurna da radi sve kako smo se dogovorile, u ocima joj se vidi Big smile

Možda joj jedino fali malo taj jedan pozitivan rage na treningu, nekad mi je malo premirna Big smile ali i to ce doci kada se šipka pocne savijati LOL

Bravo curo, I'm so proud of you Hug
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
hakuna-matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakuna-matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 10:30
Ne mogu vam reci koliko se ispricavam. 

Nije izlika, ali ja sam zaboravila. Cijeli dan u gunguli razmisljam kako moram staviti slike na vecer i onda zaboravim. Krenula sam uciti za danasnji kolokvij i skroz smetnula s uma. 

Mjere

Struk 83 cm ukupno -7 cm
Bedro 60 cm ukupno -3 cm
Potkoljenica 38 cm ukupno -2 cm
Nadlaktica 27 cm ukupno -3 cm




Edited by hakuna-matata - 31 Svibanj 2012 at 10:31
Back to Top
hakuna-matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakuna-matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 10:36







Edited by hakuna-matata - 31 Svibanj 2012 at 10:40
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 10:41
Clap bravooo... odlicno izgledaš!!!
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 10:54
Topi se sve, super!!!! Clap
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 11:13
Gle trbuha! NEMA! Svaka cast, centimetri su super!!!
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 11:24
Star

Znala sam da si mi u knjigama jucer pa te nisam htjela davit, sad sam došla provjerit da li treba cimnut Wink Još 4 cm u struku? Damn! Clap I noge su krenule Party Super, super! I mogu vam reci da se zaista vidi promjena, pocevši od lica na dalje - a još 5 tjedana je pred nama, i to još pooštrenog režima Tongue....svaka cast, ponavljam - I'm proud of you! Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
hakuna-matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakuna-matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 11:30
Ma cijelo vrijeme razmisljam: "moram staviti slike, moram staviti slike". I onda zaboravim. 

I jutros se probudim sva u panici jer sam u snu skuzila da ih nisam stavila. 

Moram sad ici na kolokvij, pa na posao i nece me biti do na vecer, ali mogla bih staviti usporedbu starih i novih hlaca. Cisto da se vidi o cemu tocno pricamo. Tongue

Ali, draga moja Gymka, nista to ne bi islo da nije bilo tebe. Hug

Edit: Radi! Nema zabusavanja na poslu!


Edited by hakuna-matata - 31 Svibanj 2012 at 11:31
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 11:47
LOL E, tako me štede ovdje da sam na forumu više nego ikad LOL Ili mi je nos u knjizi ili oko na monitoru, tipkam 100 na sat, a nikome nije jasno što Big smile Nema, nece nitko izbrisat Gymku iz mene :)))

Joooj u snu si skužila i probudila se u panici, koja je to briga i odgovornost ClapBig smile Ma sjetila bih te ja jucer da nije bio kolokvij u pitanju...al kad je tako, dan manje više ne igra veliku ulogu!

E stavi tu usporedbu, molim te! Smile

Hug ....da nije bilo NAS, badava teorija ako ju nema tko provest u praksu Wink Uostalom, vec si i ušla u cijelu pricu sa dobrim navikama! Sad cemo mi rasturit ovih zadnjih mjesec dana Handshake
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 12:16
Svaka cast!!!! Nemam rijeci Clap
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 13:18
sve bolje i bolje, na jesen si bombon Clap

Edited by jeulz - 31 Svibanj 2012 at 13:19
Back to Top
hakuna-matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakuna-matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 20:08
Moj kratki osvrt - zbilja nemam snage za vise. 

Trenutno sam u velikoj guzvi izmedju zavrsnih kolokvija na faksu i posla koji se ozbiljno zahuktao. 

U tako urnebesnom tempu dajem sve od sebe ne zabusavati s treninzima (iako, Gymka moze potvrditi, danas sam trening jedva odradila). 

Rezultati i moja fenomenalna trenerica su ono sto mi u ovim kriznim trenucima daje snagu ne posustati. 

Srecom, nemam neke zelje za junkom, pa mi bar prehranu nije pretesko odrzavati na razini. 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.