New Posts New Posts RSS Feed - hakuna-matata: preko trnja do zvijezda
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

hakuna-matata: preko trnja do zvijezda

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 22:31
Definitivno se vidi na struku, super! Star
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
hakuna-matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakuna-matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 22:41
Hvala cure! 

Vas trud se isto itekako vidi. Ja zbilja mislim da ce biti vraski tesko odrediti pobjednika. 

Ono sto sam zaboravila napisati - meni se promjena dosta vidi u licu. Lice mi se na ocigled pretvara iz okruglastog, kakvo je ovih par godina, u ovalno, kakvo je bilo do tada. 

Mozda je radi toga u zivo dojam veci. 
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 22:50
Ma jednostavno ne zna fotic uhvatit svaki centimetar sala koji smo mi skenirale godinama i sad tocno znamo da ga vise NEMA LOL
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 23:00
Kolegice,vidim super ti ide.Jel mi se cini ili je otišlo nešto manje od 4 kg?
Uživaj u treninzima s Gymkom i za mene.Sjetite me se nekad dok trenirate da ja sama patim
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 23:50
Jeeeeiii, samo tako nastaviii :)
Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
hakuna-matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakuna-matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 09:06
Originally posted by Tina_07 Tina_07 wrote:

Kolegice,vidim super ti ide.Jel mi se cini ili je otišlo nešto manje od 4 kg?
Uživaj u treninzima s Gymkom i za mene.Sjetite me se nekad dok trenirate da ja sama patim

Cini ti se. Big smile

Otislo je nesto manje od 3. Mozda je glupa ona prva slika vage, pa se tesko vidi. 

Spomene Gymka tu i tamo kako ju ti spominjes na treninzima. 

Mozda si tu i u maloj prednosti. Ja moram bit kus. Nikad ne znam kad me moze cuti. LOL
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 09:40

LOL

O da,daa, uši su mi na sve strane Big smile Ne samo da cujem, ja i misli citam, ne možete mi pobjec koliko god daleko bile Evil Smile LOL

Ajajaj ovo je sve do sada bila laganica, imat ceš još vremena za grintanje, uživaj sad Tongue



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 09:55
Bravo curke ... Morat cu ja doc na neki trening :D
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 09:57
Big smile Nego što, znaš di smo! Wink

Samo daj dodji onda odradi nešto laganini, bacit ceš mi decke u ocaj tamo ako se uloviš šipke LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
hakuna-matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakuna-matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 15:33
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


LOL

O da,daa, uši su mi na sve strane Big smile Ne samo da cujem, ja i misli citam, ne možete mi pobjec koliko god daleko bile Evil Smile LOL

Ajajaj ovo je sve do sada bila laganica, imat ceš još vremena za grintanje, uživaj sad Tongue

 

Ja samo cekam kad ces pokazati svoju tamnu stranu. 
I bas joj se veselim. Malo mazohisticki od mene... LOL

No, ozbiljno, volim probijati vlastite granice i jedva cekam kad cu se maknuti s ovih treninga za pocetnike. 

Eh, i molim te nemoj Dalilu nagovarati da odradi lagani trening. 
Ja trebam motivaciju, a sto je bolje za to nego gledati sto sve cura moze napraviti. 
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 15:49
LOL Nema problema, baš mi je drago da si to rekla Big smile

Da ti pravo kažem, cisto me strah di su ti te granice jer koliko god mi povecavale, izraz lica je stalno isti Big smile Dok ja procijenim da ti je stvarno teško poklopit ce te nešto LOL Hehehe, još koji dan i gotova si sa baby fazom Clown

Ma joooj, kužiš ti što ce dalila napravit dolje ako krene po svom, koliko ce tu snova propast? LOL Ma taman su mi  decki tako lijepo sigurni u sebe da su jaki i to...ono, trude se ful...i sad da ih ovako poklopimo...baš nemaš srca  LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
hakuna-matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakuna-matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 16:02
Dakle, moram i izraz lica promijeniti kad vjezbam? LOL

Bez brige, kad mi je pretesko, ja ti kazem. 

Onaj izraz koji slozim je u glavnom jaka koncentracija. 

No, eto, covjek malo misli na sebe - kako bi mogao i dodatnu motivaciju pokupiti, i odmah ga se optuzi da nema srca. 
A, ako su ti nasi decki u teretani tako osjetljivi, Dalila, budi blaga prema njima. Tongue

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 21:11
Bravo Hakuna, ide to dolje, strukic samo tako!
Sve drugo ce pratit, ne sumnjam uopce!
LiveStrong
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2012 at 01:03
hakuna, znaš kako moj decko kaže? Ako mi se možeš nasmijat dok dižeš, vrijeme je za više Wink

Cuj, moraš znati da je u našem gymu i cura sa praznom šipkom cudo nevidjeno..a kamoli tek kad je na njoj 100 kg LOL

Inace, vidjet ceš ujutro...šta si tražila, to ceš dobit Evil Smile Tongue LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
hakuna-matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakuna-matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2012 at 21:33
Samo da zabrinutom forumskom pucanstvu javim da sam ziva. 

Gymkina tortura je prosla. 

I bila je super Big smile
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2012 at 01:17
Big smile

Zato si mene trebala vidjet popodne, ja sam prešla sve granice LOL Ja sam se danas ujutro malo iživila na hakuni s obzirom da je mene cekao dril od decka popodne - prvi put sam se dala vodit od pocetka do kraja treninga, bez prigovora i moram priznat da nikad bolji trening nisam odradila Smile

A hakuna....hakuna je buduca bencherica Star Inace, 3. cura u povijesti našeg gyma koja je radila bench, uz dalilu i mene - da,da....i još dugo cemo ostati jedine LOL

Super, super...iz treninga sve bolja i bolja, jedva cekam da pocnemo forsati sve više i više Clap
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.