New Posts New Posts RSS Feed - haj haj
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

haj haj

 Post Reply Post Reply
Author
ąkorpionka 2 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ąkorpionka 2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: haj haj
    Posted: 24 Srpanj 2010 at 23:38
  Imam 29 godina,visoka š75 i 74 kg izuzevši to što me muci tih š0 kg viška veci mi je problem što je to sve krivo raspoređeno,što napraviti kada ti je obujem struka š02 cm a bokova 90,probala sam smršaviti ali i sa 68 kg sam izgledala isto cak i gore jer mi je stražnjica bila ravna kao pegla a salo na srtuku ostalo i dalje.a uz to sve me muci i moje loše držanje,stvarno bih trabala savjet kaakve vježbe kombinirati da bi mi se salo na struku smanjilo i da bi popravila svoje držanje,dali da upišem neki crobik,razmišljala sam cak da si nađem i osobnog trenera da se to dovede u red jer ovako stvarno ne mogu dalje........
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2010 at 11:07
škorpionka, vjerojatno si smršavila na jedan malo krivi nacin pa je u tim kilama više manje otišla voda i glikogen, a ne ono što treba - masne naslage...pa je to izgledalo tako kako je.

Ocito si takve građe i trbuh ceš zadnji srediti ali to ne znaci da se ne može. Isto tako, kod mene je obrnuta situacija - plocice na trbuhu, a dupe i noge kaskaju :) Ali sam vidjela da ono što mi mislimo da je naša građa tijela, nije ni približno takva kad se skine sve ono nepotrebno..primjer su moji bokovi za koje sam uvijek mislila da su prirodno široki...a ono gle cuda....ravni Tako da..ne odustaj

Trebalo bi se kretati što više kako bi se potakla ta razgradnja masnih stanica, dakle bilo koji oblik kardio vježbi. crobik...zašto ne, ako ti se sviđa takav oblik tjelovježbe probaj prvo s time! Važno je da se osjecaš dobro dok treniraš jer ceš u protivnom brzo odustati. Ali i uz to kombiniraj što više kretanja (brzog hodanja, vožnje bicikle, laganog jogginga...). Isto tako, što misliš o teretani? Mislim da je rad s utezima jako dobra stvar za žene jer se tijelo oblikuje po želji, a i ubrzani metabolizam satima nakon treninga sigurno je jedan veliki pozitivan aspekt takvog treninga....što recimo nije slucaj kod crobnih vježbi koje kalorije troše samo dok ih obavljamo a kasnije se ta potrošnja ne nastavlja.

Dakle, kao i kod svih - puno crobnih aktivnosti, pravilno smišljen ancroban trening, dakle trening snage i naravno sređena prehrana - to je kombinacija koja ce uvijek dati efekt ako je se pridržavamo
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.