New Posts New Posts RSS Feed - guza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

guza

 Post Reply Post Reply
Author
AnaBolen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnaBolen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: guza
    Posted: 30 Kolovoz 2012 at 00:05
cao svima, evo ja imam jedno pitanje mozda je glupo ali zaista mi treba odgovor. 
u posljednjih par mjeseci sam bas smrsala od stresa pretpostavljam, dosta sam manje jela uglavnom bilo je nenamjerno. da vam ne duzim moja straznjica s kojom sam prije zaista zadovoljna bila, podignuta bla bla sve sve, jednostavno je 'splahnula' :( hahah vidim po hlacama da nije to to vise ://
jel mogu nekim vjezbama, trcanje teretana nemam pojma nekako da je vratim i dam joj oblik jer prirodno i genetski je ona tu :D ili mi je prezderavanje najbolje rjesenje???

nisam neki sportski tip odmah da kazem... nadam se da cete mi pomoci i da vam ovo nece biti samo smijesno, cure ce me bar razumjeti :D HVALA
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2012 at 08:09
Imas moj blog: najbolje vjezbe za straznjicu i loze pa probaj te vjezbe malo. Pozz
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.