New Posts New Posts RSS Feed - guza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

guza

 Post Reply Post Reply
Author
marijana View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marijana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: guza
    Posted: 29 Lipanj 2007 at 20:50

pozdrav svima. 

imam vazno pitanje i trebam hitno odgovor tj. pomoc.

koliko dugo trebam radit sve one "uspjesne " vjezbe za straznjicu da bi ona napokon dobila oblik i izgubila salo?

vjezbam vec dva mjeseca i nema nekog pomaka!!!  a svaki kg koji dobijem zalijepi se samo na tom dijelu! inace sam mrsava pa mi zato toliko smeta kad samo guza raste!  hvala!!!!!!!!



EDIT: Smanjen font i maknut bold

Edited by Zoki
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2007 at 13:45
pogledaj malo po naslovnici
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/vjezbe/Straznjica.aspx  ;


Edited by Lega
Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2007 at 04:04

Vjezbama tipa cucnjevi, iskorak, bla, bla...neces maknuti salo s guze. Ono sto je tebi ciniti je trcati, trcati i jos malo trcati. Uglavnom poanta je u cROBNIM vjezbama. Znaci nije samo trcanje nego brzo hodanje, bicikl, plivanje, rolanje, planinarenje...I jos kad uz to prehranu sredis...ode salo. Dobro dodju i gore spomenute vjezbe da jos malo sve ucvrtis. No...samo da znas da ne postoje vjezbe za ciljano skidanje sala sa nekog dijela tijela.

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2007 at 08:23
Originally posted by petra petra wrote:

Vjezbama tipa cucnjevi, iskorak, bla, bla...neces maknuti salo s guze. Ono sto je tebi ciniti je trcati, trcati i jos malo trcati. Uglavnom poanta je u cROBNIM vjezbama. Znaci nije samo trcanje nego brzo hodanje, bicikl, plivanje, rolanje, planinarenje...I jos kad uz to prehranu sredis...ode salo. Dobro dodju i gore spomenute vjezbe da jos malo sve ucvrtis. No...samo da znas da ne postoje vjezbe za ciljano skidanje sala sa nekog dijela tijela.

 

                          kratko i jasno....................kad smo vec tu kod trcanja jedna jako dobra kombinacija ---trcanje uz brdo unazad 20-ak metara ,,pa onda unaprijed 20 -ak metara,,,,jos ako imate mogucnost koristenja stepenica islo bi se se trcanje naprijed uz stepenice a zatim unazad uz brdo.....,,,,probajte...........

Back to Top
ica-beograd View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ica-beograd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2007 at 14:13
 uuuuuu,evo vec vidim sebe kako padam i kotrljam se niz brdo ili ne daj Boze stepenice...malo je nezgodno unazad,a? Ili nisi mislio unazad,vec samo gore - dole? Evo zbunio si me Emilio
Koja je razlika izmedju skole i zivota? U skoli dobijete lekciju,a zatim vam daju test. U zivotu dobijete test koji vas nauci lekciji.
Back to Top
gamegirl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2007
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gamegirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2007 at 22:39
 rezultati se vide tek nakon 6 mjeseci, super su ti vjezbe Cindy Crawford, ovo ti govorim iz vlastitog iskustva. Odlicno je i rolanje. Isto tako sam mrsavica koja je uvijek imala povecu guzu ali eto, nakon dugih 6 mjeseci se stanje vidno popravilo a da ne govorim koliko je cvrsca! zato, role i biti uporan, i naravno nakon postignutih rezultata, nastaviti s tom navikom ko da je pranje zubi u pitanju.
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2007 at 23:24

Originally posted by ica-beograd ica-beograd wrote:

 uuuuuu,evo vec vidim sebe kako padam i kotrljam se niz brdo ili ne daj Boze stepenice...malo je nezgodno unazad,a? Ili nisi mislio unazad,vec samo gore - dole? Evo zbunio si me Emilio
 

nesalim se,,, probaj unazad trcati uz brdo pa naprijed,,20 metara,,kombinacija,,,,,,,,,,,....dobro to je vjezba za pripremu elitnih sportasa.....

Back to Top
ica-beograd View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ica-beograd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2007 at 00:38
Originally posted by emilio emilio wrote:

Originally posted by ica-beograd ica-beograd wrote:

 uuuuuu,evo vec vidim sebe kako padam i kotrljam se niz brdo ili ne daj Boze stepenice...malo je nezgodno unazad,a? Ili nisi mislio unazad,vec samo gore - dole? Evo zbunio si me Emilio
 

nesalim se,,, probaj unazad trcati uz brdo pa naprijed,,20 metara,,kombinacija,,,,,,,,,,,....dobro to je vjezba za pripremu elitnih sportasa.....

  E moram da probam. Nemam problema sa tim delom tela,ali probacu definitivno...Ako nista drugo,zvuci sasavo,sto se meni posebno svidja,...
Koja je razlika izmedju skole i zivota? U skoli dobijete lekciju,a zatim vam daju test. U zivotu dobijete test koji vas nauci lekciji.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.