New Posts New Posts RSS Feed - Guza.....?!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Guza.....?!

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Guza.....?!
    Posted: 15 Svibanj 2007 at 22:35

 MORAM SE POHVALITI!

Frend koji je hodao s plesacicom iz Brazila rekao je da IMAM BOLJU GUZU OD NJENE! WOW!

Doooobro.... mozda je malo lagao, ali je dao i dobro objasnjenje - da je njena toliko zategnuta da ima osjecaj kao da je primio muskarca.

Stoga - JA MU VJERUJEM!

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2007 at 00:42
Ocemo sliku, ocemo sliku!  
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2007 at 13:58

 

Pokusavam, ali ne kuzim kako da je stavim.... Mozda da je posaljem nekome na mail pa da to netko drugi stavi...

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2007 at 14:48
Posalji meni, ako ne mozes skuzit kako, pa cu ti ja stavit ovdje na forum! 
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2007 at 17:09
Originally posted by Theia Theia wrote:

 

Pokusavam, ali ne kuzim kako da je stavim.... Mozda da je posaljem nekome na mail pa da to netko drugi stavi...



napisem ti ja opsirni tutorial ako treba
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2007 at 21:13

cudan osjecaj,budes sa brazilkom a imas osjecaj da si primio muskarca ....da u pitanju nisu neke druge sklonosti kod frenda,nesto mi to malo cudan kompliment........

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2007 at 21:56
I meni je to malo cudno, ipak brazilke su brazilke 
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2007 at 22:18

 sve su djevojke lijepe a najljepse su DALMATINKE.....

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2007 at 22:25
Slazem se za Dalmatinke , dobre su , jest da neznam puno Dalmatinki ali ove tri - cetiri koje znam su super 
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2007 at 11:21
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by Theia Theia wrote:

 

Pokusavam, ali ne kuzim kako da je stavim.... Mozda da je posaljem nekome na mail pa da to netko drugi stavi...



napisem ti ja opsirni tutorial ako treba
 

PA STVARNO STE ZELJNI TE SLIKE!!!

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2007 at 11:23
Originally posted by emilio emilio wrote:

 sve su djevojke lijepe a najljepse su DALMATINKE.....

 

A nisam spomenula da sam poludalmatinka..... hihihi

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2007 at 11:28

 Decki, decki, pa kakvo je to kategoriziranje djevojaka!

Morate priznati nesto - koliko puta vam se svidjela i ne bas tako lijepa ni zgodna cura,  ali je bila posebna zbog neke energije kojom je zracila i nasli ste se na tren kak sami sebe pitati na koji vas je nacim privukla. Ja znam hrpu cura koje su zgodne, ali su prazne i kao takve uopce nisu privlacne. Da, da, dobre su za potrositi na jednu vecer, ali treba s njima u drustvu izgurati do kraja veceri. O trenutcima nakon sexa, kada jedva cekate da ona ode ili dok smisljate dobar izgovor za bijeg, da ni ne govorim.

Zato, pamet u glavu!

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2007 at 15:43
nema povlacenja to jest bjezanja,umri muski kao u filmu die hard.....  

Edited by emilio
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2007 at 16:07
Slazem se s ovim da sta je rekla theia da ima cura koje su ful zgodne ali su nekako prazne, nisu zanimljive jednostavno nemaju "ono nesto" , a zna bit i cura sasvim prosjecnog izgleda koja te necime privuce , jednostavno je zabavno bit s njom itd...


A ovo je istina najbolje su poludalmatinke , daj meni posalji sliku, ja cu je odmah stavit na forum u trenutku
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2007 at 12:58
malo ulizivanja , pa onda na glavnu temu

ma istina je to sve , al ne znam kakve to ima veze za guzom iz naslova
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2007 at 14:19
Pa i nema veze, samo meljemo bezveze 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.