New Posts New Posts RSS Feed - gubljenje sala
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

gubljenje sala

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2013 at 15:56
Eto, to je prava proficka Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
milord29 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote milord29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2013 at 20:27
danas sam malo pretjerao sa sklekovima i trbušnjacima i sve me boli.trcanje preskoceno kao i cucnjevi,dao sam dan odmora nogama.
imam pitanje dali mi se isplati uzimati CLA Tonalin 1200 mg uz ove treninge i prehranu?

Edited by milord29 - 08 Rujan 2013 at 20:37
Back to Top
Matejjj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matejjj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 13:39
Drug, sto se tice oni slaufa kada si pisao kako da ih resis....ako imas igdje foliju onu kupi (onu tanku) pa se umotaj preko ti slaufa i lagano na trcanje...topljenje zagarantovano!
Back to Top
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 14:05
Originally posted by Matejjj Matejjj wrote:

Drug, sto se tice oni slaufa kada si pisao kako da ih resis....ako imas igdje foliju onu kupi (onu tanku) pa se umotaj preko ti slaufa i lagano na trcanje...topljenje zagarantovano!
ne pricaj gluposti!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 14:46
Originally posted by slavnoac96 slavnoac96 wrote:

Originally posted by Matejjj Matejjj wrote:

Drug, sto se tice oni slaufa kada si pisao kako da ih resis....ako imas igdje foliju onu kupi (onu tanku) pa se umotaj preko ti slaufa i lagano na trcanje...topljenje zagarantovano!
ne pricaj gluposti!

agree nije potreban ni CLA ni l carnitin.. samo ces bacit pare. Mozes eventualno ako bas bas hoces uzeti si neke dobre omege
cookies are for pussies
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 17:16
Hahaha,tako ima jedna žena,poznanica,trci svaki dan cca 4 mjeseca,omotana onom prozirnom folijom,baš se i ne vidi da je nešto sala izgubila...;-).
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 17:57
i 4 mjeseca trci istu rutu, istim tempom? obožavam takve
cookies are for pussies
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 20:17
Skoro svaku vecer, 6 km..:-).Rekla joj nek se mi ovdje pridruži,nek pocne nešto drugacije,ali ono vecina misli da se samo trcanjem mršavi..a da trbušnjacima se skida salo sa trbuha. Cura ima stvarno ogroman trbuh i ja joj cijelo vrijeme pricam nemoj radit trbušne,ali ne ona pici 100 komada i žali se..pa ajde kad ne sluša..maknem se..;-)
Back to Top
milord29 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote milord29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 20:32
Imam jedno pitanje mozda je malo glupo.dali je moguce da sam sa danasnjim treningom skinuo 1,6kg???
I hvala gym_girl na savjetu da pomjesam whey i posni sir.odusevio sam se sa ovime :)))
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 23:11
Originally posted by milord29 milord29 wrote:

Imam jedno pitanje mozda je malo glupo.dali je moguce da sam sa danasnjim treningom skinuo 1,6kg???
I hvala gym_girl na savjetu da pomjesam whey i posni sir.odusevio sam se sa ovime :)))

kak misliš "s današnjim treningom"? vagao si se prije i poslije treninga današnjeg i imaš 1, 6 kg manje ili ?
cookies are for pussies
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 23:13
Originally posted by Garfield-ca Garfield-ca wrote:

Skoro svaku vecer, 6 km..:-).Rekla joj nek se mi ovdje pridruži,nek pocne nešto drugacije,ali ono vecina misli da se samo trcanjem mršavi..a da trbušnjacima se skida salo sa trbuha. Cura ima stvarno ogroman trbuh i ja joj cijelo vrijeme pricam nemoj radit trbušne,ali ne ona pici 100 komada i žali se..pa ajde kad ne sluša..maknem se..;-)


još ako je u suficitu pa radi trbušnjake pa dobije mišicnu masu na trbuhu, a ono lijepo narasli mišic premazan sa salom..divota..a štaš, probala si, al netko ce uvijek ustrajat po svome iako to ne daje rezultate
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 01:09
Ma kad ce više prestat ove price sa folijama 


milorde, o milorde LOL Odgovori prvo na avangardino pitanje da vidimo na što tocno misliš Smile Ako misliš na ono što nas dvije vjerojatno mislimo - izgubio si malo vode Tongue

Nema na cemu, neloša zamjena za sladoled.....bar dok ne odeš po sladoled LOL

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
milord29 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote milord29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 07:58
Da vagao sam se prije i poslje treninga

Edited by milord29 - 10 Rujan 2013 at 07:59
Back to Top
Lepy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lepy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 08:13
To je voda iscurila po mom mišljenju....nekoc sam trenirao kickbox i jedan decko iz kluba je morao skinuti cca 2 kg zbog vaganja prije natjecanja. Preskakao je vijacu cca 2h, i uspio je. Naravno, iduci dan su vec kile bile tu :P


Edited by Lepy - 10 Rujan 2013 at 08:13
Back to Top
milord29 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote milord29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 09:19
gym_girl mislim da necu po sladoled tako brzo...pokušavam i za sada vrlo uspješno izbjegavati sve oblike slatkoga iako sam ponekad na velikim iskušenjima ali za sada uspijevam Smile
 
jucerašnji meni:
dorucak: zobene+whey+2dcl mm mlijeka+pola banane
medjuobrok: jabuka+vocni jogurt 200ml
rucak: piletina 250g+kuhani krupmir 200g+salata ( rajcica,kupus,mrkva+4 žlicice maslinovog )
medjuobrok: posni sir 200g+ 50g badema
vecera: posni sir 200g+mjerica wheya
 
šta kažeš na ovaj meni?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 09:39
Sve ovisi koliko je bilo zobenih :) A pretpostavljam da 100g nisi prešao, možda ni dostigao toliko tako da imaš još mjesta za orašaste u veceri ;)

Ne moraš izbjegavat slatko tako rigorozno - ako možeš stati na nekoj manjoj kolicini, slobodno pojedi, ništa ti nece bit za taj put. Najbolje ti je kupit crnu cokoladu i pojest 2 kockice kad te tako ulovi...100-njak kcal, i to iz kvalitetnijeg slatkog. Ako baš hoceš što cišce.

Ali ja ne bih puno tu komplicirala oko to malo slatkog, uklopiš u kcal i bok. Jedino ako nisi sklon tome da te to povuce na junkanje do kraja i da odbaciš sve što si zapoceo - onda zaboravi :)


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.