New Posts New Posts RSS Feed - Gubljenje mišica
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Gubljenje mišica

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Gubljenje mišica
    Posted: 04 Svibanj 2011 at 13:02
Imam jedno pitanje u vezi katabolizma,pokušavam u svoj ionako prenatrpan raspored ubaciti dodatne treninge,i baš me zanima s cime cu si napraviti najmanju štetu,pritom mislim na eventualni(nenamjerni) gubitak mišica:

š)Ako radim neki trening iz insanityja ujutro natašte(u 6 ujutro,kao prvi trening toga dana) a popodne da odradim trening sa utezima? MOžda da tijekom tog treninga ujutro pijuckam BCAA umjesto vode?
2)Ako insanity trening odradim poslije treninga sa utezima ili kao drugi trening navecer,ako sam ujutro radila trening sa utezima?
3)Ako ujutro radim LI cardio natašte(steper,orbitrek,trcanje)a popodne da odradim trening s utezima?
4)Ako odradim LI cardio nakon treninga s utezima (npr ako imam lower body trening,a poslije 45 minuta odradim steper)?
Nemam više drugih ideja kao bi taj drugi trening dnevno ubacila,mogu samo ujutro u 6 ili navecer poslije 22.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2011 at 14:32
Ja bih najbolje LI cardio natašte ili poslije teretane. Ovo ostalo mi se uopce ne dopada :D
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2011 at 15:15
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Ja bih najbolje LI cardio natašte ili poslije teretane. Ovo ostalo mi se uopce ne dopada :D

Znaci mogu LI cardio natašte,pa popodne još jedan trening?
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2011 at 20:57
Možeš ;)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2011 at 22:45
Originally posted by Asia Asia wrote:

Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Ja bih najbolje LI cardio
natašte ili poslije teretane. Ovo ostalo mi se uopce ne
dopada :D

Znaci mogu LI cardio natašte,pa popodne još jedan trening?


to je i po meni jedina opcija od ovih navedenih....
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2011 at 15:39
evo Asii jedna cool slikica :D :P

U mirin brah?
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2011 at 17:16
E dragi moj,sad ti meni još prokomentiraj ovu slikicu...

Iako moram reci da trenutno izvodim svakakve kombinacije treninga i hrane,i izgleda poprilicno

Samo još moram napomenuti da sam vodila diskusiju s jednim profi(ali stvarno je profi) bb i da mi je rekao neka obavezno izbacim dex,da mi ne treba i da skuplja vodu,i nek se klonim soje,zbog prevelike kolicine ženskih hormona...sad sam malo confused
MIslila sam da radim dobro... ali ocito i ne baš
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2011 at 17:54
Ako ne želiš gubiti mišice, ništa na tašte ;)
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2011 at 12:07
cekajte malo,sad ste me totalno smeli....Jedan piše ovo drugi ono...ne znam koga slušat više....
Kako nek onda gubim masno tkivo...ovisnica o cardiu...kad sam bila na masi sam se pošteno udebljala jer nisam 3 mjeseca radila cardio..sad ga radim 3-5 puta na tjedan obavezno,samo tajming me j...ujutro,ili navecer ili poslije treninga
Ne znam što bi,dalje ocito moram raditi po svoje,i promatrati samu sebe,pa vidjeti na što reagiram bolje
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2011 at 18:10

Originally posted by Asia Asia wrote:

cekajte malo,sad ste me totalno smeli....Jedan piše ovo drugi ono...ne znam koga slušat više....

to je bar lako, mene LOL

gledaj, kao prvo, moraš unositi što više proteina da bi sacuvala mišice, ne raditi ništa na tašte i imati ponekad treninge na kojima radiš niža ponavljanja, 6-8 Wink

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2011 at 12:54
Tebe znaci??? o.k. KOliko je to proteina da je dovoljno,   više od 2 g po kg
D:40 g zobenih+jabuka+mjerica wheya i sojino mlijeko 0,5 dl
M:dinja 250 g
R:š50 g tune + 40 g integralne riže sa šampinjonima+40 g graha
    š paprika,š mandarina
M: 250 g posnoga + mini rajcice + 30 g kukuruznog kruha

V:250 g mladog zelja sa đumbirom i sojinim umakom
   2 jaja na oko (teflon)
V2: mjerica kazeina + 30 g kikirikija u ljusci + 3 omege

To je jedan moj primjer jelovnika,jeli to dobro?

E sad pitanje kada onda cardio,ako ne na tašte? I kako ukomponirati drugi trening u danu,ja volim napravit jedan insanity,pa još jedan s utezima,ili trcanje pa utezi?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2011 at 15:51
Onaj prvi medjuobrok ti bas nije prikladan.. radije  rastavi dva medjuobroka pa pojedi po š25-š50g posnog sira.

Ma kardio najbolje na taste, ali niskog intenziteta. Insanity je intervalni trening u kojem rade misici dovoljno, tako da nebi ja ubacio drugi trening utezima.. Ili radi 3 x tjedno insanity, i 3 x tjedno utege+kardio..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2011 at 08:55
NIje mi baš obicaj imati međuobrok bez proteina,slucajno je bilo tako onaj dan...Napisat cu u topicu moj jelovnik što je bilo jucer,mislim da je bolje...
Da i ja sam mislila tako kombinirati insanity...samo što sam ja mislila da je insanitiy cardio,zapravo da je HIIT ne znam kako mi je palo to napamet...odlicno,ali ti veliš da je bolje natašte,a illy veli da ne...baš ste mi face..ne znam kojeg bi
Može LI cardio nakon treninga s utezima da se izbjegne taj natašte ?

Edited by Asia
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2011 at 14:15
Može nakon treninga utezima, ali ne dugo, 20-30 min Wink
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2011 at 23:12
 
Originally posted by Asia Asia wrote:

odlicno,ali ti veliš da je bolje natašte,a illy veli da ne...baš ste mi face..ne znam kojeg bi 

dobro da jednom ne piše moderator ispod nicka T&#šš1;ngue bez uvrede davoru, naravno Smile


p.s zašto toliko forsiraš taj kardio ako ne želiš gubiti mišice?

Nakon treninga s utezima ne predugo, kako pitbull kaže, ali bolje 20 nego 30  min

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2011 at 03:44
Originally posted by Asia Asia wrote:

baš ste mi face..ne znam kojeg bi
ccc ...ja se nebi mislila
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.