New Posts New Posts RSS Feed - GRIPA :(((
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

GRIPA :(((

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 16:12
  da kucnem o nešto, nisam bila ozbiljno bolesna vec godinama..
gripa? uh, zadnji put sam je imala prije..emmm, š0ak godina  bice.
tako da nisam baš kvalificirana za odgovor, ali ja također rijetko korisitm ljekove, nikad se nisam ni cjepila protiv gripe.
Ako se razbolim, ako mogu, odležim to, caj, limun, med, propolis, eventualno neka tableta za skidanje temp.. Ili odem vam sa prijateljima, i popijem votke, sutra ko nova
al ozbiljno, moj stari uvik popije neke domace rakije, kuhano vino, il nešto slicno, (iako se ne preporuca), i brže mu prođe.
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 15:51
  sta rec... ni svakodnevno konzumiranje tone voca i meda i cajeva i treninzi...nisu sprijecili da me uhvati... kako se vi lijecite? osobno nisam baš fan lijekova, koji uglavnom simptomatski 'lijece' a i doktorica mi je preporucila caj+med, vitamin C i lekadol....







sto vi mislite o tome? o cjepljenju?
ja ne prakticiram cijepljenje jer iz prakse znam da virusi mutiraju i da ne postoji univezalno cijepivo koje bi trebalo potaknut antitijela baš na pokupljenu inacicu... pa eto?
kakva su vaša iskustva?

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.