New Posts New Posts RSS Feed - Graham kruh
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Graham kruh

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2012 at 16:24
zika ja svaki dan na poslu misan brasnoWink stavi 8 deci vode u kil brasna i mos skoro radit palacinkeTongue
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2012 at 17:10
onda moš i sa svim ovim prije
LiveStrong
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2012 at 23:10
a ne ne neWink
sta ti je tesko priznat da nisi u pravuTongue
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2012 at 17:50
Originally posted by zadranka23 zadranka23 wrote:

Napravila sam danas onaj originalni recept sa graham brašnom..ispao je super..samo što mi se sjemenke baš nisu zaljepile..radila sam onako kao što piše na receptu (kad je gotovo premazati vodom i posuti sjemenkama)..

Mislila sam drugi put odmah u kruh umješati sjemenke, što mislite o tome?

prije nego što ceš stavit kruh u pecnicu na pecenje,namaži ga s vodom pomocu kista i stavi sjemenke i nece ti opadat kad kruh bude specen Wink ovo je tajni recept iz jedne pekareWink
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2012 at 10:18
Danas se bacam na pravljenje kruha Big smile probat cu ovaj sa raženim i crnim brašnom..  pa javim koliko vode treba Big smile

e,da..i kako izracunati kcal tog kruha? kad zbrajam brašno ispadne veeeliki br. LOL


Edited by Slavonka23 - 27 Rujan 2012 at 10:27
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2012 at 11:52
ispadne veliki broj ali neceš ga pojesti odjednom, ako znaš koliko si grama cega stavila znat ceš i podijeliti taj kruh na odredjeni broj feta tako da jedna ili dvije zadovoljavaju potrebe obroka sa složenim UH pa ceš tako rezati i eto ga

Uz to taj može stajati tako da ostane normalan i ne mrvi se kao ostalo smece iz trgovine, go for it
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2012 at 11:53
Big smile Moram pogledat koliko sam ja vode stavljala kad sam sama mijesila kruh, mislim da je cak bilo malo manje... sad vec duže radimo u pekacu pa stavljamo 4 dcl vode na 500 g. I zmaju, ne ispadne palacinka, vjeruj mi Tongue

I mi smo dugo koristili raženo + graham brašno (pol-pol), sad smo se prebacili na integralno - bolje. Inace, nakon domaceg kruha više nijedan nije dobar Smile

Napisat cu i ja svoj kad ga iskopam, malo se pece drukcije nego kod zike...pa ispadne lijepo hrskava korica Heart

Slavonko - oko 240 kcal na 100g, ko po tablicama - zbrajala ja naravno Big smile


Edited by Gym_girl - 27 Rujan 2012 at 11:55
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2012 at 12:14
e super Big smile

a kako ga ti peceš? Big smile skupljam savjete...da nebi moralo sve letjeti u smece hehe
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2012 at 12:31
ma kažem ti, moram pogledat malo kad dodjem doma jer nisam sigurna...mislim da sam prvih 10 min pekla na preko 200 pa sam narednih 30-35 smanjila na 170....tako nešto....220 pa 170...ali provjerit cu ;) Dugo vec koristimo pekac pa ne radim na taj nacin - jedino kad zašteka :)

btw. morat cu i receptic za pizzu objesit, ispadne mi profi Wink Ubijem ju 5 min na ful temp. pa narednih 5 smanjim...pizza gotova za 10 min i perfect. Samo da vidim da li ce zmaj imat neke korekcije LOL Šalim se ja, dapace, zmaju, pouci ti nas malo, trebao biš neku svoju temu otvorit sa receptima za tijesta i tome slicno, za nas ovisnike o istima :))

...ma imam ja tih receptica samo sam ljenoba za stavljat to :) A i nisu svi 100% healthy pa ono, ne znam dal smijem - možda za cheat day LOL


Edited by Gym_girl - 27 Rujan 2012 at 12:32
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2012 at 12:32
jel bi bilo pametno staviti foliju gore...nece izgoriti?
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2012 at 12:33
zašto biš uopce stavljala foliju?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2012 at 12:35
znam da ga je prije baka pekla dosta dugo..pa bi pekla 10min na jace..pa onda stavi gore foliju i smanji... da ne bi dobio crnu koricu...
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2012 at 12:50
Aaa to, ma to mi se nikad nije desilo pa nisam ni pomišljala Smile Kad je baka tako radila, nema dileme - bake znaju Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2012 at 16:46
napravila sam kruh...eno ga, diže se Big smile

nije bilo crnog brašna, pa sam uzela integralno i raženo... nadam se da ce biti fin krušcic kad se ispece Big smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2012 at 18:32
HA!

Savršen je... više ne kupujem kruh LOL



Edited by Slavonka23 - 27 Rujan 2012 at 18:32
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2012 at 19:40
http://www.coolinarika.com/recept/integralni-kruh-brze-i-bolje-ne-moze/
Evo super recepta i što je najbolje ne morate ga rukama mjesiti nego možete sa kuhacom Smile Ja ga radim 2/3 raženo brašno 1/3 integralno i sjemenke unutra(lan,sezam,sunckret sjemenke...) i odlican je a ruke nisam nimalo umazalaLOL
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.