New Posts New Posts RSS Feed - Gold Whey Protein - Weider
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Gold Whey Protein - Weider

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Marius View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2012 at 17:29
Mozes slobodno koristiti whey protein dok si na keto dijeti. Buduci da mozes unositi do barem 30 g (vecina), ugljikohidrati koji se nalaze u samom wheyu te nece izbaciti iz ketoze.

Sad, ovisi jesi li na TKD-u ili CKD-u.

Na TKD (Target Keto Diet) smijes unositi jednostavne ugljikohidrate u vremenu oko treninga (kod ljudi sa zahtjevnim treninzima se obicno koristi TKD), kada se ti jednostavni ugljikohidrati brzo iskoriste i nemogu isprovocirati toliko inzulin i "lutati" tijelom i skladistiti se kao mast.
Back to Top
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2012 at 18:35
koji je najbolji okus ovog wheya??
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2012 at 19:14
ja imam coconut cookies..i fin mi je Big smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Fairytale View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fairytale Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2012 at 16:42
Pošto on ima u sebi te Bcaa  dok npr za elite whey nepise da ima pa pretpostavljam da nema ,jel onda ako kupim taj gold nemoram kupit bcaa ? 
Back to Top
igskoric View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote igskoric Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2012 at 16:12
Pozdrav! U fazi sam skidanja kila i ide mi ok, sa 96 sam pao na 88, masnoce sa 9 na 7, jedino sto me zabrinjava je masa misica koja je takodjer pala.Zašto ??? Uveo sam treninge 4 puta tjedno i mislim da kroz obroke unosim manje proteina nego sto bi trebalo. E sad, da li poslje treninga mogu popiti jedan Gold Whey ???

Edited by igskoric - 22 Studeni 2012 at 13:30
Back to Top
-TriP- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -TriP- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2012 at 11:02
Originally posted by igskoric igskoric wrote:

E sad, da li poslje treninga mogu popiti jedan Gold Whey ???


Obavezno popij whey poslje treninga,i to s vodom,nebi bilo loše kada bi stavio i dextroze u taj shake nakon treninga.
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2012 at 23:29
Apsolutni favorit! Zbog BCAA, al i okusi odlicni! Uvijek uz dekstrozu, samo ne znam jel jedna jusna zlica dex premalo?

Gdje u Zg ima za kupiti svih okusa? U Heliksu slabo, a preko web shopa mi dugo cekati.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2012 at 00:07
Jedna jusna žlica ima maksimum 20 gr tako nešto, a triba ti 50-60 inace whey ko whey neosjeti se tu neka vrlo bitna razlika po meni tako da sve je to brand šta se placa
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2012 at 11:55
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Jedna jusna žlica ima maksimum 20 gr tako nešto, a triba ti 50-60 inace whey ko whey neosjeti se tu neka vrlo bitna razlika po meni tako da sve je to brand šta se placa


Zar nije ovaj dodani BCAA prednost?
Ah, ako sam stavljala oko 30g, izgubila sam dio proteina iz shake-a, tj. nije se apsorbirao?
Mislim da je pitanje koliko uopce se potrosi glikogenska zaliha kod pojedinog treninga...
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2012 at 12:02
kolko sam skuzila skoro na svakom pise "dodatak BCAA". ja za svaki slucajcic uzimam jos posebo bcaa :) a i ako si na defki ne treba ti 60 grama na 30g wheya, moze i omjer 1:1. ja ipak vise preferiram bananu mjesto grozdanog
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2012 at 14:57
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

kolko sam skuzila skoro na svakom pise "dodatak BCAA". ja za svaki slucajcic uzimam jos posebo bcaa :) a i ako si na defki ne treba ti 60 grama na 30g wheya, moze i omjer 1:1. ja ipak vise preferiram bananu mjesto grozdanog
 
E hvala ti, avangarde! Smile To mi nekaj mutno ostalo u sjecanju kaj ste mi tu savjetovali kad sam tek kretala, jer zaboravih nakon ljetne pauze koliko ga uzimala. Znam da nisam stavljala 60g (ili 4 jušne žlice) u shake, jer mi i ovo s 30g preeeeslatko. Jucer pojela par Mulino Bianco keksi (jedan ima 40 kcal i nisu slatki skoro uopce)
Ja sam ti fan dekstroze, jer ima 10 vitamina unutra (bar tak piše)
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2012 at 21:38
pici onda po dekstrozi ako je volis :) meni to sve preslatko, cak i sam sheake..valjda zato sto sam vise ljubitelj ovih stvari pod 90 nego slatkog :D
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2012 at 15:24
Ma znas kaj, uzet cu si je i malo same na zlicu van shake pa da unutra stavim samo jednu i eto 30g ukupno.
Upravo uspjela upiknut stracciatellu okus 500g pa me bas zanima kakav je!
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
igskoric View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote igskoric Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 16:48
Pozdrav! Treniram 4 puta tjedno(pon,uto,cet,pet) izmedju 19 i 21 h.Inace u dane bez treninga Gold whey konzumiram u raznim shakeovima 2 puta dnevno a u dane s trenizima ujutro(shake) i nakon treniga s dextrozom.
Uzeo sam i Weiderov Super mega mass 2000, kako sad kombinirati s Goldom ?????
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 16:55
iskreno, neznam cemu si to uzimao, bolje da si kupio jos koji gold whey...jer taj mega mass je kombinacija wheya (ali vjerovatno nekog losijeg), dekstroze,vit. i minerala- a i sam si rekao da to kombiniras ;)

al kad si vec kupio, onda ga pij poslije treninga a whey tokom dana, najbolje ujutro da ga ubacis u dorucak sa zobenim ili sta vec jedes
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 18:52
bolje da pije whey poslije treninga i ujutro,a ovaj gainer poslije jela,to je gainer,ima puno ugljiko i nesto proteina,islim 25% proteina
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.