New Posts New Posts RSS Feed - Go, Go, Go...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Go, Go, Go...

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
grandana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grandana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 15:37
Originally posted by dalila dalila wrote:

Ja mislim da je vagala paštu kuhanu sa umakom i sve....  Moraš vagati sirovu hranu akoo želiš racunati kcal iz nje :)


Da, prokuzila si me :) ja to gotovo skuhano, tanjur na vagu, pa onda dodam hranu.... E sad mi je ovo sa sirovom hranom otkrice, stvarno nisam skuzila da se vaganje od osi na sirovu hranu... Eto, vaga i ja se tek pocinjemo kuziti, tako da je ova i formacija uletila u pravom trenutku. Imam neku vagu za 50 kn, je neprecizna, al sto je to par grama gore-dolje? Right?
"I'm so fast that last night I turned off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark." - Muhammad Ali
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 15:38
i moja je za 50 kn pa važe..ma gram više te sigurno nece udebljati ni smršaviti
cookies are for pussies
Back to Top
grandana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grandana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 15:47
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:



Može to puno bolje ;)

Što ova pašta šuta zjapi prazna? :) 200g? Smile Da se tu smanjila kolicina pašte, dodalo još nekog povrca i ubacilo 100-150 g piletine/tune bilo bi much better ;)

I ja bih cak zamijenila 2. i 3. obrok, pa tu paštu sa ovim gore navedenim pojela prije treninga (cca 2h prije), a ovaj posni sir sa rajcicom ( + maslinovo ulje) kao medjuobrok (oko 13-13,30).


granada, koliko ti treba od gyma do kuce? Jer ako ti nije neka udaljenost, ja bih ti savjetovala da taj whey pustiš za ujutro uz zobene, a nakon treninga da pojedeš doma nešto konkretno. Da sam ja na tvom mjestu, za tu vecericu bi pojela (ako su vec jaja u igri) 1 cijelo + 3 bjelanjka recimo + 50-ak kruha, cak i nešto posnog uz to (npr. napraviš kajganu i umiješaš posni u to, možeš i malo purece šunke ;), pogotovo ako nakon toga ideš brzo leci i nemaš prostora za još jedan obrok.



Googlaj malo full body workouts, to bi ti za 3x tjedno bilo idealno ;)




Primljeno na znanje :) mislim da ces bit zadovoljna danasnjim ruckom, 100 g pileceg filea, 2 jaja na oko, hrpa blitve. Prije toga par propuha (stid me), al zob je prosla bez meda.
Do gyma sam za 15 min tramvajem, ak brzo dodje tram, al ovaj whey si ja kupim u gymu, pa mi tam zmixaju. Nemam sad kune za platit odjednom, ak mi ostane od dnevnog budgeta se pocastim s wheyom (skresala sam si cigarete i kavu u korist proteina). Skoro bu rockas pa bum zicala proteine :)
Malo sam procackala po netu foll body, naisla sam na nekaj kaj mi se cini ok: 5 minuta za svaku grupu, npr leg curl, radis 5 minuta s tezinom da jedva napravis deset ponavljanja, broj serija diktira limit od 5 minuta. I tak po 5 mi uta radis ledja, ruke, noge, sve kaj stignes... Kak vama iskusnijima to izgleda, mene je to privuklo, brijem da cu danas opet u gym da isprobam.
"I'm so fast that last night I turned off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark." - Muhammad Ali
Back to Top
grandana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grandana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 15:49
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

i moja je za 50 kn pa važe..ma gram više te sigurno nece udebljati ni smršaviti

Bas si gledam svoju vagu, malo sivo cudovište
"I'm so fast that last night I turned off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark." - Muhammad Ali
Back to Top
grandana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grandana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 15:56
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by grandana grandana wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

evo divno, vec imam i naslov i nazive recepata i covjeka za naslovnicu bit ce iduce godine cim rjesim doktorat

Doktorice sto studiras?


radim 5 godina evo, a na posdiplomskog iz informacijskih znanosti, kad to zavrsim onda opet namjeravam u klupe vanredno

Pohvalno!!! uzasno je tesko vratit se na ucenje jednom kad izadjes iz forme. Drzim ti fige!
"I'm so fast that last night I turned off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark." - Muhammad Ali
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 16:01
hvala
cookies are for pussies
Back to Top
grandana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grandana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 20:35
danasnji meni:
8 ness, 9 zobene, 11 mandarina, 12 pol snite razenog s maslacem i domacim djemom od sljive, ness - propuh, propuh
13:30 blitva s krumpirom, 2 snicle pileceg filea, 2 jaja na oko
17:00 kruska.
19:30 150 g sampinjona, vagani sirovi, yaaay, 1 luk, zdinstano na 1 zl ulja i vodi, 2 snite sunke i 2 snite gaude, jogurt i mandarina

ipak nisam otisla u gym danas, a ne bum do ponedjeljka, imam svadbu sutra i team building prek vikenda - prva prava kusnja.

malo padam na hrani, previse informacija u malo vremena i sve mi se zbrckalo, obeshrabruje me kaj ne kuzim te kalorije...
znam da nis ne ide prek noci, al eto, da se izjadam malo i krenem dalje... i najduzi put poceo je prvim korakom :)
"I'm so fast that last night I turned off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark." - Muhammad Ali
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 21:21
kak ne kuzis kcal? gledas sve na 100 grama koliko ima m, p i uh i onda samo izracunas na recimo 50 g (ako ti toliko treba) koliko ima
jesi vidjela ovaj kalkulator http://imageshack.us/photo/my-images/546/co4d.jpg
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.