New Posts New Posts RSS Feed - Glavobolje - rješenja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Glavobolje - rješenja

 Post Reply Post Reply
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Glavobolje - rješenja
    Posted: 01 Kolovoz 2010 at 15:49
Glavobolje

Tablete za glavu katkada ne djeluju ili im treba jako dugo da pocnu djelovati; dok cekate da prorade možete probati neke alternativne metode

Evo nekoliko metoda:

    * Iscijedite limun u šalicu crnog caja i popijte ga. Ta kombinacija vrlo brzo djeluje ublažavajuce na glavobolje.

    * U slucaju da vas je glava zaboljela od vrucine dobro ce vam doci  kora limuna. Gnjecite koru sve dok ne poprimi oblik paste. Zatim to nanesite na celo.

    * Pokušajte staviti na sljepoocnice svježe oguljenu hladnu koru limuna.

    * Pritisnite vrh nosa kažiprstom i palcem i lagano masirajte. Istovremeno drugom rukom masirajte i sljepoocnice, jednu po jednu. Važno je da ne pritišcete prejako.

    * Pojedite svježu, toplu juhu i legnite u krevet u potpuno zatamnjenoj sobi u koju ne dopire buka.

    * Priuštite si vrucu kupku - odležite malo u vodi i glavobolja bi trebala ili nestati ili drasticno oslabiti.

izvor:metroportal.hr

Imate li cesto glavobolje i kako ih vi rješavate?

Mene kad boli glava, roknem š plivadon i za š0min sam novi..
Znam da bi bilo idealno kada ne bi to trebao riješavati tabletama, no to mi je najbrži put kako se riješiti glavobolje..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2010 at 16:41
cesto imam glavobolju, tocnije migrenu. riješenje: 2 pliceta i sat-dva spavanja u zamracenoj sobi
Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.