New Posts New Posts RSS Feed - Biotech nitrox PUMP&BURN
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Biotech nitrox PUMP&BURN

 Post Reply Post Reply
Author
john_holmes View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Lipanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote john_holmes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Biotech nitrox PUMP&BURN
    Posted: 17 Lipanj 2008 at 08:14
Pozdrav,
ja sam novi na ovom forumu.Vec dvije godine treniram i dosad se nisa
m opterecivao puno s dodacima prehranom jer sam imao trenera koji je zaista strucan.No,on je sad otišao u drugu teretanu(Gulliver u Splitu) i nemam vremena se naci s njim da mi da neke savjete.

Da malo steknete "razinu"na kojoj sam sad dati cu malo podataka o sebi u nadi da ce vama znalcima dati neku predodžbu o meni pa ce te mi tako lakše pomoci.
27g,visina š89cm,težina 95kg,genetski sam građen atletski ali ipak masno tkivo oko struka mi se najbrže prima i još sam malo jaci u kukovima  tako da mi je to bolna tocka,dižem na benchu š30kg 6-8 puta,biceps kontrakcija 28kg jedna ruka 8 puta(to bi bile neke vježbe koje mi najbolje leže),trbušni su mi stvarno istaknuti mada ih uopce ne treniram.
Po mom mišljenju trebao bih skinuti 3-4 kg da budem pravilo izdefiniran...ipak ljeto dolazi....

Kupio sam Nitrox pump&burn od biotecha(pijem 4tablete ujutro i 4 popodne jer tako preporuca proizvođac) cisto kao neka pomoc jer sad pijem izotech,odnosno izolat proteina od allstars-a(ujutro i poslije treninga).Ono što me zanima je mišljenje o Nitrox pump&burn?!Pogotovo od onih koji su ga vec koristili...
Link na proizvod:
http://www.systems-import.hr/product_show.asp?lang=hr&ID Product=77š&IDType=š&IDManufacturer=2&IDChild=5


Još jedno pitanje...ako sam na definiciji dali je pametno piti creatine(weider)?
 

Edited by john_holmes
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.